Μετάβαση σε περιεχόμενο

Είναι η απιστία κάτι αναπόφευκτο;;


tirogaridaki

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ. ΟΤΑΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ, ΤΟ ΒΛΕΜΑ ΤΟΥ, ΤΟ ΑΓΓΙΓΜΑ ΤΟΥ, ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΟΙ ΩΡΑΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΜΕ ΜΑΣ ΜΑΓΕΥΟΥΝ! ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΤΕΡΟΤΟ ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΡΙΧΝΕΙ ΤΟ ΒΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΡΩΤΕΥΟΜΑΣΤΕ! ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΔΕΝ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΩΣ ΓΝΩΣΤΟΝ Η ΚΑΡΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΥΦΛΗ ΟΤΑΝ ΑΓΑΠΑ ΠΟΛΥ! ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΕΞΑΣΘΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΑΓΑΠΗ! ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΣΤΗΝ ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΕΠΟΧΗ ΟΙ ΠΕΙΡΑΣΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΟΙ ΚΑΙ 7 ΣΤΟΥΣ 10 ΑΝΤΡΕΣ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΕΣ ΑΠΑΤΟΥΝ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΤΟΥΣ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΕΠΑΞΙΑ! Η ΡΟΥΤΙΝΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ, ΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΑΣ ΑΝΑΓΚΑΖΟΥΝ ΝΑ ΟΔΗΓΟΥΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΗΝ ΑΠΙΣΤΙΑ! ΓΟΗΤΕΥΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΜΑΣ ΔΕΙΞΕΙ ΤΟ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΑΣ Η ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΝΑ ΕΝΔΩΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ! ΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΜΕ ΜΑΣ ΕΠΙΡΡΕΑΖΟΥΝ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΩΡΑΣΗ ΠΑΡΑΝΟΜΟΥΣ ΕΡΩΤΕΣ, ΦΛΟΓΕΡΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΑΤΕΛΕΙΩΤΟ ΣΕΞ. ΑΧ, ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΕΙΞΩ! ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΛΗΤΕΡΑ ΣΠΙΤΙΑ! ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟ ΦΟΒΕΡΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΙΔΗΜΑ ΟΠΟΥ Ο ΑΛΛΟΣ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕ,(ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙ) ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΕΧΕΣΗ. ΕΝΑΣ ΕΡΩΤΑΣ! ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΑΛΛΟΥ!ΟΛΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ! ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 187
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

καντινου αυτό προσπαθώ να πω και εγώ.Έχει διαφορά η ερωτική πράξη απο το συναίσθημα.Έχει διαφορά το να περάσει 2-3 ώρες κάνοντας σεξ με μια άλλη απλά για να ικανοποιήσει τις σωματικές του ανάγκες απ'το να έχουν σχέση και συναοσθήματα ο ένας για τον άλλο.Στην δεύτερη περίπτωση ικανοποιεί συναισθηματικά κενά που δεν έχουν καμία σχέση με τις σωματικές ανάγκες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΗΤΑΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΤΗΣ ΦΑΝΗΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΑΝΑΠΟΦΕΥΚΤΟ! ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΛΙΓΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΒΙΩΣΕΙ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ! ΦΥΣΙΚΑ Η ΑΠΙΣΤΙΑ ΕΙΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΑΡΚΑ ΣΟΥ ΕΙΤΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΠΑΥΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΔΩΣΙΑ ΚΑΙ ΚΛΟΝΙΖΕΤΑΙ Η ΣΧΕΣΗ! ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥ ΣΥΝΤΡΟΦΟΥ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΤΗΝ ΓΗ ΝΑ ΧΑΝΕΤΑΙ! ΤΩΡΑ ΤΟ ΝΑ ΣΥΓΧΩΡΕΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΚΑΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΡΟΛΟ! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΙ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΑΛΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΤΥΧΕΙ! ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΚΑΚΟΣ Η ΚΑΛΩΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΕΜΕΝΑ ΣΑΝ ΜΑΝΑ ΘΑ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΟΥΝ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ ΧΩΡΙΣ ΠΑΤΕΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΞΕΝΟΠΗΔΙΞΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpougatsoula24 έγραψε:

Xara12 έγραψε:

οταν αισθανεσαι ετσι απλα χωριζεις σ χρειαζεται να απατησεις τον συντροφο σου οταν δ τον θες απλα χωριζεις

δ καθεσαι με εναν ανθρωπο απλα επειδη εχεις βολευτει ποια εεεε κ που να τρεχω τωρα!!!!

δ ειναι ετσι τα πραγματα

χωρις παρεξηγηση ετσι???[/quote:3w1pe5up]

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην τα βλέπετε μονδιάστατα τα πράγματα στην ζωή..

Κάποιες φορές είμαστε στην φάση οτι έχουμε την τέλεια σχέση κ μετά απο 5-6 μήνες μας πιάνει μια πολυγαμία έστω κ στο μυαλό μας και ας μην κάνουμε τίποτα..

Θεωρώ το φλερτ φυσιολογικό, την απιστία σαν φάση της ζωής μας που έχουμε χάσει κάποια μέτρα γιατί περνάμε απο μια φάση κυρίως ορμονική. Δεν ξέρω αν θα συγχωρούσα τον άντρα μου ή αν θα το κεράτωνα εγώ, αλλά έχω περάσει πολλές φάσεις μέχρι τώρα που θέλω να φλερτάρω και ακόμα πιο πολλές που ουτε καν κοιτάζω άλλους άντρες ούτε στο δρόμο.

Μην είστε λοιπόν απόλυτες, το οτι έχεις μια πιο παιχνιδιάρικη διάθεση δεν σημαίνει οτι η σχέση σου δεν είναι καλή ούτε όλα αυτά..

Ζούμε στο 2009, είμαστε γυναίκες με πολλά ενδιαφέροντα και υποχρεώσεις και με άπειρους πειρασμούς και απο εκεί κ πέρα είναι στο χέρι μας τι θα κάνουμε, αν θα κερατώσουμε, αν απλά θα φλερτάρουμε ή αν θα κλειστούμε στο σπίτι να μην μας βλέπει ο ήλιος ;) ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παλι κοριτσακια δεν συγχωρω ουτε το π....μα ουτε την εξωσυζηγικη σχεση....ειμαι τησ αποψησ δεν γουσταρεισ σου τελειωσε αυτο που νοιωθεισ χωρισε και τραβα να βγαλεισ τα ματια με οποιον/α θεσ και με οσουσ/εσ θεσ....

δεν μου αρεσει η δικαιολογια στην εποχη που ζουμε και τετοια μαλλον επειδη σε αυτο το θεμα ειμαι πουριτανη...δεν προκειται να με χαλαρωσει το γεγονοσ οτι απλα πηγε με μια 2 ωρεσ και τελειωσε το θεμα σκοπο ειναι να μην παει...

αυτο το εχω συζητησει και με τον αντρα μου του ειπα μαλιστα οτι αν ποτε βρεθεισ σε τετοια κατασταση οτι με το που θα απλωσεισ χερι να ξερεισ οτι εχουμε τελειωσει δεν υπαρχει επιστροφη....

και γιατι να υπαρξει επιστροφη μετα απο αυτο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρέμω από τώρα στην ιδέα της απιστίας! Δεν ξέρω πως θα αντιδράσω αν μου τύχει.. Ότι και να πω τώρα εκ του ασφαλούς (είμαστε θεότρελλα ερωτευμένοι με τον Κωνσταντίνο μου, οπότε για την ώρα η απιστία δεν παίζει ούτε στα τελευταία εγκεφαλικά μου κύτταρα), αν έρθει εκείνη η ώρα (Παναγίτσα μου ας μην έρθει, εγώ θα κάνω τα πάντα να μην οδηγήσω-οδηγηθώ εκεί) δεν ξέρω τι θα κάνω.. Από το να τον συγχωρέσω μέχρι και να τον σπάσω στο ξύλο! Δεν ξέρω.. ειλικρινά!

Άσχετο αλλά έχω πάθει πλάκα!

Anna_80 είσαι έγκυος? Θα τρελλαθώ! Μπράβο σου κορίτσι μου! Τι να πω? Σε θαυμάζω! 29 χρονών και εκκολαπτόμενη πολύτεκνη! Χαρά στο κουράγιο σου! Συγκινήθηκα τώρα! Όλα με το καλό να πάνε!

Σε φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NANOYKA & VOYLITSA ευχαριστω πολυ πολυ

eleni_dms δ πιστευω πως το να φλερταρεις ή το να σε φλερταρουν

ειναι απιστια αν ειναι δυνατων ειμαστε ζωντανοι ανθρωποι κυκλοφορουμε εξω ειναι δυνατων να μην σε δει καποιος στον οποιο θα αρεσεις που

θα σου γελασει ή που σε πειραξει????δ νομιζω!!!!

αλλο αυτο

απλα ολα τα πραγματα εχουν καποια ορια

οταν θες να εισαι ελευθερος κ να νιωθεις ελευθερος απλα δ κανεις οικογενεια

για μενα η λεξη αυτη ειναι ιερη περνεις καποιες αποφασεις για την ζωη σου οριμες μετα απο αρκετη σκεψη

κ οταν δ νιωθεις ομορφα σε μια σχεσγη απλα την διακοπτεις!!!

πιστευω πως ειναι καλυτερο αυτο παρα να υπαρχουν ζηλιες τσακωμοι κτλ

ασχετο:P

ανουλα80 με το καλο να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη συγχαρητηρια:woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια καλα εκει εξω γινεται χαμος!!!!

κυριως απο πιτσιρικες!:woohoo:

Λοιπον ειμαι με τον αντρα μου ,παμε Κωτσοβολο κ τον αφηνω με το μωρο στο καροτσι,οταν επιστρεφω μετα απο 5 μολις λεπτα,ενα τσου@@@κι τρεντυ ξανθο,ειχε μπει μεσα στο καροτσι του μωρου ΜΟΥ! στην κυριολεξια!

της μιλουσε κ ρωτουσε τον αντρα μου ποσο ειναι,αμα τρωει ολο της το φαι κ τετοιες μα$$$ς,

...οταν σκαω μυτη δεν το περιμενε, το παρτσακλο εννοω,

ξαφνιαστηκε,χαιρετησε το μπεμπακι μου ,βεβαια! κ την εκανε!

Μου λεει ο αντρας μου καλα δεν το πιστευω ηρθε κ ηθελε κ κουβεντα,κανονικο πεσιμο

Ευτυχως εχω εναν αντρα διαμαντι,με μονο παθος τον ΠΑΟΚ!:laugh:

Ομως κοριτσια μου την εδωσε τοσο που ασχολιοτανε με το μωρο μου,ητανε για μπατσες!:P

Παντως οι αντρες με καροτσι εχουν μεγαλοι επιτυχια στις γυναικες,τελος:angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρεμω στη ιδεα της απιστιας.. δε νομιζω ότι εξαρταται από την ηλικια ή το φυλο ή τα χρονια που μετραει μια σχεση ή ενας γαμος..εδω και καποια χρονια εχω συμπερανει ότι ειναι θεμα προσωπικοτητας και χαρακτηρα!!ενας ανθρωπος που το κανει μια φορα, θα το ξανακανει..

αν δε σε καλύπτει ο ανθρωπος σου ειναι καλύτερο και προτιμοτερο να φευγεις..το ιδιο να ζητας και από τον άλλον..να φευγει...

το σημαντικο δεν ειναι τι θα κανεις όταν φτασεις στην απιστια, αλλά τι να κανεις για να μη φτασει κανενας από τους δυο στο σταδιο αυτο..αποκτας εμπειριες , βλέπεις ανθρωπινους χαρακτηρες , μαθαινεις να κρινεις τον άλλον , αξιολογεις τις καταστασεις της ζωής, αφηνεις χωρο και χρονο στον ανθρωπό σου και παιρνεις το δικο σου και στο τελος ξερεις αν μπορεις να μεινεις μαζι με τον αλλον για πάντα..

και αν τα κανεις όλα σωστα και εσυ μπορεις και ο αλλος μπορει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thalia7 έγραψε:

Ευτυχως εχω εναν αντρα διαμαντι,με μονο παθος τον ΠΑΟΚ!:laugh:

Παντως οι αντρες με καροτσι εχουν μεγαλοι επιτυχια στις γυναικες,τελος:angry:

ΤΕΛΟΣ!! Έχουμε παντρευτεί τον ίδιο άντρα! :P

Γκομενοπαγίδα χαρακτηρίζει ο δικός μου το Μαράκι. Και όχι μόνο ο άντρας μου αλλά και ο ξάδερφός μου. Γι'αυτό λυσσάνε να την πάνε βόλτα με το καρότσι! Σάββατο πρωί ιδίως, που στον πεζόδρομο της Κατερίνης γίνεται της μουρλής από πιπινάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπερασμα.... μη δινετε ποτε το καροτσι με το μωρο,στον αντρα...

τραβαει σα μαγνητης!:laugh:

Αντιθετα με τις γυναικες,που αν σε δει αντρας με το καροτσι,ουτε που θα γυρισει να σε κοιταξει!

:huh: γαμ@@@το ,νευριασα τωρα!:angry:

ε ειναι αδικια!:angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ιφιγενεια δεν ειμαι ξανθια! ,ημουν παλιοτερα,αλλα βαρεθηκα να με περνανε για χαζη κ να μου την πεφτουν κ επανηλθα στο καστανο μου!:laugh:

Οπως τα λες ειναι γκομενοπαγιδα,εμεις τι κανουμε ;

αετο πεταμε;! B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΕΤΗ ΚΑΙ ΑΠΟΛΥΤΗ,ΠΙΟ ΑΠΟΛΥΤΗ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ.Η ΑΠΙΣΤΙΑ ΕΙΤΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΒΡΑΔΙΑ ΕΙΤΕ ΓΙΑ ΣΧΕΣΗ Μ ΕΡΩΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΙΑ.Η ΑΠΙΣΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ.

ΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΟΤΕ ΚΑΤΙ Ή ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΘΑ ΧΩΡΙΣΩ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΩ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ.

ΔΕ ΔΕΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΔΕ ΤΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΕΤΗ ΟΠΩΣ ΔΕ ΔΕΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΟΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι με τον αντρούλη μου 6 χρόνια κ κάτι μαζί κ δεν έχει περάσει ούτε λεπτό απ το μυαλό μου οτι θα μπορούσα να κάνω κάτι που θα τον προσέβαλλε,θα τον εξέθετε κ ακόμη χειρότερα θα τον πλήγωνε...Έτσι ακριβώς λειτουργεί κ αυτός βέβαια!!!Είμαστε πολύ πολύ ερωτευμένοι κ αυτό νομίζω μας κρατάει ακόμη έτσι..Δεν αφήνουμε τίποτα κ κανέναν να μπει ανάμεσά μας...Κ αν πάει να επέλθει ανία πάμε σ ένα νησάκι κ ανανεωνόμαστε!!

Με λίγα λόγια όλα είναι στο χέρι μας κ τίποτα δεν είναι αναπόφευκτο!!

Φιλάκια κορίτσι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thalia7 ΑΡΡΩΣΤΟΣ ΠΑΟΚΤΣΗΣ! ΠΟΛΥ ΑΡΡΩΣΤΟΣ!

Αυτός λοιπόν όταν βγάζει βόλτα το Μαράκι μου, εγώ θα βγάζω βόλτα το σκυλί! Κι αυτό κι αν είναι γκομενοπαγίδα.. Ένα μωρό για μια γυναίκα μπορεί να μην είναι, αλλά ένα σκυλί και μάλιστα σαλονιού με φρου φρου και κορδελίτσες... ΕΙΝΑΙ! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια,μπηκα στα πεταχτα και δε διαβασα ολες τις αποψεις...καποια στιγμη θα το κανω ομως γιατι εχει πολυ ενδιαφερον...τελος παντων για μενα η απιστια ειναι κατι που δειχνει οτι μια σχεση δεν ειναι πλεον υγιης και καποιος απο τους δυο εχει αναγκες που δεν μπορει να τις καλυψει ο αλλος για διαφορους λογους και παει να τις καλυψει αλλου...

δεν υπαρχουν δικαιολογιες για μενα..απο τη στιγμη που κατι δεν παει καλα μεσα σου η μεσα στον αλλο,πρεπει απο πριν να συζητηθει και να γινει προσπαθεια να λυθει,(αν λυνεται)...

αν λυθει,τοτε εχει καλως,δεν υπαρχει λογος για απιστια,προχωραμε μαζι σε νεα βαση...εαν ομως δε λυθει,απο το να συμβει η απιστια καλυτερα να επελθει ο χωρισμος πριν πληγωθει ανεπανορθωταη αξιοπρεπεια και ο αυτοσεβασμος του ενος απο τους δυο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε μπορω να καταλαβω γιατι η απιστια ειναι αναποφευκτη ουτε γιατι ειναι φυσιολογικη. Ζω μακρια απο τον αντρα μου 6 μηνες τον χρονο και δε μπαινω ποτε στην διαδικασια να τον ζηλεψω, να τον ελεγξω ή να τον ψαξω. Αν μπω στο τριπακι του να κανω τον μπατσο του αντρα μου καλυτερα να χωρισω, αν μαθαινα κατι τετοιο για εκεινον θα γκρεμιζοταν ενας ολοκληρος τοιχος ασφαλειας για μενα. Δε ξερω ακριβως τι θα εκανα και δε θελω να λεω μεγαλες κουβεντες αλλα ξερω συγουρα οτι θα εχανα την εμπιστοσυνη μου και την συγουρια μου και στην προοπτικη του να γινω μια κατινα που τον αστυνομευει μαλλον δε θα αντεχα!

Δεν εχω απατησει ποτε, δε μ'αρεσει να κρυβομαι και να λεω ψεματα, πιστευω οτι δε θα το εκανα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα!χα!χα! με εκανες κ γελασα βρε ιφιγενεια!!!:laugh:

γυναικες δε θα βρισκαμε μια λυση!

ΟΚ θα βγαζω τον σκυλο βολτα τουλαχιστον να ανεβασουμε λιγο την αυτοπεποιθηση μας!

οντως με τα σκυλια γινεται ενα φλερτ,η αληθεια ειναι,το παιδι ομως εκεινη την ωρα αν το παρει ο μπαμπας;

ωχ!το διαλυσαμε το σπιτικο...!:huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...