Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΡΟΤΣΙ ΓΙΑ ΔΙΔΥΜΑ


Recommended Posts

Κορίτσια όπως ξέρετε έχω 2 μπουμπούκες. Η πρώτη 20 μηνών και η δεύτερη 5. όταν δουλεύω τις αφήνω στη μαμά μου και εκεί που η μεγάλη είχε συνηθήσει τις βολτούλες έξω τώρα οι μετακινήσεις με 2 μωρά έγιναν δύσκολες. Σκέφτομαι λοιπόν να αγοράσουμε το Maclaren Techno Twins το οποίο είναι από τα πιο βολικά και μικρα διδυμοκάροτσα. Το έχει πάρει καμία?? Και αν ναι πόσο σας βόλεψε??και πόσο κόστισε?? Έκανα μια γρήγορη αναζήτηση στο ιντερνετ και ίσως καταλήξω να αγοράσω έτσι. Ακόμη ξέρετ καμιά καλή και έμπιστη σελίδα για αγορές βρεφικών ειδών στο ιντερνετ???? Ευχαριστώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά αγόρασα το aria της Peg Perego. Πανάλαφρο!!!Ευχαριστώ και για τις απαντήσεις...:angry: αν ήταν για ξεκατίνιασμα σίγουρα θα είχα καμιά 10ριά σελίδες..αλλά... το θέμα δεν πουλάει..

Thanks anywayB)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑΙΩΑΝΝΑ ΜΕΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΣΑΣ ΚΑΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ!!!!

ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΝΩΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ ΔΕΝ ΠΟΥΛΑΕΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΠΙΟ ΗΟΤ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ....:P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε MariaIoanna μη στεναχωριεσαι κ μη δινεις σημασια...

Ειναι ιδιαιτερο το θεματακι κ ισως γι΄αυτο δεν υπηρξε αμεση ανταποκριση. Παντως να σας ευχηθω κ εγω να εχετε καλες βολτες με το καινουργιο σας καροτσι κ να οργωσετε ολη τη Λαρισα.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...