Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αδειάζει το στήθος με το θήλαστρο;;


Recommended Posts

Γειά σας.Ήθελα να κάνω μια ερώτηση όσον αφορά την άντληση γάλακτος. Χρησιμοποιώ το θήλαστρο της medela, το οποίο λειτουργεί με μπαταρίες αλλά και με ρεύμα. Το θέμα είναι ότι δεν αδειάζει το στήθος όπως όταν θηλάζει το μωρό. Το καταλαβαίνω γιατί όταν πιάνω το στήθος μπυ μετά το θηλασμό δείχνει τελείως άδειο, ενώ μετά την άντληση δείχνει λίγο πιο φουσκωτο. Η άλήθεια είναι ότι τραβάω και ξανατραβάω μέχρι να δω την τελευταία σταγόνα,ενώ ταυτόχρονα ζουμπάω και το στήθος. Δεν μπορεί να φταίει το θηλαστρό έτσι; Τότε τι φταίει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Έχεις καμιά καλή ιδέα πάνω σ'αυτό; Πιοι θήλαστρό χρησιμοποιείς αν επιτρέπετε; Εγώ έχω της μεντέλα κ η αλήθεια είναι πως απογοητεύτηκα όταν το διαπίστωσα γιατί πίστευα πως τα λεφτά μου έπιασαν τόπο κ πως θα κάνει καλή δουλειά. Τώρα βλέπω πως της αβέντ είναι καλύτερο καθώς λέει πάνω στη συσκευασία πως κάνει την ίδα δουλειά με εκείνα των νοσοκομείων. Μόνο που κάνει 150 ευρώ και θα πρέπει να το αγοράσω ξανά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχεις καμιά καλή ιδέα πάνω σ'αυτό; Πιοι θήλαστρό χρησιμοποιείς αν επιτρέπετε; Εγώ έχω της μεντέλα κ η αλήθεια είναι πως απογοητεύτηκα όταν το διαπίστωσα γιατί πίστευα πως τα λεφτά μου έπιασαν τόπο κ πως θα κάνει καλή δουλειά. Τώρα βλέπω πως της αβέντ είναι καλύτερο καθώς λέει πάνω στη συσκευασία πως κάνει την ίδα δουλειά με εκείνα των νοσοκομείων. Μόνο που κάνει 150 ευρώ και θα πρέπει να το αγοράσω ξανά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχεις καμιά καλή ιδέα πάνω σ'αυτό; Πιοι θήλαστρό χρησιμοποιείς αν επιτρέπετε; Εγώ έχω της μεντέλα κ η αλήθεια είναι πως απογοητεύτηκα όταν το διαπίστωσα γιατί πίστευα πως τα λεφτά μου έπιασαν τόπο κ πως θα κάνει καλή δουλειά. Τώρα βλέπω πως της αβέντ είναι καλύτερο καθώς λέει πάνω στη συσκευασία πως κάνει την ίδα δουλειά με εκείνα των νοσοκομείων. Μόνο που κάνει 150 ευρώ και θα πρέπει να το αγοράσω ξανά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...