Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!!!


VENI

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 211
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

k nai egeneto epitelous i sunantisi k itan teleia,tosa morakia ,ax ola ena kai ena apo to mikrotero "to agoraki mou" eos to megalutero tis "mariah" .ola kouklia ,k oi mamades koukles vevaiakai i uboonni opos panta thea :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

tha to skeftoume,pou to exeis to til sou k den pianei?

ΤΟ ΚΙΝ. ΚΛΕΙΣΤΟ ΞΕΧΑΣΜΕΝΟ ΑΠΟ ΜΠΑΤΑΡΙΑ...:blush: :blush:

:blush: ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΛΟΙ "ΤΙ ΤΟ ΕΧΕΙΣ??????????????ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΕΤΑ ΤΟ!!!!!" ΑΛΛΑ ΕΝΑ ΜΥΑΛΟ ΜΟΝΟ ΤΟ ΚΙΝ.ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ!!!!!!!

ΒΑΛΤΕ ΦΩΤΟ Ε?????

ΓΙΩΤΑΚΙ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ!!!ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΜΙΑ ΔΕΜΕΝΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΒΑΘΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΕΡΑΜΑΤΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

krina re veni pou se se eida pali...

axxxxxxxxxx

perasame super...

ta mora ola ekpliktika...

xarika pou gnorisa k alla meloi....

k epese k pollis thilasmos...:woohoo: :woohoo: :woohoo:

foto an mporeso tha anebaso meta...[

allio ayrio...

:blink:

aaaaaaa simera mi ksexasete////tha exoume 2 feggaria//:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια απο οτι καταλαβα περασατε πολυ ωραια..

Τhouli βαλε φωτο να σας δουμε...

Γιωτα χρονια πολλα για την επετειο σας.Να στε παντα ευτυχισμενοι με την μπουμπου σας..

Ελπιζω να ερθω στην επομενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh:κοριτσια μολις μπηκα σπιτι :laugh: ουτε παπουτσια δεν εβγαλα:P χιχι καθισα στο pc να σας γραψω.....ηρθε ο γυιος μου να με παρει,φαγαμε κι ενα παγωτακι και ναμαστε!!!!Λοιπον....τι να πρωτοπω....καθε συναντηση ειναι μοναδικη!!!!Η συγκεκριμενη ηταν η καλυτερη ολων γιατι ειχαμε πολλα μωραααααα!!!!Πανεμορφα μωρα οπως θα δειτε απο τις φωτο,τωρα ο γυιος μου ψαχνει να παρκαρει και θα τις βαλει να τις δειτε προτου ξαναβγει:P αλλα να σας πω απο την αρχη....μολις πηγα με φωναξε η Θουλη!!!Εγινε μοντελακι η Θουλη,εκανε και ξανθιες ανταυγειες,φτου-φτου!!!!Ο θοδωρης της ο γνωστος Ντοντος ...αντρας με πυγμη απο γεννησιμιου του:P ,πολυ ομορφος κοριτσια!!!!!!Πηγαμε λοιπον στην εκκλησια οπου βλεπαμε μια μαμα να καθεται με μια μπεμπα.... σαν τα κρυα τα νερα!!!!!Με κορδελιτσα στο κεφαλακι, με χρυση ταυτοτητα στο χερακι της,μια πριγκηπισσα!!!!!Της Νατασσουλας η κορη ηταν,μωρο διαφημησης την χαρακτηρισαν τα κοριτσια,κανει και λακκακι οταν γελαει το γιαβρι μου!!!!!Κουκλααααα!!!!!Σε λιγο ηρθε αερατη οπως παντα η Γιωτα με την αλλη κουκλα την γαλανοματα της στο μαρσιππο!!!Πως μεγαλωσε!!!!Ειχα να το δω απο λεχουδι,ηταν το πρωτο μωρο του μαμμυ που πηρα αγκαλια,αυτη η τσουπριτσα ειναι πανυψηλη κοριτσια κι εχει πολυ μακρια ποδια!:woohoo: Μετα ηρθε η Λεναθες με τον γυιο της,εναν μπιρμπιλοματη 5 μηνων με μαγκικο καπελακι,πολυ τυπακι,Θεος ο μπεμπης της Λενας!!!Τσουπ-τσουπ νασου και η Lovie[ανευ μωρου η ατιμη:P ]αλλα με μια εμφανιση που εκοψε ανασα....σορτσακι-μαυρισμενα ποδια,τελεια φλατ πεδιλα-μπουστο που σκοτωνει-μαλλι μακρυ ξανθο να ανεμιζει!!!!Ολες οι μαμαδες μικρα κοριτσια δροσερες,ευτυχισμενες,τι να σας πω,γεμιζω θετικα συναισθηματα οταν τις συνανταω:woohoo: Καθισαμε ,παραγγειλαμε,να και η Ελενη[το αγορακι μου]!!!!!Η Ελενη μας που παραπονιεται για τα κιλα,ειναι αδυνατη,εχει πολυ ωραιο σωμα παρολο που γεννησε πριν 3 μηνες!Κουκλιτσα εισαι Ελενιτσα;) Ο μπεμπακος της το μικροτερο μωρακι της παρεας μας,ΓΛΥΚΑ!!!!!!Και ησυχος κοριτσια μου,ησυχα ηταν ολα τα μωρα μας,δεν ξερω αν νοιωθουν ισως την χαρα των μαμαδων που περνουσαμε ωραια,παντως ηταν ολα τυπος και υπογραμμος!!!!:laugh: Μαριααααααα....κι ο δικος σου μια χαρα ηταν:P :laugh: Γελαω για την Μαριαχ που ηρθε με τον καταξανθο παιδαρο της που ειναι ζωηρουλης σαν ολα τα αγορακια στην ηλικια του,ηθελε να τρεξει μονος του και δεν τον αφηναμε τον καημενο,καναμε φραγμα με τις καρεκλες ...ε και τι να κανει...μετα απο καποια στιγμη βαρεθηκε και ηθελε να φυγει:laugh: Τελεια-τελεια-τελεια:woohoo: περναω μαζι σας κοριτσαρες μου,μου θυμιζετε τον εαυτο μου,σας χαιρομαι οσο δεν φανταζεστε,ναμαστε καλα ολες και να το επαναλαβουμε συντομα!!!!!!αν ξεχασα κατι συμπληρωστε το τσουπρες...ενα μυαλο χειμωνα-καλοκαιρι τοχω:silly: :laugh: Ωχ ελπιζω να μην μου ξεφυγε καμμια απο κεκτημενη ταχυτητα....:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μονο μια ελειπε ε?μου τα πε το αναστασακι..τι εγινε κ σας εστησε!!!

μπραβο ρε κουκλες..περνατε καλα κ χαιρομαι για σας!!!

υβοννακι μου εμαθα για τις ευχες σου!!σε ευχαριστω!!ρε γμτο αλλιωψς τα υπολογιζα αλλιως μου ρθαν!!!

Τρεις μερες αφου εφτασα πανω χασαμε την πεθερα μου 65 χρονων..κ μετα 4-5 μερες γεννησα.........ο μικρος ειχε ικτερο ,τον αφησα μια μερα μεσα ..και η ψυχολογια μου ηταν πανω ..κατω...Ευτυχια απ τη μια με το θαυματακι μου..κλαματα κ συγκινηση απ την αλλη!!

ελπιζω να τα πουμε καποια αλλη στιγμη..στη βαφτιση μας ή κ πιο μπροστα!!!συγνωμη υβοννακι μου!!

γυρισα αθηνα πλεον με το μεγαλο μου το γιο..που ξετρελαθηκε με το μωρο..κ ειπε..ενταξει μου αρεσει θα το κρατησουμε!!!, το σκυλο..κ ΟΛΑ τα τσιμπραγκαλα!!!

η πολη μας παντως ειναι γεματη αγαπη..τι ανθρωποι ρε παιδακι μου..αλλιωτικοι!!!!!

αντε να φευγω..εχουμε μπανακι...

σας φιλω ολες κουκλαρες θεσσαλονικιες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι συγνωμη καρδια μου,για ποιο πραγμα?τι λες τωρα...!εγω εχω το τηλ σου αλλα διστασα να σε ενοχλησω,ειναι πολυ ιδιαιτερες αυτες οι στιγμες και η ψυχολογια μας ανεβοκατεβαινει!!!!Θα σε παρω καποια στιγμη να τα πουμε κουκλα μου!!!!Ε..και τι στο καλο Σαλονικια εισαι,θα βρεθουμε οπωσδηποτε,δεν το συζητω;) Αλλωστε τωρα θα ερχεστε και για τη νυφη[της Αναστασιας λεω]:laugh: :P

Φιλακια στον μπεμπουλη σου!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...