Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΑΡΙΖΩ-ΖΗΤΑΩ


Recommended Posts

ΤΟ ΛΙΚΝΟ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟ 100-150 ΕΥΡΩ... :)

ΑΝ ΣΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ ΑΠΟ JUMBO ΜΕ 30-40 ΕΥΡΩ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΞΕΜΠΛΕΞΕΙ... ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 682
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συμφωνώ με την Rubela.

Κι εμένα η ΣΩΣΩ μου έστειλε την καλαθούνα της με την βάση, και η βάση χωράει δίπλα στο κρεβάτι ίσα-ίσα. Δεν χωρούσε με τίποτα την κούνια...

Και θα βολευτείς μια χαρα τους πρώτους μήνες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ρωτησω κατι η καλαθουνα και το λικνο ειναι ιδιες διαστασεις?δηλαδη θα με παιρνει μεχρι 4-5 μηνων να την εχω στο δωματιο μου? γιατι η κουνια δεν χωραει οποτε ψαχνω μια λυση μεχρι 4-5μηνων που θα παει στο δωματιο του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mairybaggelhs έγραψε:

να ρωτησω κατι η καλαθουνα και το λικνο ειναι ιδιες διαστασεις?δηλαδη θα με παιρνει μεχρι 4-5 μηνων να την εχω στο δωματιο μου? γιατι η κουνια δεν χωραει οποτε ψαχνω μια λυση μεχρι 4-5μηνων που θα παει στο δωματιο του.

Το λίκνο είναι για μωράκια μέχρι 10 μηνών! Είναι πιο μακρύ αλλά πιο λεπτό από την καλαθούνα και φυσικά πολύ πιο ακριβό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και κάτι ακόμα!

Η καλαθούνα έχει ροδούλες και μπορείς να την μετακινείς πολύ πολύ εύκολα! Είναι όμως για μωράκια μέχρι 3 μηνών... όταν το μωρό αρχίζει να γυρνάει πλευρό ή να κουνάει ποδαράκια, η καλαθούνα είναι επικίνδυνη...

Το λίκνο το χρησιμοποιείς μέχρι το μωράκι να μάθει να σηκώνεται...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια...ενημερωτικα..εχω εκπτωτικο κουπονι 10 ευρω για περιστρεφομενο της φισερ..ποια ενδιαφερεται να της το στειλω.κανονικα κανει 50 ή 60

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑΥΤΟ ΕΨΑΧΝΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΙΚΝΟ. ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ 120-180Ε ΤΟΛΙΚΝΟ ΣΚΕΤΟ ΚΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΟ 100-130Ε ΤΟ ΣΤΡΩΜΑ. ΕΓΩ ΚΟΥΝΙΑ ΕΙΧΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΑΣ.ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΑΜΕ ΕΓΩ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΟΠΩΣ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΝΕΧΕΙΑ. ΓΙΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΡΩ ΜΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΛΥΣΗ ΓΙΑ 5-6 ΜΗΝΕΣ ΩΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΤΡΩΣΕΙ ΤΟ ΩΡΑΡΙΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

neni86 έγραψε:

Κορίτσια έχω κάτι τσαντούλες ενδιαφέρεται καμία;Αν είναι να βάλω φώτο κάποια στιγμή.

Θα μας βάλεις φωτό; Εμένα θα με ενδιέφερε... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marilou έγραψε:

neni86 έγραψε:

Θα μας βάλεις φωτό; Εμένα θα με ενδιέφερε... :)[/quote:95kub47s]

Θα σας βάλω κάποια στιγμή,πρέπει να γίνει η φωτογράφιση πρώτα!!Μείνετε συντονισμένες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KΟυκλιτσες μου αρχιζω και εγω σιγα σιγα να συντονιζομαι αν και ειμαι ασχετη στο τι μου χρειαζεται και τι οχι...να με υπολογιζετε και εμενα για τις τσαντουλες....αληθεια σε τι χρησιμευουν χαχαχαχχα?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia eimai 19 me lene iwanna kai xreiazomai ki egw kapoia pargmatakia an sas perisseyoyn se 2 mhnes gennaw..kai tha hthela an exete kanena strwmataki gia koynia.. tipota royxalakia gia koritsaki...oti exete tha moy htan poly xrhsimo...elpizw na moy apanthsete..filakia pollaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι στον 7ο μηνα και δεν γνωριζω και πολυ καλα τι θα χρειαστω ακομα, ειμαι στο ψαξιμο

Θα μου ηταν χρησιμα τα εξης

Ενδοεπικοινωνια

ρουχαλακια

καροτσι

παπουτσακια

θηλαστρο

αποστειρωτης

καθισμα αυτοκινητου

περιοδικα σχετικα με εγκυμοσυνη και μετεπειτα ηλικια επισης χρησιμα

Οτι θεωρησω οτι περισσευει θα το παραχωρησω σε καποιο αλλο παιδακι που θα το εχει αναγκη φυσικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ρε παιδια..πλακα κανετε;;κανετε λιστα με το τι θελετε;;ειναι δυνατον;;;εχετε ξεφυγει εντελως;;;ειπαμε εδω μπορουμε να γραφουμε αν κατι δε μα ειναι απαραιτητο και μπορει καμια κοπελα να βοηθησει..

και ευτηχως που ζητας μονο τοσα..αν σκεφτοσουν και λιγο ακομα...παει ..την καναμε την προικα του μωρου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΩΣΩ έγραψε:

καλα ρε παιδια..πλακα κανετε;;κανετε λιστα με το τι θελετε;;ειναι δυνατον;;;εχετε ξεφυγει εντελως;;;ειπαμε εδω μπορουμε να γραφουμε αν κατι δε μα ειναι απαραιτητο και μπορει καμια κοπελα να βοηθησει..

και ευτηχως που ζητας μονο τοσα..αν σκεφτοσουν και λιγο ακομα...παει ..την καναμε την προικα του μωρου...

xaxaxaxaxa dikio exeis !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΩΣΩ έγραψε:

καλα ρε παιδια..πλακα κανετε;;κανετε λιστα με το τι θελετε;;ειναι δυνατον;;;εχετε ξεφυγει εντελως;;;ειπαμε εδω μπορουμε να γραφουμε αν κατι δε μα ειναι απαραιτητο και μπορει καμια κοπελα να βοηθησει..

και ευτηχως που ζητας μονο τοσα..αν σκεφτοσουν και λιγο ακομα...παει ..την καναμε την προικα του μωρου...

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

καλοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΩΣΩ έγραψε:

καλα ρε παιδια..πλακα κανετε;;κανετε λιστα με το τι θελετε;;ειναι δυνατον;;;εχετε ξεφυγει εντελως;;;ειπαμε εδω μπορουμε να γραφουμε αν κατι δε μα ειναι απαραιτητο και μπορει καμια κοπελα να βοηθησει..

και ευτηχως που ζητας μονο τοσα..αν σκεφτοσουν και λιγο ακομα...παει ..την καναμε την προικα του μωρου...

aaaaaxaxaxaxaxaxaxa :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζητάω ένα (1) αυτοκίνητο (τουτου) για να πηγαίνω στη δουλειά

Χωρίς να παίρνω του συζύγου μου.

Μάρκες που προτιμώ :

Τoyota Υaris (το καινούριο)

Skoda Fabia

Hyundai i20 (αν δεν έχετε μου κάνει to i10)

Citroen c3

Ευχαριστώ πολύ.

Χαρίζω τις χειμερινές μου παντόφλες (εδώ έπιασε άνοιξη) Είναι school δερμάτινες αλλά επειδή ιδρώνουν τα πόδια μου δεν τις θέλω.

Ευχαριστώ και πάλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mantarini έγραψε:

άμα σας περισσέψει κανένα extra αυτοκίνητο είμαι και εγώ εδώ...
..

Γιατί εγώ που είμαι??? το κοπάνησα και κανα 2 φορές σήμερα και αφήστε θέλω άλλο B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΜ...ΕΓΩ ΖΗΤΑΩ ΕΝΑ ΒΡΑΚΑΚΙ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ...

ΕΧΩ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΒΡΑΚΙΑ ΣΤΑ ΑΠΛΥΤΑ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΩ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΜΩΡΕ ΜΕ ΜΑΥΡΑ...ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΜΕ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΑΤΕ ΑΝ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΑΤΕ ΕΝΑ ΜΟΝΑΚΡΙΒΟ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΟΝ ΜΗΝΑ!!!! !!! :laugh:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...