Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΛΠΙΖΩ..ΞΑΝΑ!


Recommended Posts

Ειμαι σίγουρη οτι αύτη την φορά όλα θα πάνε καλά!Μη στεναχωριέσαι,αυτη τη φορά δεν θα χρειαστει καν το τεστ! θα εισαι σιγουρη!Ισως θα πρεπει εσύ να μας δώσεις κουράγιο, γιατι προσπαθώ εδω και πόλυ καιρο. Πρωτη φορα στη ζωή μου είχα 6 ολόκληρες μέρες καθυστέρηση. Ημουν διακοπες, δεν έκανα τεστ δεν ξέρω γιατι! Μετα απο 6 μέρες μου ήρθε. Ξερεις τι σκέφτηκα πρώτα απο την τρέλα μου? Ας εβλέπα την γραμούλα απλά να ξέρω οτί μπορω!!!! Δεν ήξερα αν ήμουν και επιδη δεν προσεχα με ηλιο,θαλασσα και τσιγαρο εγω έφερα την περίοδο! Απλα είχα τρελαθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ,ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ..ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ..ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ!ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΓΡΑΜΜΟΥΛΑ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ..ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ..ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΔΑ..ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΝΑ ΤΗ ΔΕΙΣ!ΕΚΕΙ ΚΑΤΕΛΗΞΑ!ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΖΟΡΙΖΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΒΙΩΣΕΙ...ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΞΑΝΑ,ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ ΕΚΕΙΝΗΣ ΤΗΣ ΣΤΙΓΜΗΣ...ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ,ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ,ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ..ΔΗΛ.ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ.Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ Η ΕΞΗΣ:ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ,ΤΟ ΘΕΩΡΟΥΣΑ ΑΥΤΟΝΝΟΗΤΟ.ΚΑΙ ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΟΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΩΡΕΙ??ΟΛΕΣ ΕΤΣΙ ΞΕΚΙΝΑΜΕ..ΑΣΕ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΜΕ..ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ??ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ..ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙΣ????ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΡΩ..ΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ?ΩΡΕΣ-ΩΡΕΣ ΠΟΝΑΕΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου γλυκο δωστου ανδρουλι σου να κατακαβει χιχιιχιχ

ευχομαι μεσα απο την καρδια μου τον επομενο μηνα να εχεις

τα καλυτερα νεα του κοσμου

στο ευχομαι ολοψυχα

φιλακια πολλα

Κ ΜΗΝ ΜΟΥ ΑΓΧΩΝΕΣΕ ΑΝΤΕ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ :P:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ..ΚΑΙ ΕΧΩ ΛΙΓΑΚΙ ΑΓΩΝΙΑ..Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ,ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΜΟΥ ΑΕΡΑ..ΟΧΙ ΑΚΟΜΗ,ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ..ΛΕΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ,ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΜΟΥ..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΛΕ ΣΣΥΝΤΟΜΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ,ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ...!ΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ???ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΣΑΒ/ΚΟ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΤΙ ΛΕΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...