Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καθισμα αυτοκινητου Inglesina Marco Polo η άλλο?


Recommended Posts

Καλημερα σας....Σκέφτομαι για το ΜARCO POLO INGLESINA τι λέτε?Το έχει καμία κοπέλα να μου πεί την γνώμη της?Προτείνετ κάτι άλλο?Θέλω για 0 εως 18 για να μην πέρνω άλλο αργοτερα....περιμένω τις απόψεις σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχως δε γνωριζω το συγκεκριμενο.Εγω πηρα καροτσακι τριο της pereggo που εχει κ το καθισματακι μεχρι 9(ή 13 δε θυμαμαι!) κιλα.Σκεφτηκα πως θα κανω κ δευτερο παιδακι οποτε (αν ολα πανε καλα!) θα χρειαστω ταυτοχρονα 2 καθισματακια.Οποτε αργοτερα παιρνω κ ενα για περισσοτερα κιλα!

Απλα για οσο πιο πολλα κιλα καλυπτει τοσο πιο δυσκολο ειναι να το βαλεις μεσα νεογεννητο...Δεν ειμαι κ σιγουρη! :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ!

ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΑΒΟΛΟ ΓΙΑ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΠΟΥ ΛΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ!

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΤΗΣ CHICCO ΜΕΧΡΙ 13 ΚΙΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ ΛΙΓΑΚΙ ΠΗΡΑΜΕ ΤΗΣ BEBECONFORT TO ISEOS ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΝΩ ΑΝΕΥΠΙΦΥΛΑΚΤΑ ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΑΠΟ 9 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΠΑΝΩ!

ΚΑΛΑ ΨΩΝΙΑ!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sia_sia εμεις το εχουμε αυτο το καθισματακι...!!

Αλλα καναμε μονο 3 βολτες ολο κι ολο γιατι το αγορασαμε

αυτη την εβδομαδα.

Φαινεται να καλοπερναει η μπεμπα μεσα.

Ξαπλωνει και δεν την ενοχλει τιποτα.

Ανεση και ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ πανω απ' ολα!

Ειναι απο 0-18 κιλα.

Απο νεογεννητο δλδ μεχρι 4-5 χρονων.

Καλο μου φανηκε.. :S;):S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα sia εμείς είχαμε πάρει της recaro από 0-13 κιλα και μείναμε πολύ ευχαριστημένοι.τώρα ψάχνουμε για το επόμενο για να την βάλουμε την μικρή να κοιτάει μπροστά επιτέλους.πάλι recaro θα πάρουμε.η μικρή έχει ρίξει ιστορικούς ύπνους εκεί και ποτέ δεν φάνηκε να την ενοχλεί τίποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα.επιδη το ειχα ψαξει πολυ το θεμα κατεληξα στο britax.θεωρειται το καλυτερο.βεβαια ολα σχετικα ειναι.η καθεμια εχει την αποψη της.σιγουρα παντως να νη παρεις chicco.εχεις δικιο που θελεις 0-18κιλα τετοιο ειναι κ το britax.η δικια μου βεβαια αν ειναι ξυπνια δεν καθεται καθολου....τα δικα σας καθονται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...