Μετάβαση σε περιεχόμενο

relax kounia i relax me donisi


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ. ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΡΑΝΤΑ ΗΝΕΡΩΝ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΕΦΕΡΑΝ ΔΩΡΟ ΕΝΑ ΡΗΛΑΞ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΠΟΥ ΤΑ ΚΟΥΝΑΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΔΙ. ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΚΟΥΝΗΜΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΥΝΑΣ (ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ Ο ΤΙΡΑΜΟΛΑ...) ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΩΡΑΙΑ ΤΗΣ FISHER PRICE ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΙΛΛΗΜΑ. ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗ ΔΟΝΗΣΗ Η ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΝΙΑ. ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΑΝ ΑΡΕΣΟΥΝ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΤΑ ΡΗΛΑΞ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω πηρα ενα με δονηση επειδη μου το συστησαν!

Παντως το βλεπω να ειναι και πιο βολικο.

Τωρα αν θα αρεσει στον μπεμπη κατσε να γεννησω και θα σου πω ;)

Φιλια!!

Οντως πολυ ομορφο το μωρακι σου!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω ρηλαξ με δονηση πηρα αλλλα δεν μου πολυ αρεσει το πατασ κ τρεμει ουτε κ τησ μπεμπας τησ αρεσει ακομα .. τωρα αγοτερα τι να σου πω . τουλαχιστον χαζευει με τα παιχνιδια κ την μουσικη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ. SAVRORINQUINOS ΚΑΙ ΣΕΝΑ Η ΞΑΝΘΟΥΛΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ!!! ΤΟΜΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΤΟ ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ Η ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ... ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΗ ΔΟΝΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΤΕΛΙΚΑ. ΣΑΣ ΒΑΖΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΑΦΟΥ ΠΗΡΕ ΤΟΣΟ ΚΑΛΕΣ ΚΡΙΤΙΚΕΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

&γω με δόνηση πήρα.

Είναι της chicco.

Το βρήκα πιο εύχρηστο.

Αν δω οτι δεν αρέσει τον μπεμπάκο μου, θα πάρω τις κουνιάδας μου, που είναι με κούνια και δεν το χρειάζεται πλέον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΥUΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ BEBE, kai εγω την ίδια απορία εχω ...

Δεν ξέρω πως ειναι αυτη η δόνηση κ απο την αλλη δεν θα ηθελα να το μαθω και στο πολυ κούνημα ...

δεν εχει καποιο που να τα εχει και τα 2 ?:P

νομιζω καλυτερο με δονηση και μουσικη ...:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw exw me donish ths idias etairias alla ena mple pou kanei gia pola kila .

auto pou sou sinistw einai na prosekseis gia posa kila tha pareis .

oi kounies einai mexri 8 kila ....8 kila einai sxdon 4-5 mhna ta mwra .

polu kales maresoun oi kounies mporei na ta hemoune pio eukola alla den pira giauton ton logo .

to rilax pou pira einai mexri 13 kila (2 xronon ,ginete kareklaki me donish otan megalosei)

egw den katalaba na tou prosferei tipota h donish oute tote oute tora to idio tou kanei .

kalitera mhn to matheneis na kouniete gia na hremei ....gia tous gnostous logous ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

yuki έγραψε:

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ. SAVRORINQUINOS ΚΑΙ ΣΕΝΑ Η ΞΑΝΘΟΥΛΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ!!! ΤΟΜΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΤΟ ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ Η ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ... ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΗ ΔΟΝΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΤΕΛΙΚΑ. ΣΑΣ ΒΑΖΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΑΦΟΥ ΠΗΡΕ ΤΟΣΟ ΚΑΛΕΣ ΚΡΙΤΙΚΕΣ... 1-b5ace0b339beb06066f27e1307444697.JPG

Σε ευχαριστω πολυ yuki μου για τις ευχες σου!!

Κουκλακι ο μικρος...:):)

Παντως αυτο που λεει η Αφροδιτη με τα κιλα ειναι πολυ σημαντικο να το προσεξεις...

Αφροδιτη νομιζω οτι το ιδιο ρηλαξ εχουμε παρει. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

yuki έγραψε:

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ. SAVRORINQUINOS ΚΑΙ ΣΕΝΑ Η ΞΑΝΘΟΥΛΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ!!! ΤΟΜΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΤΟ ΡΗΛΑΞ ΚΑΙ Η ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ... ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΗ ΔΟΝΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΤΕΛΙΚΑ. ΣΑΣ ΒΑΖΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΑΦΟΥ ΠΗΡΕ ΤΟΣΟ ΚΑΛΕΣ ΚΡΙΤΙΚΕΣ... 1-b5ace0b339beb06066f27e1307444697.JPG

kale ti fatsoula einai auth ti eksotikh omorfia !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ego pali koritsia ta mazepsa den kathete oute sto relax oute stin kounia ,k ta duo einai tis chicco k lene mexri 9 kila (stin kounia proseksa oti leei peripou 6 minon) alla i tsilivithro mou den kathete se kanena ,mono sto karaklaki fegitou gia na einai psila k na vlepei...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΗΣ ΦΩΤΟ Κ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ!ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ!!!!ΕΧΕΙ ΜΟΥΣΙΚΗ,ΚΟΥΝΑΕΙ,Κ ΓΥΡΝΑΝΕ Κ ΤΑ ΚΟΥΚΛΑΚΙΑ...ΤΗΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ,ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ...ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΦΕΡΕΙ Κ ΕΜΕΝΑ ΕΝΑ ΡΙΛΑΞ Κ ΤΟ ΑΛΛΑΞΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΛΕΣ...

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ...

89

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΣ ΚΙΛΑ ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΗΣΥΧΑΖΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΑΣ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΕΝΤΕ ΜΗΝΕΣ ΜΟΝΟ...ΤΟ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΤΟ ΚΟΥΝΗΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΥΣΗ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ???ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΩΤΙΚΗ ΟΜΟΡΦΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ ΒΛΕΠΕΤΕ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΑΠΩΝΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

yuki έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ. ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΡΑΝΤΑ ΗΝΕΡΩΝ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΕΦΕΡΑΝ ΔΩΡΟ ΕΝΑ ΡΗΛΑΞ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΠΟΥ ΤΑ ΚΟΥΝΑΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΔΙ. ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΚΟΥΝΗΜΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΥΝΑΣ (ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ Ο ΤΙΡΑΜΟΛΑ...) ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΩΡΑΙΑ ΤΗΣ FISHER PRICE ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΔΙΛΛΗΜΑ. ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗ ΔΟΝΗΣΗ Η ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΝΙΑ. ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΑΝ ΑΡΕΣΟΥΝ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΤΑ ΡΗΛΑΞ???

Να σου ζησει ο μπεμπης σου!

Και οι δυο ειστε exotic!!!:)

Εγω εχω στης μαμας μου το σπιτι αυτο που εδειξες της Fischer Price και ειναι πολυ ωραιο για να απασχολειται και εχω και το κλασσικο ρηλαξ που το κουνας με το ποδι αλλα εχει και ενα κουμπι για δονηση...Θα μας παει μεχρι να γινει 10 μηνων πιστευω...

Το αλλο της Fiscer Price ειναι ωραιο για να παιζει εχει φωτα και τετοια....και ειναι μεχρι 8 μηνων...Στο συστηνω ανεπιφυλακτα...Κανει νομιζω γυρω στα 80 ευρω??

Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εχω και τα δυο ομολογω πως με βολεψαν και με βολευουν ακομη η κουνια ειναι οτι καλυτερο βεβαια εγω εχω την μπλε την πιο μεγαλη και ακομη χωραει η μικρη μου που ειναι 9 μηνων.το ρηλαξ δεν το χρησιμοποιω απο τον 5 μηνα γιατι βγαινει απο την κουνια το ρηλαξακι και χρησιμοποιω εκεινο.η κουνια ομολογω ειναι καλυτερη νομιζω !!! καλη αγορα λοιπον σε οτι και αν επειλεξεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς έχουμε το Link-a-Doos Infant-to-Toddler Ριλάξ/Κούνια που κάνει 50 ευρώ και εδώ και 8 μήνες το ξετινάξαμε. Του βάζαμε την δόνηση και κοιμόταν μικρούλης. Του άρεσε πολύ.Το καλοκαίρι εκεί έτρωγε και τις κρέμες του στο εξοχικό γιατί δεν είχαμε κουβαλήσει το καρεκλάκι φαγητού.

Είναι ανάλογα το παιδάκι εμείς το αγαπήσαμε πολύ αλλά τώρα μπουσουλάμε και δεν θέλουμε relax.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

''Yuki'' να σου ζησει ο μικρος. Συγκινηθηκα πολυ στο topic που αναφερεις τη γεννηση του... Να ειστε παντα καλα!!

Εγω εχω ενα της chicco το οποιο εχει και δονηση αλλα τη δονηση δεν την εχω βαλει ακομα γιατι ειναι μικρη η μπουμπου. Ρε κοριτσια εχω μια ανησυχια, κανει το ''τρανταγμα'' σε τοσα μωρα? Δεν θα της ''μυρμηγκιαζει'' το σωμα? Δεν θα την εκνευριζει? Αυτα σκεφτομαι και δεν εχω βαλει την μπαταρια να λειτουργησει η δονηση.

Δεν ξερω αν ειναι καλυτερα αλλα θα προτιμουσα να παρω την κουνια, ετσι κι αλλιως τα ιδια χρηματα εχουν. Το εχω μετανιωσει. Αν και δεν πολυκαθεται γενικα στο ρηλαξ.

''Yuki'' η σειρα rainforest (το σχεδιο της φωτογραφιας) fisher price ειναι φοβερηηηη. Η πιο πετυχημενη απο ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΥΤΟ ΤΗΣ CHICCO ME TH ΔΟΝΗΣΗ,ΑΛΛΑ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΔΕΝ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙ ΘΟΡΥΒΟ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΒΡΒΡΒΡΒΡΒΡ ΔΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΣΤΑ ΑΥΤΑΚΙΑ ΤΟΥ...ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ!ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΒΟΛΕΥΤΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΡΙΛΑΞ,ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΤΗ ΔΟΝΗΣΗ!ΦΙΛΙΑ!

Υ.Γ.[ΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΝΩ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνω με την boymamma.. εχω και γω το ιδιο... η δονηση ειναι μια μπουρδα και μιση, δεν κανει δουλεια και δεν αρεσει στη μικρη

παρε ενα απλο και μη ξοδευεσε τσαμπα! :;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFRODITH έγραψε:

egw exw me donish ths idias etairias alla ena mple pou kanei gia pola kila .

auto pou sou sinistw einai na prosekseis gia posa kila tha pareis .

oi kounies einai mexri 8 kila ....8 kila einai sxdon 4-5 mhna ta mwra .

polu kales maresoun oi kounies mporei na ta hemoune pio eukola alla den pira giauton ton logo .

to rilax pou pira einai mexri 13 kila (2 xronon ,ginete kareklaki me donish otan megalosei)

egw den katalaba na tou prosferei tipota h donish oute tote oute tora to idio tou kanei .

kalitera mhn to matheneis na kouniete gia na hremei ....gia tous gnostous logous ;)

ΒΡΕ ΣΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ, ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΚΥΒΙΚΑ ΜΙΛΑΑΑΑΣΣΣΣ??????????? ΕΜΕΙΣ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑ Ι8ΚΙΛΑ 8 ΜΗΝΩΝ!!!!!ΟΧΙ 4-5!!!!!!!!!!!:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ΤΕΛΣΟΠΑΝΤΩΝ ΕΓΩ ΨΗΦΙΖΩ ΚΟΥΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ Ο ΑΝΗΨΙΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΧΑΖΕΥΕ ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΛΑ ΕΚΕΙ...ΤΩΡΑ ΡΗΛΑΞ ΜΕ ΔΟΝΗΣΗ ΔΕΝ ΜΕ ΔΕΛΕΑΖΕΙ...ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΠΛΟ ΑΛΛΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΠΑΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΚΑΤΣΕ ΠΟΛΥ...

ΧΡΗΣΙΜΟ ΗΤΑΝΕ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.

Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΑΚΙ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ.ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΧΩ ΜΙΑ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ 38 ΗΜΕΡΩΝ.ΠΗΡΑΜΕ ΤΟ RELAX ΤΗΣ CHICCO.ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΕΙΔΑ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΝΗΣΗ.ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΕΝΟΧΛΕΙ Η ΔΟΝΗΣΗ.ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΗΣ FISHER PRISE ΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΗΛΙΚΙΑ ΓΙΑΤΙ Η ΠΛΑΤΗ ΤΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΣΙΑ.ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΑΥΤΗ Η ΚΟΥΝΙΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΠΙΟ ΜΕΤΑ.ΠΑΤΑΣ ΤΟ ΚΟΥΜΠΙ ΚΑΙ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ.ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΥUKI ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!

ΣΕ ΜΑΣ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΕΙ ΔΩΡΟ ΜΙΑ ΚΟΥΝΙΑ ΡΗΛΑΞ ΤΗΣ FISCHER- PRICE ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΒΟΛΕΨΕ!

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΤΑΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ!

ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΤΡΙΩΝ ΜΗΝΩΝ ΑΓΟΡΑΣΑΜΕ ΤΟ ΡΗΛΑΞ ΤΗΣ CHICCO ME ΔΟΝΗΣΗ ΚΑΙ ΜΠΑΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΩΝ ΜΕ ΜΟΥΣΙΚΗ!

ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΒΟΛΙΚΟ, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΕ ΜΑΣ!

ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΔΩΡΟ ΚΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΞΙΣΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...