Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σεπτέμβριος = Νέα Αρχή


Recommended Posts

αριστινα μου εστει ξεαστειο,δικιο εχεις,με βλεπω τελικα να διακτινιζομαι παρα να γινομαι μανα...:laugh: :laugh:

μπα,θα αρχισω σιγα σιγα να αγοραζω στολη...:laugh: θα παω να μεινω στο φεγγαρι μονο ετσι θα καταφερω να μην το σκεφτομαι,τουλαχιστον εκει δε θα νιωθω οτι δεν ειμαι γονιμη,εκει τιποτα δεν ειναι γονιμο..δεν δημιουργειται ζωη,οπως δε δημιουργειται ζωη και μεσα μου..μια χαρα θα ταιριαξω με το περιβαλλον!!!!σορι ρε κοριτσια που μιλαω ετσι,υπαρχουν τοσες κοπελες που προσπαθουν σαν κι εμενα,και ειναι ασχημο να βλεπουν τετοιες κουβεντες,μη μου δινετε σημασια,και μη σταματατε να ελπιζετε..ουτε εγω σταματαω να ελπιζω.απλα με εχει πιασει τωρα η μουρλα μου παλι και δεν ξερω τι λεω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγενεια μου μμμμμουτσ!!!:) εισαι πολυ γλυκια σ ευχαριστουμε παρα πολυ για την ευχη!

Βρε Αλκοστ θα σε μαλωσω!Μια χαρα θα τα καταφερουμε ολες και γρηγορα!!!!Θα δεις!!Μην ακουω μαλλον διαβαζω τετοια!!!

Ολα θα πανε καλα και ετσι και για πλακα οταν θα αποκτησεις και κοιλιτσα σε λιγο καιρο δλδ αμε αμε θα ντυθεις αστροναυτης στις αποκριες!!!χα χα χα χα !!!!Θα τα θυμομαστε και θα γελαμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι κοριτσακι μου,αν και μαλλον για μενα δε θα ερθει ποτε αυτη η ωρα...ετσι νιωθω...μαυρισε η ψυχη μου παλι....

τελος παντων,μη σας ριχνω...πειτε κατι αλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα αλκοστ μου...σε καταλαβαινω απολυτα κοπελιτσα μου...πιστεψε με κι εμενα πολλες φορες μαυριζει η ψυχη μου...αλλα ειναι χειροτερα το νινι θελει να δει φως για να μπει χα χα χα ετσι δεν ειναι?Δεν θα αργησει να ρθει μωρε!!Απλα θελει κι αυτο το χρονο του...εμεις το μονο που μπορουμε να κανουμε ειναι να ειμαστε υγιεις δλδ να προσεχουμε να ξερουμε οτι ολα ειναι καλα κι αυτο θα ερθει και τοτε ολα θα ειναι τοοοοοσο μα τοοοοοοσο ωραια!!!Εκεινη την στιγμη να σκεφτεσαι και ολα τα αλλα θα τα ξεχνας!!!

Συγνωμη για χθες επρεπε να βγω!!!

Φιλακια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alkost έγραψε:

μακαρι κοριτσακι μου,αν και μαλλον για μενα δε θα ερθει ποτε αυτη η ωρα...ετσι νιωθω...μαυρισε η ψυχη μου παλι....

τελος παντων,μη σας ριχνω...πειτε κατι αλλο

Alkost πιστεύω ότι οι μαύρες αυτές σκέψεις είναι περαστικές..τις έχουμε κάνει όλες κατά καιρούς αλλά κοριτσάκι μου δεν είναι έτσι τα πράγματα..Ολες είμαστε μανούλες και εσύ ΔΕΝ αποτελείς εξαίρεση. Κάποιες ταλαιπωρούμαστε περισσότερο από τις άλλες για να καταφέρουμε το στόχο μας αλλά σκέψου το κι αλλοιώς: βλέπω αυτή την όμορφη φωτο που έχεις βάλει με τον σύντροφό σου..σε αγαπάει και μαζί θα τα καταφέρετε. Δεν είναι και αυτό απίστευτα σημαντικό? Πόσες μπορούν να ισχυριστούν ότι το έχουν στη ζωή τους? Θα έρθει γλυκειά μου το μωρό, θα έρθει αφού αγαπιέστε και αφού το θέλετε. Αν θέλεις, στείλε μου PM να μιλήσουμε όποτε έχεις όρεξη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσια μου....ποσο ποια υπομονη να κανεις?εγω αρχιζω και χανω την μπαλα...εκλεισα 1 χρονο προσπαθειων και ακομα τιποτα ..που θα παει αυτο???και 10 σεπτεμβριου περιμενω ...και απο τωρα με ποναει η κοιλια μου....

και δυστυχως ο αντρουλης μου ουτε που θελει να ακουσει για εξετασεις....δεν εχω υποστηριξει καθουλου...μονο μου λεει οτι και αυτος στεναχωριεται...και σκυβει το κεφαλι..ουτε που το συζηταει....

ασε απο κλαματα και υστεριες αλλο τιποτα..θα σκασω στο τελος....και πολυ αγχος που κανει κακο..το ξερω...

αχ μακαρι ο Θεος να μας δινει κουραγιο γιατι στο τελος θα τα χασω..χαχα...

φιλακια κοριτσακια μου..καλα που εχω και εσας και τα λεω και ξεσκαω πολυ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Προσπαθούμε 2,5 χρόνια περίπου.

Αλκοστ κι εγώ έχω αρχίσει και δεν περιμένω τίποτα πια δεν ξέρω .

Αντε κοριτσάκια μου καλή επιτυχία για όλες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giasas koritsia mou antriani mou perasan 4 mines??xarika pou ematha oti ise kala.giati kai ego elipa kanadimino.fisika kai thimame tin agonia sou.

aristina mou xathikame panta me energia se vrisko ftou sou kopelara mou.

ego gia oses den thimounte tha ksekiniso me tin periodo tou septevti tin 6 prospathia eksosomatikis.kai oti theli o theos as gini.

gia ali mia fora kali epitixia se oles mas.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Andriani μου συμφωνω!!!Υγεια πανω απ ολα και αγαπη με τον συντροφο μας!!!Πιστεψε με καμια φορα οταν τον χαζευω σκεφτομαι οτι τα χω οοοοολα και μου περναει ο πονος που ακομα δεν εχω νινι!

magdalina μου θεωρω απαραιτητες τις εξετασεις!!!Γιατι μπορει κατι να υπαρχει και να μην το διορθωνεται με αποτελεσμα να κατηγορεις τον εαυτο σου οτι κατι δεν κανεις καλα οτι εσυ φταις και τετοια ασε την ψυχοφθορα διαδικασια του να περιμενεις τα ευχαριστα και ολο να απογοητευεσαι και να στενοχωριεσαι!Εινα πολυ σημαντικες οι εξετασεις αλλιως ολος αυτος ο χρονος μπορει να πηγε και χαμενος!!!Που προς Θεου ευχομαι ολοψυχα να ειστε υγιεστατοι και οι δυο αλλα ποτε δεν ξερεις ειδικα αν εχεις και καποια καθυστερηση στην συλληψη!Αυτα με ολη μου την αγαπη!Πρεπει να του κανεις μια κουβεντα γιατι αλλιως θα υποφερεις,δεν θελουμε να σκασεις!

quinta00 μου τι να πω απο υπομονη και κουραγιο θα εισαι ειδικη πια!Ευχομαι να ερθει συντομα το νινακι στην ζωη σας κοπελα μου!

Γλυκια μου gorgina :kiss: τι να πω κοπελα μου!Φτου σου εσενα γλυκια μου και μπραβο σου!!!!Ευχομαι η Παναγια να γεμισει την κοιλιτσα σου οχι ενα αλλα πολλα υγιεστατα νινακια :woohoo: !!!!Θα περιμενουμε με αγωνια τα νεα σου!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mwro έγραψε:

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΑ!ΣΕ ΧΑΣΑΜΕ!ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΡΩΤΑΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΠΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΓΥΡΩ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΩ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΜΕ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ Ή ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!ΠΑΝΤΑ ΑΞΙΟΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ.ΑΓΟΡΑΚΙ 'Η ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΕΤΕ?ΕΓΙΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΟΝΑ ΜΙΑΣ ΑΞΙΟΛΑΤΡΕΥΤΗΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΜΑ ΠΕΡΑΣΕ.(30/9)ΤΗΝ ΒΓΑΛΑΜΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΟΝΑΜΣΤΙΚΗ ΤΗΣ ΓΙΟΡΤΗ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!!!

Γεια σου μωρο,τι κανεις?Πως ηταν το καλοκαιρι σου?Τελικα κραταω την δευτερη ημρνια περιοδου,οποτε περιμενω επομενη βδομαδα και δευτερη μερα κυκλου παω στο κεντρο για υπερηχο και βλεπουμε πως ξεκιναμε..επισης απο την στιγμη που θα ξεκινησω θα σταματησω και τη δουλεια για οσο χρειαστει..Ειμαι πολυ καλα ψυχολογικα και δεν εχω καθολου αγχος με την διαδικασια..Ελπιζω πως ολα θα πανε καλα αυτη τη φορα!!Ευχομαι το ιδιο και σε σενα και σε ολα τα κοριτσια που ξεκινανε την προσπαθεια αυτη!!

Να σας ζησει η Μπουμπου μαλλον Αλεξανδρα σας (το αγαπημενο μου ονομα μου φερνει στο νου ενα πολυ αγαπημενο προσωπο που εφυγε νωρις..)κ μεις αν ειναι κοριτσακι Αλεξανδρα θα την ονομασουμε και Αλεξανδρος αν ειναι αγορακι)και παντα αξια να εισαι κοπελα μου!!

Εμεις θα βαφτισουμε αγορακι και θα τον ονομασουμε Κωνσταντινο..και το ποιηματακι λεει..

Είμαι αντράκι ζόρικο

θα πάρω μηχανάκι

κι αν θα αποκτήσω όνομα

θα βρω και γκομενάκι.

Και σαν τα χρόνια θα διαβούν

δεν θα΄μαι πια μωρούλι

και θα φωνάζουν όλες τους

“Ο Ντίνος..το μανούλι!!

Καλο?

Φιλακιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΟΒΕΡΟ ΤΟ ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ!! ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΩ!!ΠΑΝΤΑ ΑΞΙΟΙ ΝΑ ΣΑΣΤΕ!!

ΕΜΕΙΣ ΑΦΟΥ ΜΑΘΑΜΕ ΤΑ ΑΣΧΗΜΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΝΟΝΙΣΑΜΕ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ.ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΝΑΝΕΩΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ!ΦΟΡΤΙΣΑΜΕ ΤΙΣ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ ΜΑΣ!!ΧΙ!!ΧΙ!!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ.ΜΑΚΑΡΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΟΣΟ ΓΙΑ ΜΑΣ ΤΙΣ ΔΥΟ ΟΣΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ.

ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΡΥΟΤΥΠΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΟΚ ΜΕ ΤΟ DNA ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 25 ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ.ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολα καλα θα ειναι και ακομη καλυτερα θα πανε αυτη τη φορα θα δεις!!!

Την εξεταση καρυοτυπου ποτε την κανεις?μετα απο αποτυχημενη προσπαθεια δλδ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανδριανη μου τελεια η ιδεα για αυτο το ποστ!!! μακαρι ολες μας να πετυχουμε αυτοο που πετυχες εσυ και αλλα κοριτσια μετα απο τοσο κοπο και αγωνια........

ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ!!!!!! και εσεις που ειστε ηδη εγκυουλες ή μανουλες,να μμας δινετε τις πολυτιμες συμβουλες σας!!!!

εγω το καλοκαιρι ειχα μετακομοιση στο καινουργιο σπιτακι μας, διαφορα προβληματακια γενικα,και γενικως ημουν τοσο απορροφημενη σστο σπιτι και σε διαφορα αλλα καθημερινα θεματακια που δεν εκανα προσπαθειες με την εννοια του να προσεχωω γονιμες μερες κτλ.... τωρα που μπηκε ο σεπτεμβρης συνειδητοποιησα οτι ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΕ ΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ!!!!!!!! ΤΕΤΟΙΑ ΑΝΕΣΘΗΣΙΑ!!!!!!!!!! καναμε αγκαλιτσες χωρις να με νοιαζει σε ποια μερα ειμαι... μαλλον το χρειαζομουν αυτο!!! πριν 2 εβδομαδες νομιζω ενοιωσα κατι πονακια χαμηλα στην αριστερη πλευρα και υπεθεσα ωορηξια.....εντομεταξυ εκεινες τις ημερες ημασταν μεσα στα μελια!!!! και τωρα 2 εβδομαδες μετα εχω κατι πονακια χαμηλα που ολο λεω θα ερθει η περιοδος και ολο δεν ερχεται!!! το πρωι δεν πονουσα και καναμε τρελιτσες και μεταα με επιασε ενας αποτομος πονος χαμηλα για 10 λεπτα περιπου και μετα μου περασε!!! ευτυχως γιατι ενοιωθα σαν να ειχα μεσα μου καρφιτσες!!!!

ε και τωρα ελπιζω να μην ερθει περιοδος...αλλα και να ερθει δεν πειραζει!!!!!! χαμογελακια και τον αλλο μηνα εδω ημαστε!!!!!!! :):):) αισιοδοξια και τρελες αγκαλιτσες!~!!!! και θα ερθει το ονειρακι μου!!!!!! ;)

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!! μου λειψατε παλιοκοριτσα ολο το καλοκαιρι.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που εισαι βρε μικρουλα!!!Αχ μακαρι να το πετυχατε το θαυματακι!Θα ηταν υπεροχο!Εγω σου λεω τωρα που θα εχει και το δωματιο του ουουουουυου χαρα που θα κανει και θα ερθει για να μην πω οτι ειναι στο δρομο!!!Στο ευχομαι!!!!

Αληθεια εχεις καθολου καθυστερηση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αριστινακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :):):)

μακαρι το ρουλακι μας να εχει το θαυματακι και θα κλαιω απο τη χαρα μου ενα μηνα!!!!!! :):):) τωρα για μενα εχω γινει πολυ αναισθητη μαλλον λογω καλοκαιριου......καλε δεν ξερω καν σε ποια μερα του κυκλου μου ειμαι!!! απο οτι υπολογιζω πριν 2 εβδομαδες ειχα κατι πονακια ωορηξιας, και ακομα δεν εχω δει περιοδο....απο προχθες εχουν αρχισει πονακια σαν να προμηνυουν περιοδο αλλα δεν ερχεται!!!! μακαριιι για ολες μας μακαρι αυτος ο χειμωνας να μας φερει την απολυτη ευτυχια.,....να ζησουμε και εμεις το θαυμα που εζησαν τα αλλα κοριτσακια μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΑΠΟΤΥΧΙΑΣ.ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΕΝΕΤΙΚΟ ΠΡΙΝ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ ΣΕ ΝΕΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

...katerina... έγραψε:

Ολα καλα θα ειναι και ακομη καλυτερα θα πανε αυτη τη φορα θα δεις!!!

Την εξεταση καρυοτυπου ποτε την κανεις?μετα απο αποτυχημενη προσπαθεια δλδ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω μικρουλα μου τα ιδια εχω αδυναμια στην Ρουλιτσα!Της αξιζει και με το παραπανω!!!!!Η χαρα δεν θα περιγραφεται!!!Το περιμενω με λαχταρα καιρο!Ειναι το θεμα που θα γραφτει και θα με κανει να πεταξω απο χαρα!!!

Οσο για σενα μπραβο!!Αντε με το καλο κι εσυ!Αμην να εχουμε ευχαριστα το σοι...θεια και ανηψουδια χα χα χα χ αχ α χα χα χα χα!!!!!!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΟΛΩΝ ΟΣΩΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΤΟ ΘΕΙΟ ΔΩΡΟ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gorgina έγραψε:

giasas koritsia mou antriani mou perasan 4 mines??xarika pou ematha oti ise kala.giati kai ego elipa kanadimino.fisika kai thimame tin agonia sou.

aristina mou xathikame panta me energia se vrisko ftou sou kopelara mou.

ego gia oses den thimounte tha ksekiniso me tin periodo tou septevti tin 6 prospathia eksosomatikis.kai oti theli o theos as gini.

gia ali mia fora kali epitixia se oles mas.

Gorgina, είδες πώς περνάει ο καιρός?? Να σου θυμίσω ότι η φουσκωμένη μου κοιλίτσα αυτή τη στιγμή οφείλεται στην έκτη προσπάθεια εξωσωματικής μου! Εύχομαι από τη ψυχή μου να είναι και για σένα η τυχερή σου..με το καλό και μη ξεχνάς να μας γράψεις μόλις ξεκινήσεις..θα σε σκέφτομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...