Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλησπέρα και απο εμένα!


mpampoy

Recommended Posts

Καλησπέρα μανούλες και μέλλουσες μανούλες του mammyland!

Eίμαι η Τόνια,εκπαιδευτικός στο επάγγελμα,και περιμένω το 5ο μου παιδάκι ;)

Με θέλετε στην παρεούλα σας; :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαβασα σωστα?το πεμπτο ειπες?:woohoo: Μπραβο σου κουκλα μου!Πολυτεκνη με τα ολα σου!!!!!Με το καλο ευχομαι!!!!καλοδεχουμενη στην παρεα μας!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράαααααααααααβο! Συγχαρητήρια! Τι ηλικίες έχουν τα παιδάκια σου; Εγώ είμαι η Δέσποινα και έχω μια μπεμπούλα 7 μιση μηνών.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

depy ο πρωτότοκος γιος μου γεννήθηκε το 1992,τα διδυμάκια το 1997,η μικρούλα μας το 2007 και το νινί μας το περιμένουμε το 2010 ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia soy mpampoy!!!!!kalws orises sthn parea tou mammyland!an kai eimai arketa kainourgia exv na sou pv oti einai kalo pareaki auto to site giati epikoinwneis me atoma pou exoun kati koino me sena....thn agaph gia ena mwraki pou tha erthei h pou tha hthelan na erthei!:) eimai sxedon sthn 24evdomada kai perimenw to prwto moy paidaki me poluuuuuuuuuuuuuu xara!(koritsaki):woohoo: esu exeis trelh prouphresia meto kalo na erthei kai to pempto!!!:silly: mallon eisai HRWAS!!!!!!!filia polla upomonh me th zesth ...egw exw frikarei!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες κι από μένα!! Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου.. και με το καλό το 5ο!! :woohoo: Μπράβοοοο κοπελάρα μου!! Αυτό είναι τέλειο!! Εγώ είμαι εγκυούλα στο 1ο μου παιδάκι και το περιμένω από στιγμή σε στιγμή!! Είναι αγοράκι! Όσο για μένα, είμαι η Έλενα ή dallia ότι σε βολεύει!! Είμαι 27 χρόνων και θα χαρώ να τα λέμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι υπέροχα ονόματα..ένα και ένα όλα..

Τώρα τι περιμένετε;Ή δεν ξέρετε ακόμα;Πως το καταφέρατε να ξεφύγετε από τους παππουδογιαγιάδες;

Καταπληκτικό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νένη δεν το έχουμε δει ακόμα το μωράκι :)

Εεε έγινε ένας ψιλοχαμός αλλά ξεφύγαμε χιχι!Και αυτό γιατί δεν μας άρεσαν τα ονόματα (Δημοσθένης-Κυπαρισσία,Γιάννης-Μαρία)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

B) θα συμφωνησω με τη neni...τα ονοματα ειναι καταπληκτικα!!Και επειδη απο προυπηρεσια εισαι με πολλα ενσυμα χα χα χα:lol: μαλλον εισαι expert σε πολλα θεματα που αφορουν τα παιδια οποτε θα βοηθησεισ και εμασ πο υ απο πρυπηρεσια μηδεν!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όντως αδιανόητο ήταν πριν 17 χρόνια να βγάλεις άσχετο όνομα..!

Εμένα πριν 23 πάντως με είπαν Ελένη στην γιαγιά ενώ είχαν άλλες τρεις..

Τι να πεις..

Μπράβο γλυκιά μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρώτα απ'όλα τα ονόματα είναι ΤΕΛΕΙΑ!!! Θεΐκα!!!!! Εδώ τώρα και δεν αποφεύγεις τα ονόματα!! Άστα!! Και καλά τον γιο μου, θα τον βγάλω Δημήτρη!! Μου αρέσει!! θα τιμήσω και τον πεθερό μου που έφυγε στα 50 του από καρκίνο! :( Τον είδα και στον ύπνο μου όταν έμαθα ότι έχω αγοράκι και προσωπικά δεν τον έχω γνωρίσει! Πέθανε το 1984! Οι αδερφές του άνδρα μου μένουν Γερμανία και δεν το έχουν αυτό! Πήραν και γερμανούς και τα παιδιά τα έχουν βγάλει εντελώς άσχετα ονόματα! Μόνο εγώ την πάτησα... :laugh: Αν και δεν με πειράζει! Τον μπαμπά μου τον λένε Μιχάλη, την μαμά μου Μαρία.. ( σπάνιο ε;;) αλλά την φωνάζουμε Μαίρη και την πεθερά μου Αγγελική! Όποτε στο 2ο παιδάκι ανάλογα τι είναι.. θα βγει ή Μιχαήλ Άγγελος, ή Μαρία Αγγελική και θα δω πως θα την φωνάζω!! :laugh:

Να σου ζήσουν .. τα παιδάκια σου και με το καλό το 5ο!! Πόσο μηνών είσαι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα mpampoy!!!

Να σου ζησουν τα παιδακια σου!!!

Να ειναι γερα και ευτυχισμενα!!!

με το καλό το μωρακι σου....

εγω ηδη στα 32 περιμενω το πρωτο μου παιδακι με φοβερη ανυπομονησια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου mpampou...με το καλο το καινουργιο σου νινι....καλως ηρθες στην παρεα μας να χαιρεσαι τα παιδακια σου...Εγω εχω μια κορη 14 χρονων την Φαιη και τωρα αποκτησαμε και την δευτερη κορουλα μας που ειναι 9 ημερων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...