Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νέο Βιβλιάριο Υγείας Παιδιού


Recommended Posts

Επιτελους!!Τα αλλαξανε???Απο που αραγε θα τα παρουμε??Η δεν θα τα παρουμε εμεις που ηδη εχουμε παιδακι??:dry:

ααααααααααααααα τα εχασα κ τα 2:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια το καινουριο βιβλιάριο ειναι πολυ καλο!Βεβαια δεν νομιζω να το παρουμε οσες εχουμε ηδη παιδάκια. Μαλλον οι νεες μανούλες θα το πάρουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ.ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΑΣ ΠΗΡΑΝ ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ .ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΑ 20 ΗΜΕΡΟ.ΡΩΤΗΣΤΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑΤΕ Η ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΤΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΥΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΣΤΑ ΙΑΤΡΕΙΑ ΤΟΥΣ.ΑΜΑ ΞΑΝΑΠΑΤΕ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΖΗΤΗΣΤΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 έγραψε:

Κοριτσια το καινουριο βιβλιάριο ειναι πολυ καλο!Βεβαια δεν νομιζω να το παρουμε οσες εχουμε ηδη παιδάκια. Μαλλον οι νεες μανούλες θα το πάρουν!

Και εγω αυτο πιστευω.

Θα δειξει ομως.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! Το δικό μας είναι πιο trendy.. Έχει εξώφυλλο τις πριγκίπισες της disney και τη Dora!!! ;):P

Κορίτσια δε λέω, πολύ όμορφο είναι αλλά εμένα το ίδιο μου κάνει με το παλιό. Η δουλειά να γίνεται. Και μακάρι αυτά που θα γράφονται να είναι μόνο τα εμβόλια και οι μετρήσεις του παιδιού!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...