Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ..


Recommended Posts

σε ευχαριστω που με ενθαρυνεις..

μπραβο,μην το βαζεις κατω και ολα θα γινουν..εισαι ακομη πολυ θυμωμενη ε???:(

δεν ξερω τι να σου πω,το εχω περασει και παλι δεν ξερω τι να σου πω..εμενα προσφατα μου εφυγε ο θυμος..μετα απο 1 χρονο..τωρα εμεινε μια πικρια,ευχομαι να ερθει ενα μωρακι στη ζωη σας να διωξει τα αρνητικα συναισθηματα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΘΥΜΩΜΕΝΗ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΘΥΜΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ...ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ..ΘΥΜΩΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΘΕΟ ΟΠΩΣ ΘΥΜΩΝΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ..ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΕΡΘΗΚΕ ΚΑΛΑ ΚΙ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΟ..ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΧΟΥΝ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΟΝΑΝΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΡΑΤΑΝΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΣΤΗ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥΣ ..ΓΙΑΤΙ ΛΑΧΤΑΡΑΝΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΟ ΑΡΝΕΙΤΑΙ ΧΡΟΝΙΑ..ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΙ ΟΜΩΣ Ο ΕΠΙΜΕΝΩΝ ΝΙΚΑ!

ΕΣΥ ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΑΥΤΟ ΚΡΑΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολλες κοπελες περνανε τοσο ασχημα με απογοητευσεις,κλαματα,στεναχωρια,και υπαρχουν αλλες που τα χτυπανε,εγω εκει τρελαινομαι...αυτο θα κρατησω,ετσι κι αλλιως τι αλλο μπορω να κανω??τα δυσκολα περασαν,τα αφησα μακρια μου,κι εσυ το ιδιο να κανεις,σκεψου μονο οτι σωματικα εισαι καλα,και το ιδιο και ο αντρουλης σου...θα ερθει το μωρακι..και θα ειναι οτι καλυτερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρίν κάνω τα 2 μου παιδάκια, είχα μια αποβολή με τον άνδρα μου οπότε σε νιώθω κάπως...

Είχα τρελλαθεί απ'την στενοχώρια μου.

Έλεγα ΤΕΛΟΣ δεν θα καταφέρω να κάνω ΠΟΤΕ παιδιά.

Όμως λίγους μήνες μετά την αποβολή έμεινα έγκυος στην κορούλα μου και μόλις γέννησα, έμεινα πάλι αμέσως έγκυος στον γιό μου.

Θα μείνεις έγκυος μη στενοχωριέσαι.

Απλά προσπάθησε, να μη σου γίνει εμμονή και αγχωθείς γιατί το άγχος εμποδίζει την σύλληψη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alkost έγραψε:

πολλες κοπελες περνανε τοσο ασχημα με απογοητευσεις,κλαματα,στεναχωρια,και υπαρχουν αλλες που τα χτυπανε,εγω εκει τρελαινομαι...αυτο θα κρατησω,ετσι κι αλλιως τι αλλο μπορω να κανω??τα δυσκολα περασαν,τα αφησα μακρια μου,κι εσυ το ιδιο να κανεις,σκεψου μονο οτι σωματικα εισαι καλα,και το ιδιο και ο αντρουλης σου...θα ερθει το μωρακι..και θα ειναι οτι καλυτερο
σου εστηλα pm.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα το πω σε ολες.λοιπον προσπαθουσαμε 4 χρονια ασταματητα,δεν γινοταν τιποτα καθε μερα γιαυτο μιλουσα,ποτε θα κανω ενα μωρακι καθε μερα εκλεγα.μια μερα ερχεται ο ξαδερφος μου ο παπας και μου φερνει ενα βιβλιο με τα θαυματα της Αγιας ζωνης της Παναγιας και μου ειπε να το διαβασω και να παω στο μοναστηρι και να πω να μου δωσουν την ζωνη.μου την φορεσαν η καλογριες και προσευχηθηκα εκει μπροστα στην εικονα της τον ιδιο μηνα εμεινα εγκυος με την δυναμη της αλλα μου το πηρε πισω παλι,εμφανιστικε στο ονειρο μου την ιδια μερα της αποβολης μου και μου εδειξε οτι το μωρο θα ειχε προβλημα και αφου μου επιασε το χερι και μου το φιλησε μου ειπε να ξαναπροσπαθησω,σε 1,5 μηνα ξαναεμεινα.εμφανιστικε στον 2ο μηνα της εγκυμοσυνης μου και μου εδειξε το φυλλο του,την ειδα να κραταει ενα μπλε καροτσι και να με χερεταει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Πόσο χαίρομαι που είσαι καλά και το αγοράκι σου επίσης! 💙☺️  Σε καταλαβαίνω απόλυτα.... Κι εγώ full time μαμά χωρίς βοήθεια από κανέναν! Ο μικρός κολλημένος πάνω μου, δε κάθεται λεπτό μόνος... Κάνω όλες μου τις δουλειές το βράδυ που κοιμάται, έχω ξεχάσει πως είναι να κοιμάσαι και να ξεκουράζεσαι.  Τώρα για το φαγητό εμείς επιλέξαμε από τον 6ο μήνα να κάνει blw, σίτιση δηλ με κομμάτια. Στην αρχή ήταν ζόρι, δεν έτρωγε κτλ μετά όμως πήρε μπρος και τώρα δε τον σταματάει τίποτα, θα φάει κι εμάς σε λίγο!  🤣 θα σου πρότεινα να ξεκινήσεις σε κάποιο μικρό γεύμα δηλ δεκατιανο ή απόγευματινο να κάνεις εισαγωγή σε πατημένα αν όχι σε κομμάτια. Υπάρχει μια εφαρμογή που λέγεται solid starts αν θες να τη κατεβάσεις για να πάρεις ιδέες. Μην απογοήτευσε! Ας παίξει με το φαγητό! 1_3_4 κάποια στιγμή θα το βάλει στο στόμα το φαγητό και θα φάει μόνος του.  Σας κράτησαν πολύ οι κολικοί.... Ηρωίδα είσαι! 💪🏼  Ότι έγραψες για δεύτερο παιδί με κάλυψε απόλυτα! Ίδιες σκέψεις πάνω κάτω... Την υγειά μας να έχουμε κι εμείς και τα μωρακια μας και βλέπουμε στο μέλλον... Εγώ τώρα είμαι σε φάση που αποθηλαζω σιγά σιγά και από τη μια χαίρομαι που δε θα έχω το θηλαστρο, που θα πάρω πίσω το σώμα μου αλλά από την άλλη -δε ξέρω γιατί- νιώθω θλίψη και ενοχές απέναντι στον μικρό.. αντικρουόμενα συναισθήματα... 🙄 Προσπαθώ πολύ να το δουλέψω μέσα μου.    
    • Όλα καλά κ εμείς.. έφτασε σχεδόν 1,5 κιλο η μπέμπα μας 🤩🤩.. προχωράμε όμορφα .. 
    • Α δεν το είχα καταλάβει, με συγχωρείς! Μια οικογενειακή φίλη έκανε 8 εξωσωματικές μέχρι να έρθει ο μικρός και μέσα σε 3 μήνες έμεινε έγκυος με φυσιολογική σύλληψη κι έτσι ήρθε και η κόρη!!!
    • Εντάξει εγώ είχα πάρει 36 στην πρώτη εγκυμοσύνη και στην δεύτερη 20 κιλά μόνο 😂😂😂 ο γυναικολόγος με λέει ήσουν τυχερή που ήσουν μικρή (24 χρονών στο πρώτο γιο και 26 στον δεύτερο)... Αλλιώς με λέει θα είχες σίγουρα πρόβλημα!!!άρα δεν με κάνουν εντύπωση τα κιλά αυτά 😂😂😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...