Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τελευταία σπερματεγχυνση!!


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!!!

αρχικά θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλες για τη συμπαράσταση!! Αυτό που σκέφτομαι για την επόμενη φορά είναι να κάνω άλλη μια σπερματεγχυνση κ μετά να περάσω σε εξωσωματική.Εσένα Μικα τί σου είπε ο γιατρός για τη διαδικασία της εξωσωματικής? Θα ήθελα να μάθω αν θα πάρω φάρμακα,κόστος, κ από ποια μέρα του κύκλου ξεκινάει η διαδικασία κτλ.Θα ήθελα να μάθω όμως κάποιους καλούς γιατρούς στη Θεσσαλονίκη.

Πάντος αν δε γίνει και κάτι με την τρίτη μετά οπωσδήποτε για εξωσωματική.

Ευχαριστώ και πολλά φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Thama δεν μπορώ να σε βοηθήσω στα ερωτήματα σου...

Θέλω μόνο να σου ευχηθώ γιατι λίγη θετική ενέργεια πάντα βοηθάει :) Σου εύχομαι να μην χρειαστεί να κάνεις εξωσωματική και αυτή η φορά να είναι η τυχερή σου!

Καλή επιτυχία και περιμένουμε τα ευχάριστα νέα!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Thama, ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!! ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΜΟΝΟ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΚΥΡΙΩΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΑΛΛΗ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ.. ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΡΟΧΩΡΗΣΑΜΕ ΣΕ ΕΞΩΣΟΜΑΤΙΚΗ. ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ, ΚΑΤΙ ΕΝΕΣΟΥΛΕΣ ΜΙΚΡΕΣ, ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΤΙΣ ΚΑΝΕΙΣ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ, ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΥΟ ΤΡΟΠΟΙ, Η ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΕΓΩ Η ΠΕΡΝΑΣ ΑΠΟ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΘΗΝΑ. ΕΓΩ ΤΙΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΗΝ 21η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ. ΓΙΑ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΩ... ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΠΑΩ ΕΓΩ. ΦΙΛΙΑ ΟΤΙ ΘΕΣ ΤΑ ΛΕΜΕ ΠΑΛΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...