Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καινούργια αρχή (2)


neni86

Recommended Posts

Φιλενάδες μου,πιστεύω να θυμάστε (όσες τουλάχιστον είχαν διαβάσει την ανάρτηση μου σχεδόν μια εβδομάδα πριν) πόσο χαρούμενη αλλά και πόσο ανυπόμονη και λίγο προβληματισμένη ήμουν με όλα τα καινούργια που γίνονται στην ζωή μου.

Αύριο φεύγουμε με τον καλό μου για τις καλοκαιρινές μας διακοπές και είμαι ευτυχισμένη..θα απολαύσουμε μαζί 9 ολόκληρες μέρες που σίγουρα θα μας μείνουν αξέχαστες.Δεν μπορώ να σας περιγράψω πως νιώθω,νομίζω ότι ονειρεύομαι,ότι πετάω..!

Δεν έχω κορίτσια μου σε ποιόν να τα πω και τα μοιράζομαι μαζί σας.Δεν έχω ξαναπάει ποτέ διακοπές στην ζωή μου..!!!Με κάνει να αισθάνομαι τόσο

όμορφα και μοναδικά.

Ωστόσο,το άλλο σημαντικό είναι ότι μίλησα στους δικούς μου για την προοπτική της σχέσης μας και το ενδεχόμενο να αρραβωνιαστούμε και οι δικοί μου το δέχτηκαν με χαρά!Ο μπαμπάς λιγάκι απόρησε αρχικά αλλά το χαμόγελο ήταν πλατύ στο τέλος και δήλωσε "ότι θέλεις καρδούλα μου εσύ,μόνο να είσαι ευτυχισμένη"

Δεν μπορώ να σας περιγράψω πόσο όμορφα νιώθω για αυτό,πόσο έχει αλλάξει όλη η ζωή μου από την μέρα που γνώρισα αυτό τον άνθρωπό..

Παρακάτω σας παραθέτω την προηγούμενη μου ανάρτηση αν τυχόν κάποιες κοπέλες θελήσουν να μάθουν τι είχα γράψει.

http://mammyland.com/index.php?option=c ... &id=142092

Σας φιλώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,ΜΕ ΛΕΝΕ ΒΑΣΩ Κ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ Κ ΓΕΜΑΤΗ ΟΝΕΙΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ!ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΕΝΑΝ ΧΡΟΝΟ Κ ΚΑΤΙΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ Κ ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕΣ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΟΥ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ,ΠΡΙΝ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ.ΕΤΣΙ ΞΕΚΙΝΟΥΣΑ Κ ΕΓΩ,ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ Κ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΗ ΠΟΥ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΙ ΤΟΣΟ ΑΠΛΟ Κ ΣΥΓΧΡΟΝΩΣ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΟΥΣΑ!Κ ΦΥΣΙΚΑ ΑΓΑΠΩ!Κ ΟΝΤΩΣ ΤΑ ΠΕΡΑΣΑ ΤΕΛΕΙΑ ΟΠΩΣ Κ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΧΡΟΝΙΕΣ ΦΥΣΙΚΑ.ΑΠΛΑ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΓΕΥΣΗ.:P Η ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΗΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΠΟΙΕΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΣΟΥ,ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΚΚΑΛΟΜΑΘΗΜΕΝΗ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΞΥΠΝΑΣ Κ ΝΑ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΕΙΣ,ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΦΙΛΟΙ ΣΑΣ Κ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΠΟΙΕΙΣΑΙΚ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΠΩΣ ΤΑ ΘΕΣ Κ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ!!ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Κ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΣΟΥ ΤΗ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ!Κ ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΟΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ!!B) B) :kiss:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοριτσάκι μου!!Όλα θα πάνε καλα και να ξέρεις ..Τα καλύτερα έρχονται!!!

Καλά να περάσετε στις διακοπές σας(Αλήθεια που θα πάτε??) και να γίνουν όλα όπως τα ονειρεύεσαι...

Θα περιμένουμε να μας πείς τα νέα σου απο τις διακοπές σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικάκι μου,χάρηκα που σου θύμισα τα δικά σου τα όμορφα και τα τόσο σημαντικά.Σίγουρα κοπέλα μου,η πρώτη φορά και η κάθε αρχή και απόφαση στην ζωή μας είναι σημαντική.

Χάρηκα που υπάρχουν άνθρωποι να με καταλάβουν,άνθρωποι που έχουν ζήσει τα ίδια και αυτοί.

Με το καλό το θαυματάκι σας και πάντα ευτυχισμένοι.Σε ευχαριστώ που απάντησες.

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vasoula μου,σε ευχαριστώ αγάπη μου και εσένα για τον χρόνο σου..Έτσι είναι,τα καλύτερα έρχονται,ήταν να μην αρχίσουν να γίνονται!

Θα πάμε στην Φολέγανδρο,εύχομαι να είναι τόσο παραμυθένια όσα τα ονειρεύομαι..

Άσχετο,αλλά όπου και να πήγαινα μαζί του θα ήταν παραμυθένια..

Νέα όταν γυρίσω εννοείται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ Κ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕΣ ΤΙΣ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΠΑΛΙΕΣ ΚΑΛΕΣ Κ ΑΝΕΜΕΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ!!ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ Κ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΣΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι να περάσετε πολύ ωραία στις διακοπές σας και να κάνετε ένα ωραίο ξεκίνημα μαζί από εδώ και περα.

Σίγουρα κάθε αρχή και δύσκολη με νέες ευθύνες αλλά και με νέες χαρές, γιαυτό πρέπει να είσαι αισιόδοξη και χαρούμενη όπως καταλαβαίνω από το μήνυμά σου πάντα!

Καλά να περάσεις λοιπόν και με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax τελειααααααα!!!Σου ευχομαι να περασετε τελεια και η ζωη σας να ειναι μια ζωη καραμελενια!!!Να μην αφησεις ποτε τιποτα να στο χαλασει!!!Να συνεχισεις την ζωη σου με αυτον τον ανθρωπο με την ιδια διαθεση που εχεις και τωρα!!!!Αυτο να μην το ξεχασεις ποτε!!!Ετσι θα περνας παντα καλα και θα αισθανεσαι το ιδιο!!!Εγω μετα απο 10 ολοκληρα χρονια και 1 γνωριμιας αισθανομαι στις διακοπες μας και σε οτι κι αν κανουμε οπως την πρωτη φορα!!!Οτι κι αν συμβαινει να σκεφτεσαι παντα θετικα και να εχεις καλη διαθεση!!!!

Τι να πω ειναι τοσο ομορφα αυτα τα συναισθηματα ποσο σε καταλαβαινω!Ολα θα πανε καλα!!Να εισαι παντα ευτυχισμενη κοπελα μου!!!Και γεματη ονειρα για την κοινη ζωη σας!!!!Φτου φτου σας!!!

Να περασετε αξεχαστα!!!Φιλια πολλαααα!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aristina μου,σε ευχαριστώ για τις συμβουλές σου.

Χαίρομαι ιδιαίτερα που ακόμη ένα άτομο έχει αισθανθεί όπως νιώθω εγώ αυτή την στιγμή!

:):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli μου,κοπέλα μου σε ευχαριστώ..καλά θα περάσουμε,όχι μονο καλά,υπέροχα,παραμυθένια θα είναι..

Ετοιμάζω την βαλίτσα μου..αύριο αναχωρούμε!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

neni86 μπράβο κορίτσι μου άντε με το καλό!!!

Να περάσετε ΤΕΛΕΙΑΑΑΑ κάπως έτσι ξεκίνησα κι εγώ την καινούρια αρχή της ζωής μου γεμάτη όνειρα που σιγά σιγα πραγματοποιούνται.

Ευχομαι και τα δικά σας όνειρα να γίνουν πραγματικότητα και πάντα να είσαι τόσο ευτηχισμένη!!

ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kάπως έτσι ξεκινάμε όλοι Φωτεινή μου,σε ευχαριστώ πολύ που απάντησες και εσύ..

Αχ βρε κορίτσια,ούτε ύπνος δεν με πιάνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...