Μετάβαση σε περιεχόμενο

νεα γριπη και ταξιδι


Recommended Posts

κοριτσια, τακσιδευω σε λιγες μερες, με τα δυο τα δικαμου και την μικρι τις αδερφισμου, φοβαμε για τιν γριπι,

θεεεεεεε μου,

ξερει καπια να μου πει τι να προσεχω?

και ειναι 10ωρες τακσιδι?

φιλακια κοριτσαρες:huh:

19/07/09

για σας πια απο Ν.Υ , εφτασα, ολα καλα, ταλεποριθηκα λιγο στη διαδρομη, αλλα φτασαμε καλα,

σας εφχαριστω ολες για τις πληροφοριες, θα τα πουμε σιντομα,

φιλακιααααααααααααααααααααααα

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για Αμερική δεν γνωρίζω αν υπάρχουν ειδικά μέτρα. Λογικά η εταιρία με την οποία εκλεισες τα εισιτηρια θα πρέπει να σας ενημερώσει αν πρέπει να κάνετε κάτι.

Εγώ εκανα το ταξίδι Βερολίνο - Αθηνα - Βερολίνο αυτή την εβδομάδα μαζί με τα παιδια. Πήρα δύο διαφορετικές εταιρίες. Δεν υπηρξε η παραμικρη αναφορά στην γριπη. Ούτε στα τρία αεροδρόμια που βρέθηκα.

Καλό ταξίδι και μάθε πληροφορίες πριν ταξιδεψεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα ηρθε πριν περιπου κανενα μηνα μια θεια μου απο Αμερικη τα μετρα υπηρχαν στο αεροσδρμιο κανανε ελεγχο .Τωρα εσυ καλο ειναι αν φορεσεις μασκες στα παιδια αλλα και σεσενα και αν μορεσετε να τις διατηρησετε και κατα τη διαρκεια του ταξιδιου . Επισης καλο ειναινα φορας στα παιδια αλλα και εσυ γαντακια παντως καλο θα ηταν αν ενημερωθεις απο το αεροδρομιο τοσο εδω οσο και εκει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...