Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΑΡΙΖΩ-ΖΗΤΑΩ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 682
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ..ΘΑ ΗΘΕΛΑ Η ΜΑΡΙΑ 1984 ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΑΝ ΠΑΡΕΛΑΒΕ ΤΟ ΔΕΜΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΣΤΕΙΛΑ ΚΑΙ Η LEOPARD ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΘΕΛΕΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ Η ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΜΗΠΩΣ ΤΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΤΑ ΕΧΩ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΠΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PURPLE έγραψε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ..ΘΑ ΗΘΕΛΑ Η ΜΑΡΙΑ 1984 ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΑΝ ΠΑΡΕΛΑΒΕ ΤΟ ΔΕΜΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΣΤΕΙΛΑ ΚΑΙ Η LEOPARD ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΘΕΛΕΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ Η ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΜΗΠΩΣ ΤΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΤΑ ΕΧΩ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΠΙΑ.

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ! ΓΙΑ ΤΙ ΕΙΔΟΥΣ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΛΕΣ? ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΘΕΛΕΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΠΕΣ ΜΟΥ! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΡΟΥΜΠΙΤΣΑ!!

ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΑ 2 ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ,ΕΝΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΣΚΕΤΗ ΓΛΥΚΑ,2 ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΚΑΛΤΣΑΚΙΑ ΑΦΟΡΕΤΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 0-3!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PURPLE έγραψε:

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΡΟΥΜΠΙΤΣΑ!!

ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΑ 2 ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ,ΕΝΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΣΚΕΤΗ ΓΛΥΚΑ,2 ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΚΑΛΤΣΑΚΙΑ ΑΦΟΡΕΤΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 0-3!

ΟΚ ΠΕΣ ΜΟΥ ΑΝ ΕΙΝΑΙ... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα.

Θέλω να χαρίσω ένα κρεμαστό παιχνιδάκι κούνιας με μουσικούλα σε χρώμα μπεζ/λευκό με αρκουδάκια.

Οποια κοπέλα ενδιαφέρεται να επικοινωνήσει μαζί μου για την αποστολή του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.Αν κάποια κοπέλα παντρεύεται τώρα και θέλει έχω ένα περισευούμενο άλμπουμ γάμου(είναι τετράγωνο μεγάλο σε μπέζ χρώμα βελουδένιο) ας επικοινωνήσει με pm.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ

ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ ΓΙΑ ΔΩΡΕΑΝ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΘΥΛΑΣΜΟΥ

ΡΙΞΤΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ

http://www.motherbaby.gr/present.php?lang=1

ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΡΑ :silly: :silly:

ΑΝ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ ΑΣ ΣΒΗΣΤΕΙ!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

ΦΙΛΑΚΙΑ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γέννησααααααααα!!!!!!!!!!

Γέννησα και ήθελα μέσα από την καρδιά μου να ευχαριστήσω όλες μα όλες τις κοπέλες που μου χάρισαν πραγματάκια από τα δικά τους παιδάκια και τώρα δεν λείπει τίποτα από την μικρή μου! Είναι μια πριγκήπισσα χάρη σε σας γιατί μου δώσατε όχι μονο όσα χρειαζόμουν αλλά και παραπάνω ακόμη!!!

Είναι πολύ όμορφο να ξέρεις ότι καποιοι άνθρωποι χαρίζουν αγαπημένα τους πράγματα και μάλιστα των δικών τους παιδιών σε άλλους που έχουν ανάγκη!!!

Σας ευχαριστώ και πάλι και εύχομαι να είστε γεροί και να χαίρεστε τα παιδάκια σας!!!

:):):):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marilou ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΠΡΙΓΚΗΠΙΣΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!!

ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ

ΣΙΔΕΡΕΝΙΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΣΑΣ

ΚΑΘΕ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thalia29 έγραψε:

marilou ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΠΡΙΓΚΗΠΙΣΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!!

ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ

ΣΙΔΕΡΕΝΙΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΣΑΣ

ΚΑΘΕ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ευχαριστώ πολύ πολύ! Να είσαι καλά!!! :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thalia29 έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ

ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ ΓΙΑ ΔΩΡΕΑΝ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΘΥΛΑΣΜΟΥ

ΡΙΞΤΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ

http://www.motherbaby.gr/present.php?lang=1

ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΡΑ :silly: :silly:

ΑΝ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ ΑΣ ΣΒΗΣΤΕΙ!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

ΦΙΛΑΚΙΑ :kiss:

ΤΟ ΠΗΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!! ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΙ ΑΘΗΝΑΙΕΣ ΤΡΕΞΤΕΕΕΕ!!!!!!! ;);) :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον και εγω θελω να χαρισω διαφορα ρουχαλακια του μπεμπη μου.. ειναι καινουρια μου εφεραν τοσα πολλα που δεν προλαβε να τα φορεσει μεγαλωνουν πολυ γρηγορα... και αν καποια κοπελα εχει μαρσιπο που δεν το χρειαζεται ενδιαφερομαι φιλακιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:blush: ΚΟΡΤΙΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΗΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΕ ΤΑ ΤΡΙ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΑΣΜΕΝΟ ΠΟΔΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΛΙΣΗ ΑΝ ΚΑΜΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΘΕΛΩ ΣΤΡΑΤΑ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙ ΓΙΑ ΔΥΟ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟ ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ 8 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΤΙΟ ΑΛΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 3 ΧΡΟΝΩΝ Ο ΜΑΠΑΜΠΑΣ ΠΕΘΑΝΕ ΚΑΙ ΜΕΙΝΑΝΕ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΗ ΜΟΥ Η ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΗΡΑ ΤΟ ΘΑΡΟΣ ΝΑ ΣΑς ΓΡΑΨΩ ΚΑΘΟΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΜΩΡΟΥΔΙΑΚΑ ΠΛΕΟΝ ΟΠΟΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΑΣ ΣΤΕΙΛΕΙ Π,Μ Η ΑΣ ΜΟΥ ΓΡΑΨΕΙ ΣΤΟ E- MAIL katerina.kafira@hotmail.com αλλα η κοπέλα καιγεται και πάλι συγνώμη για το θάρρος
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου,αν κάποια κοπέλα έχει ενδοεπικοινωνία που δεν τη χρειάζεται,θα με βοηθούσε πολύ!Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!! :):)

Θα ήθελα να πω και ευχαριστώ σε όσα κορίτσια με βοήθησαν ως τώρα!!!Σας ευχαριστώ πάρα πολύ!!!Εύχομαι και εγώ με το καλό να μπορώ να βοηθήσω με τη σειρά μου σε λίγο καιρό!

Ο μικρός έρχεται εκτός απροόπτου την Τρίτη!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: Η αγωνία μου δεν περιγράφεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργια, απ'οτι ειδα στο site των ελτα το δεματακι την παρασκευη ήταν στο κεντρο διαλογης ιωαννινων, αρα έχε τον νου σου, δευτερα-τριτη θα ειναι στα ελτα της περιοχης σου. παρε τους κανενα τηλ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...