Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ! Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ!(ΦΩΤΟ)


Recommended Posts

ΚΑΝΤΙΝΟΥ..ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΓΕΛΑΣΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΙΣ ΓΚΡΙΜΑΤΣΕΣ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΠΟΥ ΗΡΘΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΝΑ ΔΕΙ ΓΙΑΤΙ ΞΕΚΑΡΔΙΣΤΗΚΑ!!!:laugh: ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχαχα... αυτη η τελευταια φωτογραφια με σκοτωσε...!:woohoo: Σιγα σιγα θα το συνηθισει που θα παει! Καλη αρχη!:)

Ιφιγενεια γι'αυτο ταιριαζουν τα μωρα μας... ειναι και τα δυο παμφαγα... καλυτερα να τον ντυνουμε τον Μιχαλη παρα να τον ταιζουμε...:P χεχεχε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεχνάω εγώ Μαρίνα το Μιχαλάκη να κατεβάζει 2 2 τις κουταλιές της φρουτόκρεμας την Κυριακή το πρωί μετά το γάμο? Τον έχω και φωτογραφία αλλά καμπαμαρού και τον έχω βάλει εικόνα επαφής στα νούμερά σας...

Sorry καντινου για την παρέμβαση! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καντινού καλά οτι και να πω θα είναι λίγο. Τι φάτσα καλέ εχει το μικρό?? Καλά μόλις είδα την τελευταία φώτο γέλασα πολύ. Να σου ζήσουνε και τα δυο σου τα παιδάκια καντινού μου, είναι και τα δυο κουκλάκια.

Αχ!! Ζήλεψα θέλω και εγω νινί να το ταίζω και να γεμίζει φρούτοκρεμες ολοοοοκληρο!!!

φιλάκιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia έγραψε:

Ξεχνάω εγώ Μαρίνα το Μιχαλάκη να κατεβάζει 2 2 τις κουταλιές της φρουτόκρεμας την Κυριακή το πρωί μετά το γάμο? Τον έχω και φωτογραφία αλλά καμπαμαρού και τον έχω βάλει εικόνα επαφής στα νούμερά σας...

Sorry καντινου για την παρέμβαση! :cheer:

Αχαχαχαχα... Καμπαμαρου! Πολυ γελιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΟΝΤΩΣ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΤΟΓΡΑΦΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΛΥΠΑΣΑΙ! ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΔΩΣΕΙ ΤΑ ΟΠΛΑ ΚΑΙ ΔΑΓΚΩΝΕΙ ΠΛΕΩΝ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ! ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΙΕΣΑ ΟΜΩΣ! 3 ΚΟΥΤΑΛΙΤΣΕΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΦΑΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩΚΙΜΑΣΕΙ! ΕΛΠΙΖΩ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καντινου, καλημέρα κορίτσι μου! Η τελευταία φωτο είναι όλα τα λεφτά! Ματάρες μου!!!! Έχει μία εκφρασίτσα.... πολύ πλάκα το γλυκούλι μου! Υπομονή καλό μου, όλα τα μωράκια στην αρχή έτσι κάνουνε! Να σου ζήσει και τα 2 σου τα κοριτσάκια! Θέλω κι εγώ να ταϊσω νινάκι..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά μιλάμε είναι απίστευτη!! Έχουν πολύ γέλιο όταν αρχίζουν τα φρούτα με τις φάτσες που κάνουν!! Κουκλίτσα με τα όλα της!! Να της χαίρεσαι και τις δυο κοπέλα μου!! Είναι γλυκήτατες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλενάδα άπαιχτες και οι δυο φωτο...το μωρουλινι σου είναι τέλειο τελειο τελειο !! τι φατσόνι τρελλό είναι αυτό ?? να σου ζησουν και τα δυο κοριτσάρα μου να τα χαίρεσαι !!

υγ ασχετο αλλα εγω σαν πρωτομανα αναρωτιεμαι...στον 6ο μηνα αρχιζουν δηλαδη τις φρουτοκρεμες και τις στερεές τροφές??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! ΠΟΤΕ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΓΡΑΨΑΤΕ? ΤΥΧΑΙΑ ΤΑ ΕΙΔΑ! ΜΑΡΓΚΑ, ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ! ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΚΙΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΕΤΑΡΤΟ ΜΗΝΑ! ΕΜΕΙΣ ΛΟΓΟ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΠΟΙΟ ΠΙΣΩ! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxaxaxa Μου άρεσε πολύ η τελευταία!!! Αφού σου λέει το παιδί ότι δε θέλει...χαχαχχχα Σε γνωρίσαμε κ εσένα Ελένη..:) Δεν είχα δει φωτογραφία σου πουθενά οπότε με ατυή τη φωτοογραφία μας έδωσες την ευκαιρία να σε γνωρίσουμε!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΣΑΥΡΟΠΙΝΚΟΥΙΝΕ, ΕΜΕΝΑ ΟΛΗ! ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΟΥΠΙΤΣΑ! ΙΣΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΗΤΕΡΗ ΚΑΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΦΑΕΙ! ΜΑΛΛΟΝ ΒΑΡΕΘΗΚΕ ΠΟΙΑ ΤΟ ΒΥΖΙ:( ΦΑΝΗ! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! ΔΕΝ ΚΡΥΒΟΜΟΥΝ ΚΑΛΕ, ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙΤΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καντινού να χαίρεσαι τα παιδάκια σου.

Τέλειες οι φώτογραφίες ειδικά η τελευταία.

Τι φοβερό μαλλί είναι αυτό που έχει!!!

Όσο για τα φρούτα μη σκάς αρχή είναι ακόμα θα στρώσει σιγά σιγά.

Άλλωστε νομίζω ότι θηλάζεις αποκλειστικά οπότε την βάζεις στο στήθος μετά και όλα μια χαρά.

Καλή συνέχεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxxax ola ta lefta oi foto tis mikrhs!! :woohoo:

Eidika h teleytaia pou xinizei ta moutra ths!! :laugh:

Na tis xairese Elenh mou!!

H dikia mou pali oute ksinistike oute eftyse tipota!

San na eixe ksanafaei!! Anoikse to stoma diaplata kai

ayto htan!! Meta mou ta xalase ligo.Me mish kardia ta

trwei ta frouta. mono to fagaki ths trwei me oreksh!

Wx! ksefyga apo to thema!! sorry! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! ΕΥΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΟ! ΦΑΓΑΝΗ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ! ΕΤΣΙ ΝΑ ΤΡΩΕΙ! ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΕΣΚΑΣΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΑΕΙ! ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΠΗΡΕ! ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΛΛΙ, ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΟΥΡΕΣ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΩΣΥΝΗ! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...