Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΑΡΙΖΩ-ΖΗΤΑΩ


Recommended Posts

ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΦΟΒΕΡΗ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ....ΔΕΝ ΕΧΩ...ΧΑ,ΧΑ,ΧΑ....

ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΠΛΩΜΑ...

ΑΝ ΣΑΣ ΠΕΡΙΣΕΥΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΕΞΟΧΙΚΟ,ΔΕΝ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΟΧΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 682
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ-ΔΑΝΕΙΖΕΤΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ 3 ΧΡΟΝΩΝ ΖΩΗΡΟ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑΣΗ ΝΑ ΠΕΤΑΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!

ΤΑ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ ΔΕΝ ΑΠΟΖΗΜΙΩΝΟΝΤΑΙ!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lemon έγραψε:

ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ-ΔΑΝΕΙΖΕΤΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ 3 ΧΡΟΝΩΝ ΖΩΗΡΟ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑΣΗ ΝΑ ΠΕΤΑΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!

ΤΑ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ ΔΕΝ ΑΠΟΖΗΜΙΩΝΟΝΤΑΙ!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!

χαχαχα :laugh: :laugh: :laugh: ΤΟν παιρνω εγω...να τον παω στο σπιτι

της πεθερας μου....!!!!!!!!χαχα

ασε ρε μαναρακι κι εγω τον αντρα μου δινω εδω και καιρο εδω μεσα και

δεν τον παιρνει καμμια...καλε ΠΑΡΤΕ τον!!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

lemon έγραψε:

[/quote:1rasy8hg]

χαχαχα :laugh: :laugh: :laugh: ΤΟν παιρνω εγω...να τον παω στο σπιτι

της πεθερας μου....!!!!!!!!χαχα

ασε ρε μαναρακι κι εγω τον αντρα μου δινω εδω και καιρο εδω μεσα και

δεν τον παιρνει καμμια...καλε ΠΑΡΤΕ τον!!! :([/quote

ηλικία?? Επάγγελμα?? ε βαλε κι εσυ καμια φωτο... να δουμε πρώτα :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ρε μαναρακια...ΓΟΥΡΟΥΝΙ στο ΣΑΚΙ θα παρετε....

Μου χετε ή δεν μου χετε εμπιστοσυνη????

(Υποσημειωση: το 1ο ειναι η ΣΩΣΤΗ απαντηση!!!) :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

lemon έγραψε:

χαχαχα :laugh: :laugh: :laugh: ΤΟν παιρνω εγω...να τον παω στο σπιτι

της πεθερας μου....!!!!!!!!χαχα

ασε ρε μαναρακι κι εγω τον αντρα μου δινω εδω και καιρο εδω μεσα και

δεν τον παιρνει καμμια...καλε ΠΑΡΤΕ τον!!! :([/quote:2c8olcwd]

ΧΑΧΑΧΑ!!

Γιαυτο τον λογο στον συνηστω ανεπιφυλακτα!

Της πεθερας μου το σπιτι το χει διαλυσει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κορίτσια οι κοπέλες που χαρίζουν πράγματα είναι πραγματικά φοβερές και χαρίζουν απλόχερα!

Εγώ μέσα από αυτό το θέμα που ανοίχτηκε βοηθήθηκα πάρα μα πάρα πολύ!

Δεν χρειαζεται όντως να ζητάμε τα πάντα! Ας μοιραζόμαστε πράγματα για να παίρνουν όσες περισσότερες μπορούν!

Εγώ ένα πράγμα ζητούσα και οι κοπέλες μου έστελναν δέκα χωρίς καν να το ζητήσω...έχω ρίξει κλάμα συγκίνησης...τι να πω...

Είναι φοβερό ότι δεν γνωριζόμαστε κι όμως υπάρχει τόση όρεξη και αγάπη για να προσφέρουν σε ανθρώπους που έχουν ανάγκη!

Οπότε συμφωνώ με την ΣΩΣΩ ότι πρέπει να ζητάμε ότι έχουμε πραγματικά ανάγκη και όχι τα πάντα! Εμένα μου έστειλε την καλαθούνα της η ΣΩΣΩ και από μόνη της χωρίς να το ζητήσω μου έβαλε κι άλλα όμορφα πραγματάκια για το μωράκι που περιμένω!!! Και δεν ήταν η μόνη.

Οπότε ας μοιραζόμαστε κι όχι όλα για ένα μόνο άτομο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΟΣ!! 11 δημοσιευσεις ΜΟΝΟ. Ηλικια 31-40 αλλα παρ ολα αυτα γεννηθηκε το 81 αρα κατα βαθος ειναι 28! ;) ΚΑΙ ΛΙΣΤΑ! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ έγραψε:

ΕΛΕΟΣ!! 11 δημοσιευσεις ΜΟΝΟ. Ηλικια 31-40 αλλα παρ ολα αυτα γεννηθηκε το 81 αρα κατα βαθος ειναι 28! ;) ΚΑΙ ΛΙΣΤΑ! :laugh: :laugh:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΩΣΩ έγραψε:

καλα ρε παιδια..πλακα κανετε;;κανετε λιστα με το τι θελετε;;ειναι δυνατον;;;εχετε ξεφυγει εντελως;;;ειπαμε εδω μπορουμε να γραφουμε αν κατι δε μα ειναι απαραιτητο και μπορει καμια κοπελα να βοηθησει..

και ευτηχως που ζητας μονο τοσα..αν σκεφτοσουν και λιγο ακομα...παει ..την καναμε την προικα του μωρου...

αστερι μου!!!!!!!!!!!!! ρε παιδια που ειναι η Αρια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια,εγώ περιμένω αγοράκι σε ενάμιση μήνα περίπου.Αν κάποια κοπέλα έχει κάτι που της περισσεύει,ας μου στείλει πμ ή να το γράψει εδώ!Σας ευχαριστώ πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα εχω πολυ καιρο να μπω εδω,χαμοσ εχει γινει με την λιστα ε?χαχαχαχα

Ζαχαρενια μου εχω εγω να σου στειλω μαυρο βρακακι κ επειδη εισαι καλη κοπελα θα σου στειλω 2 να βγαλεις κ τον αλλο μηνα!!!!!!!χαχαχαχαχα

αληθεια κοριτσια μου μηπως εχει καμια κοπελα γυμναστηριο κ να μην το θελει? εμεις τωρα σαραντιζουμε κ σκεφτομουνα οτι σε λιγο καιρο θα χρειαστει ενα.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΩΣΩ έγραψε:

καλα ρε παιδια..πλακα κανετε;;κανετε λιστα με το τι θελετε;;ειναι δυνατον;;;εχετε ξεφυγει εντελως;;;ειπαμε εδω μπορουμε να γραφουμε αν κατι δε μα ειναι απαραιτητο και μπορει καμια κοπελα να βοηθησει..

και ευτηχως που ζητας μονο τοσα..αν σκεφτοσουν και λιγο ακομα...παει ..την καναμε την προικα του μωρου...

σωσω εισαι φοβερη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΩΣΩ έγραψε:

καλα ρε παιδια..πλακα κανετε;;κανετε λιστα με το τι θελετε;;ειναι δυνατον;;;εχετε ξεφυγει εντελως;;;ειπαμε εδω μπορουμε να γραφουμε αν κατι δε μα ειναι απαραιτητο και μπορει καμια κοπελα να βοηθησει..

και ευτηχως που ζητας μονο τοσα..αν σκεφτοσουν και λιγο ακομα...παει ..την καναμε την προικα του μωρου...

για εμενα πηγαινε η καμπανα?Δεν ζητησα απολυτως τιποτα καινουργιο...και δεν μπορεις να ξερεις την κατασταση του καθενος...Εχω προσωπικα προβληματα υγειας τα οποια δεν μπορω να τακτοποιησω αυτη την στιγμη βαζοντας το παιδι ως προτεραιοτητα

Επισης ειχα και προτασεις απο καποιους να μου πουλησουν πραγματα πιο φθηνα απο το να τα αγοραζα σε συμβολικες τιμες...Εγω προσωπικα σκοπευω να τα δωσω ολα οσα ειναι σε καλη κατασταση οταν μεγαλωσει το μωρο ασχετως αν θα εχω κανω αλλο στο μελλον...Θα ειναι σε καποιον χρησιμο εστω και ενα απο τα πραγματα που εγραψα οταν μεγαλωσει το μωρο?δεν νομιζω....Δεν ειναι απαραιτητο να με χλευαζετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Katerina_ έγραψε:

ΣΩΣΩ έγραψε:

για εμενα πηγαινε η καμπανα?Δεν ζητησα απολυτως τιποτα καινουργιο...και δεν μπορεις να ξερεις την κατασταση του καθενος...Εχω προσωπικα προβληματα υγειας τα οποια δεν μπορω να τακτοποιησω αυτη την στιγμη βαζοντας το παιδι ως προτεραιοτητα

Επισης ειχα και προτασεις απο καποιους να μου πουλησουν πραγματα πιο φθηνα απο το να τα αγοραζα σε συμβολικες τιμες...Εγω προσωπικα σκοπευω να τα δωσω ολα οσα ειναι σε καλη κατασταση οταν μεγαλωσει το μωρο ασχετως αν θα εχω κανω αλλο στο μελλον...Θα ειναι σε καποιον χρησιμο εστω και ενα απο τα πραγματα που εγραψα οταν μεγαλωσει το μωρο?δεν νομιζω....Δεν ειναι απαραιτητο να με χλευαζετε...[/quote:3jb0ybh0]

1) νια γ εσενα πηγαινε η καμπανα καθοτι το θεματακι το εγραψες λιγο αγαρμπα ,με το παρντον κιολας

2)τα κοριτσια εδω μεσα εχουν αποδειξει κ με το παραπανω την καλοκαρδια του δινοντας πραγματα που δεν τους περισσευαν αλλα απο την καλη τους καρδιά

3)δεν χρειαζεται να απολογεισαι ,στην τελικη δεν μας ξερεις κ δεν σε ξερουμε

4) το παιδι μου κ οι αναγκες του παντα θα εχουν προταιραιοτητα,φυσικα αναγκες δεν θεωρω οοοολλλαααα αυτα τα περιττα που αγοραζουμε γ ενα νεογεννητο παιδακι ,στην πορει ανακαλυπτουμε ποσο μεγαλο λαθος καναμε

5)ουδεις σε χλευάζει ,μαθε να βαζεις νερο στο κρασί σου......

6)χαμογέλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια,η λιμπερο και η παμπερς μου ειχαν στειλει 2 πακετα πανες Νο 1 και 2 αλλα εγω δεν ανοιξα εγκαιρως τους φακελους και η μικρη μου τωρα φοραει το Νο 3.... :) σε περιπτωση που τα θελετε στειλτε μου πμ!!!

φιλια!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...