Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διαίσθηση


Recommended Posts

κουραγιο!!!ξερω πως περνας δυσκολα ομως σκεψου οτι εχεις ηδη ενα αγγελουδι και αυτο θα σου δινει δυναμη!βγαλε το ινομυωμα,πραγματικα δεν ειναι τιποτα δυσκολο.μια φιλη μου αφαιρεσε 3 ινομυωματα και μετα απο λιγο καιρο εμεινε εγκυος και γεννησε ενα υγιεστατο κοριτσακι!τωρα χαμογελαει συνεχεια,τοτε πονουσε οπως κι εσυ...μακαρι να μπορουσα να σας φερω σε επαφη ομως ειναι λιγακι δυσκολο.αμα θελεις μπορω να τη ρωτησω αν κατι σε απασχολει σχετικα με αυτο.φιλια πολλα και μην σταματησεις να προσπαθεις!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περιμένω την ιστολογική του μωρού μου.Ο γιατρος που με παρακολουθεί μου είπε να την κάνω τι????Θα δείξει μονο τη είχε και αφου δεν ειναι χρωμοσωμιακη ανωμαλία δεν υπάρχει κάτι άλλο.Ξερετε στο εξωτερικο γινοντε εγχειρήσεις όταν είναι ακομα έμβρυα και μετα δεν έχουν πρόβλημα.Γιατι δεν μου πρότεινε κανένας για εξωτερικό εμένα, δεν είναι αδικο?Ήμουν τοσο χάλια που ούτε σκεφτόμουν εκεινες τις μέρες τίποτα.Να ψάξω μόνη μου.Γιατι?

αν πατησετε στο google ''το χερι της ελπίδας'' θα καταλάβετε πως νιωθω αυτη τη στιγμή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ραφαέλ την ξέρω την περίπτωση με το χέρι της ελπίδας...ΠΟυ εγχειρήσανε ένα έμβρυο στην μήτρα της μαμάς τους και εκείνο έσφιξε με το χεράκι του το χέρι του γιατρού...

Λυπάμαι πολύ :( Έχεις ρωτήσει και σου έχουν πει πως γινόταν κάποια εγχείρηση και στην δική σου περίπτωση ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι δεν τον ρώτησα ακόμα...φοβάμαι ότι θα μου πει ναι και νιώθω ότι θα τρελαθώ.

Απλα διάβασα αρκετα στο διαδύκτιο και διάφορες δημοσιευσει ότι εδω στην Ελλάδα δεν έχουμε τέτοιους γιατρούς και είναι άδικο να καταλήγουν αυτά τα παιδιά έτσι.Και απογοητευτηκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ραφαέλ είναι δύσκολο αυτό που περνάς...

Με τον καιρό όμως θα απαλύνει ο πόνος σου.Αν θυμάμαι καλά έχεις ήδη ένα παιδάκι και πρέπει να μείνεις δυνατή για αυτό το πλασματάκι που σε έχει ανάγκη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω ενα αγοράκι 17 μηνών.στην αρχή ήμουν χάλια,ξύπναγα τη νύχτα και έκλαιγα.Με βοήθησε ο παιδιατρος του μωρού μου πολύ.Μου είπε να μην κλαίς και σε βλέπει έτσι το παιδί,καταλαβαίνει...Αυτό ήταν προσπαθώ να μην δειχνω την στεναχώρια μου σε κανέναν.μ'ονο όταν μπαινω στο φόρουμ μπορώ να γράφω ότι αισθάνομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Σε λίγες μέρες θα κρατούσα το κοριτσακι μου.Σελίγες μέρες θα ήμουν με την αδελφή μου στο νοσοκομείο δίπλα δίπλά και θα είχαμε τα μωράκια μας.εγω θα γεννούσα 5 και αυτή 6.Δεν ξέρω πως θα πάω στο ιασω να την δώ..Να δώ τον μπουμπούκο της και να σκεφτομε ότι εκει δίπλα του θα ήταν η ξαδελφούλα του.Γιατι?Λες να είναι ένα μεγάλο όνειρο και να ξυπνησω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ραφαέλα μου... κουράγιο. Με λυπεί πολύ αυτό που διάβασα, και θα συμφωνίσω με τις συνδύκτιες φίλες ότι ο γιατρός σου είναι απαράδεκτος:

1ον. γιατί δεν είχε υπερηχογράφο

2ον. γιατί θα έπρεπε να γνωρίζει ότι η έλλειψη ασβεστίου που είχες ήταν επόμενο να προκαλέσει μωράκι με δισχιδή ράχη!

Αρα... δεν θα έπρεπε να προσπαθήσεις για παιδάκι, πριν το διαιτολόγιο σου γίνει πλήρες σε θρεπτικά στοιχεία!

Αλλαξε γιατρό καλή μου...

Εύχομαι το αγγελουδάκι σου να σου χαμογελάει από τον ουρανο και να λάμπει σαν αστεράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΝΑ ΠΩ..

ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΣΟΚ ΜΕ ΤΙΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ..

:(:(:(:(:(

ΚΟΥΡΑΓΙΟ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ..

ΕΛΠΙΖΩ ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΕΙΣ

ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΣΟΥ!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ Κ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΓΙΑ 2Η ΦΟΡΑ ΜΑΝΟΥΛΑ

ΜΕ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!

ΧΧΧ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...