Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΛΕΠΩ ΑΧΝΗ ΓΡΑΜΜΗ??


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!ΛΟΙΠΟΝ,ΕΙΝΑΙ Η 2η ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΣΗΜΑΔΙ ΑΚΟΜΗ..!!!ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΥΝΕΧΩΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ..ΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΝΕΥΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΚΑΚΟΔΙΑΘΕΤΗ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ.ΚΑΝΑΜΕ ΑΣΤΕΙΑΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ...!!!ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΠΩΣ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΕΣΤ.ΑΦΟΥ ΤΟ ΠΗΡΑ,ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΛΕΓΑ "ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ"..ΔΕΝ ΞΕΡΩ..ΔΙΑΙΣΘΗΣΗ???ΠΗΡΑ ΤΟ PREDICTOR(ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΛΛΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ)ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ 1 ΑΧΝΗ ΓΡΑΜΜΗ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΧΑΤΕ ΜΑΤΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΑΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ,ΓΙΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ..ΔΕΝ ΜΕ ΓΕΛΑΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ..ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ..1 ΑΧΝΗ ΓΡΑΜΜΗ....ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ..:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βγάλ' το μια φωτογραφία και βάλ' το εδώ πέρα να σου πούμε!!! :P

Χε χε, μακάρι να είσαι πολύ έγκυος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kiss: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, καλά! Βρήκες άνθρωπο να ρωτήσεις! Ελπίζω να είναι καμία πιο ενημερωμένη από μένα για να σου πει πώς γίνεται!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφου την περασεις στον η/υ μετα βρες που την αποθηκευσες και κανε αντιγραφη και μετα επικολληση πανω στο μηνυμα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και στις 2 μου εγκυμοσύνες, η γραμμή στο τέστ ήταν αχνή.

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια mk23.λογικα τα αποτελεσματα ειναι θετικα και ευχομαι να ειναι 100 τοις 100.δεν μπορεις να φανταστεις ποσο χαιρομαι οταν διαβαζω κατι τετοιο.αυριο δευτερα πηγαινε κανε την χωριακη οπως λενε και οι αλλες φιλες μας για πιο σιγουρα και για να εισαι πιο ησυχη.ξερεις εγω οταν το εκανα για πρωτη φορα-δεν ειχα ομως το predictor-η κουκιδα πηρε χρωμα χωρις να χρειαστει να περιμενω ουτε το λεπτο.επαθα πλακα εκλαιγα σαν την χαζη.ασε που σε οσους το ελεγα εκλαιγα χαχαχα.μα τι ηλιθια δεν μπορουσα ουτε λεπτο να κρατηθω εκλαιγα και μονο που το σκεφτομουν!!!!να μας πεις με την χωριακη ε!μη μας ξςχασεις!:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑ!!!!Τι ωραια νεα κοπελιτσα μου!!!!Ερχεται το νινακι!!!Ετοιμαζεται!!Ευχομαι αυριο να παρεις και μια χοριακη στα υψη!!!!!

Βαλε φωτο θα χει πλακα μιας και που καποιες δεν εχουμε δει ακομα θετικο ας δουμε απο εσας!Αντε κοριτσια βαλτε κι αλλες χα χα χα χα !!!:) :)

Φιλακια και οοοοολα να πανε καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι ευχάριστα νέα!!!

Με το καλό κουκλίτσα μου!!!Να έχεις μια υπέροχη κύηση και ένα υγιές νινάκι :kiss:

Καλά αποτελέσματα και στην χοριακή!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΡΙΟ Η ΧΩΡΙΑΚΗ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΥΨΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΚ23 και εγω στην περίπτωση σου ανήκω με 2 ημέρες καθυστέρηση και με ενα αχνο θετικό τεστ εγκυμοσύνης. Αύριο θα παω και εγώ για χοριακή.

Σου έυχομαι μεσα απο την καρδιά μου να είσαι εγκυούλα και να μας ανακοινώσεις τα εύχαριστα νεα σου αύριο.

Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν κρινω από τον εαυτο μου ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!Το τεστ το ειχα κανει την ημερα που περιμενα περιοδο και η γραμμη ηταν τοσο αχνη που για να τη δω ξεστραβωθηκα!!!!Αφου στην αρχη ελεγα βρε μπας και ειναι η ιδεα μου και βλεπω γραμμες;;;Μην ανησυχεις, σου ευχομαι ολα καλα να πανε και καλα αποτελεσματα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ???????

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΚ23!!!!!!!!!!!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΕΙ Η ΑΧΝΗ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!!

ΛΙΝΑΚΙ...? ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΤΙ ΕΙΧΕΣ ΚΑΝΕΙ Κ ΣΥ ΤΕΣΤ???????!!!!!!!!!!!!!! ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ.

ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΛΗΘΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα εκτος του οτι ολα τα τεστ ητανε αρνητικα το τελευταιο ειχε μια αχνη γραμμη που ουτε ο αντρας μου δεν την εβλεπε και με δουλευε..εγω ομως ημουνα σιγουρη..με την χοριακη επιβεβαιωθηκα!

ευχομαι και εσυ το ιδιο!!!!!:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kι εμενα ετσι ηταν η γραμμη κι ας ειχα 10 μερες καθηστερηση(μαλλον τον συνελαβα σε ασχετη μερα:blink: ).Βαλε κι ενα θερμομετρο κι αν η θερμοκρασια σου ειναι γυρω στο 37+ τοτε...εεεεεεερχεται το μπεμπακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι να εισαι,στο ευχομαι!Και μενα εδειχνε αχνη γραμμη,και το 1ο τεστ και ολα τα υπολοιπα (5 εκανα:laugh: ) στον γιο μου!Αν ειναι ακομα χαμηλες οι ορμονες φαινεται λιγο.Η χοριακη θα σας το βεβαιωσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

helenakki έγραψε:

Αν κρινω από τον εαυτο μου ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!Το τεστ το ειχα κανει την ημερα που περιμενα περιοδο και η γραμμη ηταν τοσο αχνη που για να τη δω ξεστραβωθηκα!!!!Αφου στην αρχη ελεγα βρε μπας και ειναι η ιδεα μου και βλεπω γραμμες;;;Μην ανησυχεις, σου ευχομαι ολα καλα να πανε και καλα αποτελεσματα!!!!!!!!!

Ακριβώς το ίδιο πράγμα έπαθα και εγώ, το κοίταγα, το ξανακοίταγα κάποια στιγμή σκέφτηκα μήπως είναι και της φαντασίας μου. Πάντως κάτι υπάρχει εκεί αχνό μεν αλλά κάτι υπάρχει. Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...