Μετάβαση σε περιεχόμενο

θελω ΓΝΩΜΕΣ!!!!!!!!!


Recommended Posts

ΟΚ!λοιπον κοριτσακια μοθ ας τα παρουμε απο την αρχη!!!τελευταια περιοδος 21/8!!μετα απο 4 μερες καθυστερησης!

λοιπον πεμπτη 27/8 πρισμενο στηθος και πονος-τσιμπηματα στην αριστερη θηλη!αυτο κρατησε μεχρι το Σαββατο !επισης παραλληλα ειχα ζαλαδες και τασεις προς εμετο!!!

α!χθες και προχθες ενιωθα να χανω τις αισθησεις μου απο την ζαλη!!!:ohmy:

λετε να ειμαι εγκυος?

να παω για χοριακη 'η να περιμενω την επομενη περιοδο???που ειναι στις 19/9!!!????

α!να σας πω οτι 1 μερα πριν την περιοδο ειχα κανει τεστ και ηταν αρνητικο!!!

αλλα ολα αυτα τα συμπτωματα λιγες μερες μετα την περιοδο τι ειναι????????????:ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινιω υπαρχουν περιπτωσεις που ενω ηταν εγκυες ειχαν και περιοδο αλλα δεν ειναι πολυ συχνο φαινομενο:( .Δε θελω να σε απογοητευσω γιατι μπορει να εισαι κι εσυ μια απο αυτες αλλα περιμενε την επομενη περιοδο καλυτερα..α!το αιμα ηταν κανονικο οπως παντα ή λιγοτερο;γιατι σε αυτες τις περιπτωσεις συνηθως ειναι λιγοτερο..Ελπιζω καποια να σε βοηθησει περισσοτερο και ευχομαι να εχεις μπεμπακι εφοσον το θελεις!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

to aima htan pio anoixtoxrwmo auth th fora!!kai den ponousa poly...

krathse 4 meres enw me krataei 6 kanonika!auta mono!alla pio poly me anisixoun ola auta poy grafw sthn arxh!:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλυτερα περιμενε λιγο αλλα αν εχεις ακομα τετοια συμπτωματα μετα απο μια βδομαδα ελενξε το ποτε δεν ξερεις τι παιζεται.

Σου ευχομαι γρηγορα να εχεις καλα νεα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙΣ ΣΕ ΛΙΓΟ...

ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΜΗ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ ΕΓΩ ΤΟ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΓΥΟΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ...

ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ ΕΙΧΑ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΑΠ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Μαρινιώ!!!

Δεν έχουμε ξαναμιλήσει....αλλά βρε κοριτσάκι μου....

ΠΗΓΑΙΝΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗΗΗΗΗΗ.

ΑΑΑΑΑ ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ ΕΧΩ ΞΕΛΑΡΥΓΓΙΣΤΕ

ΑΥΤΑ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...