Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ?


Recommended Posts

:( ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΑΥΡΙΟ ΞΕΚΙΝΑΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ..ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ..ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ Η Β ΧΟΡΙΑΚΗ ΕΔΕΙΞΕ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΤΗΝ ΕΠΑΝΕΛΑΒΑ..ΤΙΠΟΤΑ.ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.:( :(
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΗ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΤΥΧΕΡΗ!ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ.ΕΣΥ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ Ή ΕΧΕΙΣ ΕΜΒΡΥΑ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ?ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχομαι καλη επιτυχια στην προσπαθεια σας!!!!Αναφορικα μια φιλη που ηταν να ξεκινησει περυσι εξωσ. εμεινε εγκυος φυσιολογικα και τωρα ειναι στις μερες της να γεννησει!Ευχομαι και σε σας τα καλυτερα!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!! ΕΓΩ ΕΧΩ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΗΔΗ, ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΣΕΠΤΕΒΡΙΟ!!!! ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΧΕΡΟΣ ΜΑΣ ΜΗΝΑΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera Xristina!!!

eimai kai ego mia apo aftes pou tha ksekiniso meta tin periodo tou septemvriou tin proti mou prospatheia!!!

Kalo kouragio na exoume,tha eimaste edo pareoula na ta leme kai eimai sigouri pos ola tha pane kala!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΜΕΣΑ ΑΠ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΚΡΑΤΑΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΑΣ.ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ:ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΗΡΕΜΕΣ,ΑΙΣΙΟΔΟΞΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΤΕ ΠΙΣΤΗ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ.

ΑΝΤΕ ΝΑ ΓΕΜΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΤΙ SITE ΜΕ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!!!!!!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη επιτυχια κοριτσι μου!ολα θα πανε καλα αυτη τη φορα

εγω μαλλον θα ξεκινησω τις ενεσεις τελος σεπτεμβρη..

εχω παρα πολυ αγχος..προσπαθω εναμιση χρονο και εχω κουραστει ηδη πολυ

:dry:

να σαι καλα κοριτσι μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια καλη επιτυχία σε όλες σας κι εύχομαι γρήγορα με θετικές χοριακές. Ξέρω ότι είναι δύσκολο να απομακρύνει κανείς το άγχος αλλά καλό θα ήταν να γίνονται περισσότερο θετικές σκέψεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ Κ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΙΘΗΜΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΘΟΥΜΕ..Κ ΕΓΩ ΞΕΚΙΝΑΩ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΕ ΤΟΝ Κ.ΤΖΑΦΕΤΑ.ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΣΤΙΣ 24/9 Κ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΟ ΑΓΧΟΣ ΟΠΩΣ ΟΛΕΣ...ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ....ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΩΑΡΙΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΝΤΑ! ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΑΜΕΣΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΜΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ....ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙ ΣΤΙΣ 10 ΘΑ ΜΑΘΩ ΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΑΩ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ....ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι να ακουσεις ευχαριστα αυριο και συντομα να ξεκινησεις την διαδικασια και να χεις πολυ γερα ωαρια!!!καταλαβαινω πως ειναι δυσκολο να χαλαρωσεις.σκεψου ευχαριστα πραγματα..καλη ξεκουραση!!περιμενουμε νεα σου!!!

RUBELA έγραψε:

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΜΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ....ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙ ΣΤΙΣ 10 ΘΑ ΜΑΘΩ ΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΑΩ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ....ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...