Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ! Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ!(ΦΩΤΟ)


Recommended Posts

ranini έγραψε:

xaxaxa polu omorfes k oi duo na sou zisoun!!

Stin teleutaia fwto fainetai oti tin trwei me to zori:laugh: :laugh: :P

ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΝΑ ΦΑΕΙ 3 ΚΟΥΤΑΛΙΤΣΕΣ! ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΙΕΣΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ! ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩΚΙΜΑΣΕΙ! ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε καντινου μου!Να χαιρεσαι την οικογένειά σου!Τι όμορφες που είστε!Καλή αρχή να έχετε!Έχεις πέσει στα σκληρά βλέπω. Απο τη μια να κόψεις την πάνα απο την αλλη η φρουτοκρεμα!:P :P Τι τρυφερές στιγμές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΜΠΡΑΒΟΟΟ!!!ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΕΦΑΓΕ ΜΟΝΟ ΤΡΕΙΣ ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΣΕ....45 ΛΕΠΤΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ :blink: ΚΑΙ ΙΔΟΥ Η ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΟΥ ΚΑΙ Η ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΟΥ :laugh: :laugh: :laugh:

ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΤΡΩΜΕ ΟΛΗ ΜΕΣΑ ΣΕ 20-30 ΛΕΠΤΑ ΤΟ ΠΟΛΥ!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxa tora to eida ti fatsoula einai ayth !!!!!teleia h mikroula sou ,kai h megalh dipla sosth kiria !!!

ax shginithika kale .

1 wra tora ebaza ton mikro gia upno ...perito na sou pw oti gia prwth fora sta xronika koimithike monos tou kai xaroumenos!!!afou apelpistika oti den koimotan me tipota ton ebala sthn kounia tou kai (epitelous shmera meta spo 1 mhna ebala mpataries sto kounistw paixnidi) anapsa to kounistw paixnidi ,sou lew mesa sto skotadi htan san fotorithiko o mikros ksesalose gelouse klotsouse shnexia me koitouse me xara ....meta apo 5 lepta ekei pou klotsouse me xara pat to kefali sto plai kai koimithike kateuthian kai apotoma!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου η τελευταια photo ειναι ολα τα λεφτα!!!:laugh:

μου εφτιαξε τη μερα!

αληθεια!:P

γιατι ολο δυσαρεστα ακουω τελευταια κ δεν ξερω ποσο θα αντεξω

Να χαιρεσαι τα παιδακια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFRODITH έγραψε:

xaxaxaxa tora to eida ti fatsoula einai ayth !!!!!teleia h mikroula sou ,kai h megalh dipla sosth kiria !!!

ax shginithika kale .

1 wra tora ebaza ton mikro gia upno ...perito na sou pw oti gia prwth fora sta xronika koimithike monos tou kai xaroumenos!!!afou apelpistika oti den koimotan me tipota ton ebala sthn kounia tou kai (epitelous shmera meta spo 1 mhna ebala mpataries sto kounistw paixnidi) anapsa to kounistw paixnidi ,sou lew mesa sto skotadi htan san fotorithiko o mikros ksesalose gelouse klotsouse shnexia me koitouse me xara ....meta apo 5 lepta ekei pou klotsouse me xara pat to kefali sto plai kai koimithike kateuthian kai apotoma!!!!!

ΑΝΤΕ! ΩΡΑΙΑ! ΕΤΣΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΙΜΙΖΕΙΣ! ΕΙΔΕΣ? ΟΛΛΑ ΦΤΙΑΧΝΟΝΤΑΙ! ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΕΤΣΙ! ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΣΤΡΙΦΟΓΥΡΙΖΕΙ! ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ! ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΑ ΔΩΜΑΤΙΟ ΣΤΟ ΑΛΛΟ! Α! ΤΙ ΚΥΡΙΑ ΚΑΛΕ Η ΜΕΓΑΛΗ! ΕΙΧΕ ΣΚΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΗΛΙΑ ΤΗΣ! ΜΕΤΡΟΥΣΕ ΤΙΣ ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ! ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ! ΜΙΚΡΗ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΚΙ ΑΥΤΗ! ΜΗΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΜΕ ΑΠΟΤΩΜΑ!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrina έγραψε:

Ωραία φώτο! Καλή αρχή στο κοριτσάκι σου!

Και η άλλη η κορούλα σου δίπλα παρατηρητής, όλα τα λεφτά!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΤΡΙΝΑ! ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΕΝ ΛΕΣ ΤΙΠΟΤΑ!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thalia7 έγραψε:

καντινου η τελευταια photo ειναι ολα τα λεφτα!!!:laugh:

μου εφτιαξε τη μερα!

αληθεια!:P

γιατι ολο δυσαρεστα ακουω τελευταια κ δεν ξερω ποσο θα αντεξω

Να χαιρεσαι τα παιδακια σου!

ΘΑΛΙΑ ΜΟΥ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΜΩΡΕ! ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣ! ΚΟΥΡΑΓΙΟ! Ι ΕΣΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου έγραψε:

ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ! P7150223.JPG

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

τι φατσουλα!!!!!!!!!!!!!!! το γλυκο μου μωρε δεν θελει αλλο!!!!!!!!!!!!!

happy mammy και εμενα την πρωτη φορα που εφαγε την χορτοσουπα εριξε ενα κλαμα!!!!!

τωρα ολα καλα!!!!

καθε αρχη και δυσκολη που λενε!

καλη συνεχεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα κοριτσαρα η φωτο ειναι ολα τα λευτα κοιταει και η μεγαλη μηπως θελει και εκεινη καμια κουταλιτσα??? ετσι ειναι στην αρζη ξινιζουν εμενα εφαγε καρπουζι προχθες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFRODITH έγραψε:

xaxaxaxa tora to eida ti fatsoula einai ayth !!!!!teleia h mikroula sou ,kai h megalh dipla sosth kiria !!!

ax shginithika kale .

1 wra tora ebaza ton mikro gia upno ...perito na sou pw oti gia prwth fora sta xronika koimithike monos tou kai xaroumenos!!!afou apelpistika oti den koimotan me tipota ton ebala sthn kounia tou kai (epitelous shmera meta spo 1 mhna ebala mpataries sto kounistw paixnidi) anapsa to kounistw paixnidi ,sou lew mesa sto skotadi htan san fotorithiko o mikros ksesalose gelouse klotsouse shnexia me koitouse me xara ....meta apo 5 lepta ekei pou klotsouse me xara pat to kefali sto plai kai koimithike kateuthian kai apotoma!!!!!

mprsbp re afroditi pou ta kataferes..

k go simera to koimisa me tragoudi...ante na doume ayrio:blink: ..

kantinou super i foto...i mikri poli fatsa milame...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα πολυ πλακα το κουκλακι!!!! :woohoo: :silly: :woohoo:

να κανω μια χαζη ερωτηση σαν ασχετη πρωταρα μανα? γιατι δινουμε αχλαδι που ειναι εκτος εποχης και δεν βαζουμε κατι οψιμο? :dry::huh::blink::unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΦΩΝΩ, ΣΥΜΦΩΝΩ,ΣΥΜΦΩΝΩ! ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΜΩΣ ΚΑΤΙ ΜΕΓΑΑΑΑΛΑ, ΠΡΑΣΙΝΑ ΚΑΙ ΧΟΟΟΝΤΡΑ ΑΧΛΑΔΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΟΧΗΣ! ΑΥΤΑ ΠΗΡΑ! ΜΗΛΟ ΔΕΝ ΔΕΙΝΩ! ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΘΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ! ΦΡΟΥΤΑ ΕΠΟΧΗΣ ΘΑ ΔΩΣΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου πολύ φάτσα η μικρή σου! Τι να του αρέσει το αχλάδι μωρέ του παιδιού?

Δωστης εκεί μία γαρδούμπα να δεις για πότε θα την κατεβάσει! :P

Να τις χαίρεσαι και τις δύο!

Υ.Γ. Είμαι τυχερή γιατί αχλάδια και δαμάσκηνα μου δίνει αράντιστα η νονά μου που έχει δέντρο στην αυλή της. Βερίκοκα η πεθερά μου. Εντάξει, 1 στα 7 έχει και λίγη πρωτεϊνη μέσα, αλλά με καλό καθάρισμα το βλέπεις το σκουλικάκι και το στέλνεις βόλτα.

Κορίτσια όλο διαβάζω για δυσκολίες που αντιμετωπίζετε στην εισαγωγή στερεών και στη χρήση του κουταλιού. Ρε μόνο η δική μου η παμφάγα με το που έβλεπε κουτάλι άνοιγε διάπλατα το στόμα της από τη δεύτερη φορά? Ότι και να της δίνω το τρώει. Μία φορά δε θυμάμαι να έφτυσε κάτι επειδή δεν της άρεσε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανταστικές φωτογραφίες!! :) Να τις χαίρεσαι τις κορούλες σου!!

Καλή συνέχεια με τις κρεμούλες και τα φρουτάκια και υπομονή!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...