Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΑ ΓΙΝΩ ΝΟΝΑ!


BEBISNIK

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια.να πω και κατι ευχαριστο!στεναχωρεθηκα παρα πολυ απο ενα θεμα που διαβασα πριν.ειμαι στην δουλεια και με πηραν και τα ζουμια!την κυριακη θα γινω νονα.το εχω αποθημενο γιατι εγω τον νονο μου τον ειδα μετρημενες φορες στα δακτυλα.anyway υποσχεθηκα στον εαυτο μου οτι οταν θα ερθει ωρα να γινω νονα θα τηρω τις υποχρεωσεις μου χωρις 2η κουβεντα! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου με το καλο...αυτα ειναι πολυ καλα και ευχαριστα γεγονοτα...να εισαι παντα καλα και παντα αξια...στη ζωη σου...οτι επιθυμεις..και μην αγχνεσαι...ολα θα πανε τελεια...παντως αυτο που λες για τον νονο σου το ιδιο αντιμετωπισα και εγω....και αυτο λεω και εγω ...οταν θα γινω νονα...στο μωρακι που θα βαφτισω θα ειμαι αντα διπλα του....και παλι φιλια...πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο σου κούκλα μου! Άξια!!!!!:kiss: Πρέπει να είναι υπέροχο να βαφτίζεις ένα παιδάκι (δεν το έχω βιώσει ακόμη....) Εμείς θέλαμε να βαφτίσουμε τη μπέμπα του κουνιάδου μου, αλλά επειδή τους είχε ήδη κάνει πρόταση ο νονός της, ποτέ δεν τους το είπαμε..... Αλλά μπορεί στο επόμενο.... Ή αν κάποια στιγμή παντρευτεί ο αδελφούλης μου, θα ήθελα να του βαφτίσω εγώ ένα του παιδάκι..... Θέλω κι εγώ......:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπάβο κοπέλα μου!!!στις 30 του μήνα βαπτίζω και εγώ μια μπουμπού τέλεια!!!!είναι φοβερή εμπειρία!!!μην αγχώνεσαι βρε, όλα θα πάνε τέλεια!!!και κοίτα να είσαι θεά γιατί θα πέσουν όλα τα φλας πάνω σου!!!χαχαχα

πάντα άξιες μας εύχομαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο σου κοπελα μου θα γινεις αξια νονα που σκευτεσαι ετσι μπραβο σου και εγω το εχω απωθημενο να βαπτισω ειχα κανονισει καποτε να βαπτισω ενα αγορακι και τελευται στιγμη αφου τα ειχα κανονισει ολα το εδωσαν αλλου (ηταν καθηγητης βλεπετε ο νονος) δεν πειραζει καποια αλλη φορα ισως γινω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...