Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΛΠΙΖΩ..ΞΑΝΑ!


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ,ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ?ΧΑΘΗΚΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ..ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΗ,ΛΙΓΟ ΟΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ,ΛΙΓΟ Η ΠΟΛΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ..ΛΟΙΠΟΝ,ΠΡΙΝ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΗΓΑ ΣΕ 2ο ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ!ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΣΕ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΕΙΧΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ 2 ΕΚΕΙΝΕΣ ΜΕΡΕΣ.ΤΩΡΑ ΑΠΛΑ ΕΛΠΙΖΩ...ΣΕ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΝΕΙ!!!ΤΟ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ..:blush: ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ:) :) :) :)

ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ? ΚΑΛΥΤΕΡΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΣΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ.....ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ!!!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ;)

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΓΡΑΨΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ

ΝΕΑ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!!!!ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΡΜΑΚΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΜΗΝ,ΣΑΣ!!MARIANT,ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΟΙ ΔΙΑΟΠΕΣ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΛΟΓΩ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ..ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΦΥΓΕΙ Η ΘΛΙΨΗ ΚΑΙ ΤΟ ΚΛΑΜΑ..ΠΛΕΟΝ ΧΑΜΟΓΕΛΑΩ!!!ΠΡΑΓΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΧΑ "ΤΥΨΕΙΣ"...ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΥΠΕΡΟΧΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΡΘΕΙ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΡΗΓΟΤΕΡΑ!!!!ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΛΑΧΤΑΡΑ!!!!ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο εύχομαι και εγώ ολόψυχα! Το θές τόσο πολύ... Είναι σημαντικό πως σε στηρίζει ο άνθρωπός σου. Ε και αν δεν γίνει τίποτα αυτό το μήνα μην απογοητεύεσαι τον επόμενο. Το έχουμε ξαναπεί το mammyland είναι γουρλίδικο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΠΟ ΟΣΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ;) ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολα να πανε καλα!!!Να ειστε παντα αγαπημενοι κ ερωτευμενοι και συντομα να ερθει και ενα υγιες μωρακι στην αγκαλια σας! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!ΕΙΣΤΕ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ..ΤΟ ΕΚΤΙΜΩ!!!!ΑΣ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΜΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΣΕ ΟΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ,ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΣΑ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΕΣΑ ΤΟΥΣ,ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΥΓΙΕΣΤΑΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!ΑΡΙS,ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΓΙ΄ΑΥΤΟ!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΡΓΗΣΕΙ Η ΜΕΡΑ..ΓΙΑΤΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ 2η ΓΡΑΜΜΟΥΛΑ..ΠΩ..ΠΩΩ..ΗΤΑΝ ΜΑΓΙΚΗ,ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΗ ΣΤΙΓΜ..ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΗ,ΜΟΝΑΔΙΚΗ..ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΖΗΣΩ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Μαράκι μου,πολύ χαίρομαι που γέμισες τις μπαταρίες σου και που είσαι έτοιμη για μια καινούρια αρχή.Τις πιο όμορφες ευχές σου στέλνω και γρήγορα μα πολύ γρήγορα να μας ανακοινωσεις τα πιο ευχάριστα νέα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mk23 μπράβο για την αισιοδοξία σου!!!!!!! Ελπίζω να μείνεις σύντομα έγκυος! Έχω διαβάσει εδώ μέσα πολλές ιστορίες κοριτσιών που έχασαν το μωράκι τους και στη συνέχεια ξαναέμειναν έγκυες σχεδόν αμέσως!

Την ξέρω κι εγώ τη μαγική στιγμούλα με τη δεύτερη γραμμή! Την έζησα κι εγώ τον περασμένο μήνα, για να μου έρθει η περίοδος την επόμενη μέρα... :(

Μας εύχομαι τα καλύτερα!!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι ολόψυχα με ένα μωράκι στην κοιλίτσα!!! Απ' ό,τι βλέπω έχετε και επέτειο αύριο...οπότε έχετε θέμααααα!!!!!!χι χι χι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΕΙΤΕ...!!!!!!!!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!ΜΑΚΑΡΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι κι εγώ με τη σειρά μου πολύ σύντομα να έρθει ένα υγειές μωράκι στη ζωή σας που θα σας κάνει τους πιό ευτυχισμένους ανθρώπους στη γη! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...