Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΑΡΙΖΩ-ΖΗΤΑΩ


Recommended Posts

savropinguinos έγραψε:

marilou?poia einai ta kubika soy?exo ena mpoufan oxi more san palto einai alla stous gofous ftanei pou den me xoraei tsoxino einai k thelo na to doso einai se arristi katastasi apo ta zara to pira einai xl ,na sto steilo?

xl αγοράζω κι εγώ τώρα με την εγκυμοσύνη! Ναι φυσικά και το θέλω!!!

Να μετρήσω περιφέρεια και να σου πω για να δεις αν θα μου κάνει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 682
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ βρε κορίτσια δεν έχω λόγια να σας ευχαριστήσω όλες!

Με έχετε κατασυγκινήσει!!!

Να είστε όλες καλά και να χαίρεστε τα μωράκια σας!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

οκ δικο σου!

ελα ρε σαβρο...ολα καλα;;μηπως εχεις να με δωσεις κανενα μπουκαλι νουκ;;;;;;χαχαχαχαχαχαχαχαχα..αλλα να ειναι ποντιακα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσωκα...εγω εχω ΝΟΥΚ...τα θες;;;;;

Ο Δικος μου καραποντις προτιμησε τα κικο- η ψωναρα!!!!

Εχω ενα με φαρδυ λαιομο...και μερικα απλα στενα..ολα γιαλινα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marilou έγραψε:

Cesilia έγραψε:

Ε όχι και να σε πούμε και ψώνιο. Αυτό ούτε να το σκέφτεσαι αλλά ούτε και να το ξαναπείς!

Στο κάτω κάτω δεν είσαι υποχρεωμένη να μας δώσεις τίποτα. Υπάρχουν άλλοι που δεν δίνουν τίποτα και προτιμούν ή να τα κρατάνε στις κούτες ή να τα πετάνε στα σκουπίδια...

Εμένα προσωπικά μου δίνεις πολύ μεγάλη χαρά και ανακούφιση που θα μου δώσεις κάποια πράγματα που έχω ανάγκη!

Είμαι υπέρευχαριστημένη με ότι μου χαρίζεται και δεν κάθομαι να κρίνω αν είναι ωραίο ή όχι, ή αν είναι μάρκας ή όχι...όταν έχεις ανάγκη κάτι το έχεις ανάγκη!!!

Έτσι πιστεύω εγώ πάντως.[/quote:qf7c8dr7]

ΜΑΡΙΛΟΥ ΜΟΥ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!! ΑΣ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΥΠΕΡΑΝΩ ΠΙΑ...ΟΛΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΓΚΗ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΧΑΡΑ ΣΕ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ???

ΕΓΩ ΕΝΑΤΞΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΗΡΘΕ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΜΕΝΑ Η ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ!!!

ΕΓΩ CESILIA ΘΑ ΣΕ ΠΩ ΨΩΝΙΟ!!!ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ(πλακα κανω ετσι???) :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κλαψ κλαψ!!! γιατι ψωνιο καλεεεεε...πλακα κανω....

Κοιτα εχω δοσει και ακριβα και απωνυμα...γιατι απλα τα βαρεθηκα...ειδικα μια ανιχια μου η οποια ειναι 17 ετων...εχει αδειασει την μπιζουτιερα μου...και οποτε θελει καλο ρουχα...βουταει στην ντουλαπα μου..ειναι βεβαια ψιλη και εγω ταπα αλλα στο μεγεφος ειναι μια χαρα...βαλε και οτι τα περισσοτερα φορεματα μου ειναι μακρια...για το ρεβεγιον των Χριστουγεννων να φανταστειτε ηρθε και πηρα το φορεμα που πηρα για την βαφτηση....και κοσμηματα..και βαφτηκε σπιτι μου...ευτιχως φοραει παπουτσι Νο 40 αλλιως...πανε τα πατουμενα μου.

Μη νομιζεις καλε..περασμενα μεγαλεια...οταν ειχα προικα αφαγωτη- που λεει και ενς γειτονας, αγοραζα..τωρα...μαζευτηκα. Ενεκα η οικογεννεια..αντι να παρω μποτες με 300 ευρω...παιρνω πλυντηριο πιατων κλπ κλπ κλπ αχχχχχ!! μανα γιατι με παντρεψες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

telika itan polu efkolo marilou s emia oritsa to mpoufanaki tha to exei parei i speedex!!!!!

Είδες; Αχ έχω αγωνία και μεγάλη χαρά γιατί αύριο θα πάρω πολλά δωράκια!!!

Και χάρη σε σένα θα πάρω κι εγώ φέτος δώρο Χριστουγέννων!!! Να είσαι καλά! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι όντως φοβερό!

Πολλά δώρα από ανθρώπους που δεν γνωρίζουμε καν!

Μακάρι να μπορέσω να ανταποδώσω!

Αχ είμαι πάρα πολύ χαρούμενη!!! Που να τα παραλάβω κι όλας!!!! :cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριστια χαρα μας να δινουμε χαρα σε μαμαδες και παιδακια. Ειναι πραγματι κριμα, οπως ακριβως το λεει και η Γιωτα να σκονιζονται καπου παραπεταμενα. Μακαρι να με αξιωσει ο θεος να κανω και αλλο παιδακι..και να εχω την υγεια μου και την δουλεια μου για να το μεγαλωσω σωστα.

Οτι σας δινουμε τα δινουμε με χαρα και θελουμε να τα χαρειτε και εσεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια πολυ χαιρομαι!

Εχω ρουχαλακια αλλα τα δινω στην συννυφαδα μου.

Αρκετα απο αυτα δεν τα εχει βαλει στο μωρο.

Δεν ξερει τι να τα κανει.

θα της τα ζητησω αν ειναι να σας τα δωσω.

εγω, ξερεται τι θα ηθελα? :blush::blush::blush:

Αν εχει καποια καποιο μαρσιπο που να μην το θελει!

:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

afou re paidia einai se aristi kartastasi gt na min a xarei kapoios allos ?na ta faei i apothiki krima den einai?

εναιρε νουκ..ας μη τα φαει η αποθηκη..ας τα φαμε οι υπολοιπες..χαχα..και γω ειπα να ξεκινησω διαιτα...χιχιχιιι :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

diaita akouo?k ta 2 kila melomakarona me soko poios tha ta faei?oeo?

K ME ΣΟΚΟ??? ΕΛΕΟΣ!!!! ΤΡΕΧΟΣΑΛΙΑΣΗ!!!!!!!ΧΑΧΑΧΧΑΧΑ

ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΠΑΝΤΩΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΩΣΩ Ντροπη!!! Ακου διαιτα!!! Ξερεις ποσα εχω δαπανησει για να φτιαξω αυτον τον υπεροχο τροφαντο πισινο..και την προεξεχουσα κοιλιτσα ...ακου διαιτα...σαχλαμαρες!!!!

Αχ...σε καλο να μας βγει!!!! Σε λιγο θα αρχιζω να μοιραζω και τα δικα μου ρουχα...γιατι δε θα χωραω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egv ton eixa ton pisino kai ton diathrw 1 xara..egv zhtav royxa απο το phenomenon...χαχα..και χαριζω τα παλια μου ρουχα..

ρε παιδια..κουραμπιε δεν εχω φαει ακομα..ως γνησια ποντια να θυμηθω να μην τον ξεσκονισωω πριν τον φαω..

μα ποιος μου ανεβαζει το καρμα;;;;ποις ναναι,ποιος ναναι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα βρε τρελλες!Μπαινω κ εγω να διαβασω τι ζητανε κ τι χαριζουνε κ πεφτω πανω στα σοκομελομακαρονα!!!!!

Αν δεν τα χαριζεις χρυση μου τι τα αναφερεις κ μπουρδουκλωνεις το θεμα??? :laugh: :laugh: :laugh:

Σωσω αδερφουλα της Μαρθας?!!!!Καταλαβα! :laugh: :laugh: ;)

Που ησουν τοσο καιρο?!!!!!!!

Αντε χαριστεεεεεε τπτ! :laugh:

Απο χθες με επιασε μανια!Παω συνεχεια κ ανοιγω ντουλαπες μπας κ εχω πραγματα που δεν θελω!!!!! :laugh: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...