Μετάβαση σε περιεχόμενο

ανεπιθιμιτη εγκυμοσινη SOS


Recommended Posts

Evi25 το videaki που έβαλες με συγκίνισε ιδιαίτερα γι'αυτο και εγω η συμβουλή μου στην Κατερίνα είναι οτι ενα μωρό δεν είναι κάτι που το πέτας ετσι απλά, είναι μια ψυχούλα , ενα δώρο Θεού , κάτι που πολλές απο εμάς (βάζω και τον εαυτο μου μέσα) παρακαλάμε κάθε βράδυ να βιώσουμε αυτο το θαύμα .....το θαύμα της ζωής κάτι που ακόμα δεν το εχουμε καταφέρει.

Απολαυσέ το............. νιώσε το............. ο Θεός δεν θα σας αφησει ετσι, σιγα - σιγα και δουλειά θα βρείτε κι όλα θα φτιάξουν προς το καλύτερο και αν πάλι οχι εσυ θα κοιτας αυτα τα ματάκια στην κούνια και θα πέρνεις κουράγιο για να συνεχίσεις.

Εύχομαι να πάρεις την σωστή απόφαση.....

Φιλικά

Λίνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 158
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Κοριτσια κ εγω ειμαι κατα της εκτρωσης παλιοτερα μαλιστα εχω ανοιξει ποστ κ εχω δεχτει επιθεση:( αλλα δε με πτοησε επειδη ειμαι καθετη σαυτο το θεμα..

οκ δεν ειναι πρεπον να μπαινουμε σε σαητ για μανουλες κ για κοπελες που προσπαθουν κ να ανοιγουμε το θεμα εκτρωση οπως κ ναχει εκνευριζει,ποναει,πληγωνει..απ την αλλη ομως κατα καιρους εχουν δημοσιευθει διαφορα θεματα ασχετα τελειως με με το περιεχομενο του σαητ οποτε ας ειμαστε λιγακι πιο χαλαρες;) καταλαβαινω εκνευριζει η κατερινα-αφου σαυτη αναφερομαστε- εμεινε εγκυος κ ψαχνει απεγνωσμενα βοηθεια μπηκε εδω,λαθος οκ,αλλα ας μη τη διωξουμε με τις κλοτσιες..

δεν εχω να πω κατι αλλο οποιες καταλαβανε το νοημα του μηνυματος μου εχει καλως!

φιλικα αννα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

annaki!! έγραψε:

Κοριτσια κ εγω ειμαι κατα της εκτρωσης παλιοτερα μαλιστα εχω ανοιξει ποστ κ εχω δεχτει επιθεση:( αλλα δε με πτοησε επειδη ειμαι καθετη σαυτο το θεμα..

οκ δεν ειναι πρεπον να μπαινουμε σε σαητ για μανουλες κ για κοπελες που προσπαθουν κ να ανοιγουμε το θεμα εκτρωση οπως κ ναχει εκνευριζει,ποναει,πληγωνει..απ την αλλη ομως κατα καιρους εχουν δημοσιευθει διαφορα θεματα ασχετα τελειως με με το περιεχομενο του σαητ οποτε ας ειμαστε λιγακι πιο χαλαρες;) καταλαβαινω εκνευριζει η κατερινα-αφου σαυτη αναφερομαστε- εμεινε εγκυος κ ψαχνει απεγνωσμενα βοηθεια μπηκε εδω,λαθος οκ,αλλα ας μη τη διωξουμε με τις κλοτσιες..

δεν εχω να πω κατι αλλο οποιες καταλαβανε το νοημα του μηνυματος μου εχει καλως!

φιλικα αννα

Συμφωνώ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΤΟ ΠΟΣΤ ΚΑΙ ΟΟΟΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ?ΟΤΑΝ ΔΙΑΒΑΖΑ ΕΝΑ ΜΥΝΗΜΑ ΣΥΜΦΩΝΟΥΣΑ ΜΕΤΑ ΔΙΑΒΑΖΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΑΛΙ ΣΥΜΦΩΝΟΥΣΑ.ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΤΗΝ evi25 ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΘΕΣΗ ΕΙΜΑΙ.ΑΓΩΝΙΩ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ,ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΤΕΣΤ.ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΜΕΝΟ ΤΟ ΞΕΣΠΑΣΜΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΕ ΟΣΑ ΛΕΕΙ!ΕΙΝΑΙ ΣΚΛΗΡΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΔΕΝ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΟΤΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΥΠΝΑΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ.

ΜΙΑ ΕΚΤΡΩΣΗ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΣΕ ΛΥΤΡΩΣΕΙ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΑΝΤΑ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΜΕΤΑ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΞΑΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ!ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΕΣ ΑΥΤΟ?ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ ΘΕΣ ΠΟΛΥ ΜΕΤΑ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΕΡΧΕΤΕ..ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟ.ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΗΚΕΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ ΜΗΠΩΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΕΣ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ?ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΒΓΑΖΩ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟΦΑΣΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΚΤΡΩΣΗ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΣΥ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ.ΤΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ?ΚΑΙ ΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΘΑ ΕΠΗΡΕΑΖΑΝ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΑΠΟΦΑΣΗ?

ΜΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΘΕΟΣ ΔΙΝΕΙ ΠΑΙΔΙΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ?ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ ΑΠΑΝΤΑΩ ΣΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΛΟΓΟΣ.ΒΕΒΑΙΑ ΦΤΑΙΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΤΑ ΚΥΡΙΟ ΛΟΓΟ ΑΝ ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ.ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΛΟΓΟΣ ΥΠΑΡΧΕΙ.ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΝΙΩΘΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ,ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΚΑΘΕ ΔΥΣΚΟΛΙΑ.ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΤ...ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΚΕΨΗ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΛΙΓΑ ΑΛΛΑ ΕΠΗΡΕΣΤΗΚΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΣΩΣΤΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 έγραψε:

ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΤΟ ΠΟΣΤ ΚΑΙ ΟΟΟΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ?ΟΤΑΝ ΔΙΑΒΑΖΑ ΕΝΑ ΜΥΝΗΜΑ ΣΥΜΦΩΝΟΥΣΑ ΜΕΤΑ ΔΙΑΒΑΖΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΑΛΙ ΣΥΜΦΩΝΟΥΣΑ.

Τριανταφυλλάκι κι εγώ έτσι παθαίνω πάντα!

Λογικό όμως... αφού σε όλα τα θέματα η αλήθεια βρίσκεται στη μέση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΓΙΑ ΗΡΕΜΙΣΤΕ ΛΙΓΟ! ΔΕΝ ΒΑΛΑΜΕ ΔΙΚΑΣΤΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΔΙΚΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΡΙΝΟΥΝ! ΕΝΑΣ ΜΟΝΟ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΣ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙ. Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΥΘΗΝΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΑΞΕΙΣ ΤΟΥ! ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΛΕΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΚΕΦΤΗΚΟ. ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΤΡΩΣΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΚΡΙΝΩ! ΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΤΥΧΙΕΣ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΑΣ! ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΟΦΕΙΛΟΥΜΕ ΝΑ ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ ΤΗΝ ΚΑΘΕΜΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΤΗΣ ΦΕΡΟΜΑΣΤΕ ΣΑΝ ΣΚΟΥΠΙΔΙ! ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΝΟΙΩΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΩΡΟ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΜΩΡΟ, ΕΑΝ ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ, ΕΑΝ ΔΕΝ ΠΟΝΕΣΕΙ, ΕΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΝΟΙΩΣΕΙ, ΕΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΑΓΓΙΞΕΙ! ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΛΕΓΕΣΑΙ ΜΑΝΑ! Η ΕΚΤΡΟΣΗ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΕΥΚΟΛΗ ΛΥΣΗ ΣΤΗΝ ΑΝΕΥΘΗΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ! ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΛΥΣΗ ΕΑΝ ΔΙΑΛΕΞΕΙ Η ΚΟΠΕΛΑ, ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΗΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΝΤΙΝΟΥ ΔΕΝ ΔΙΚΑΣΑΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΑΣ ΛΕΜΕ Η ΚΑΘΕΜΙΑ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕ ΤΟ ΠΟΣΤ ΗΘΕΛΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΓΝΩΜΕΣ Ε ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΙΣ ΔΩΣΑΜΕ.ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ...ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ,Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΜΑΣ ΚΡΙΝΕΙ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν εχω χρονο να διαβασω όλες τις απαντησεις. Ένα θα σου πω. Σκέψου το παιδί σου που του στερεις τη ζωη του γιατι εσυ λες ότι δεν θα είναι ευτυχισμενο. Και που το ξέρεις; Έχεις ιδεα πόσα παιδια γεννιουνται κατω από άσχημες συνθηκες; Νομιζεις ότι μετανιώνουν που γεννηθηκαν; Εσυ μετανιωσες που γεννηθηκες παρόλο που δεν βίωσες στο ιδανικο περιβάλλον; Θα προτιμουσες να σε είχε ρίξει η μητερα σου σε μια κριση πανικου;

Προσωπικά βιώνω μια ατμόσφαιρα που μυρίζει θάνατο. Δεν ειναι μια απλη αποφαση η εκτρωση. Είναι ενας μονοδρομος στη ζωη κάποιου που δεν θα εχει τη δυνατοτητα ποτε να επιλεξει αναμεσα στη ζωη και στο θανατο.

Καλη συνεχεια σε ό,τι αποφασισεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ... ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΕΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΓΥΝΑΙΚΑ Κ ΟΧΙ ΚΑΝΕΝΑ 16 ΧΡΟΝΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ, ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΜΟΝΟ ΟΙ ΤΕΜΠΕΛΙΔΕΣ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΟΥ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΘΥΜΑΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΣΥ ΟΜΩΣ ΘΑ ΤΟ ΚΟΥΒΑΛΑΣ ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΕΣΑ ΣΟΥ Κ ΘΑ ΠΟΝΑΣ, ΟΠΟΤΕ ΣΚΕΨΟΥ ΚΑΛΑ ΤΙ ΠΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ,Κ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ 1 ΧΡΟΝΩ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΝΟΙΚΙΑΖΟΥΜΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΜΟΝΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΧΑΛΙΑ ΑΛΛΑ Η ΑΓΑΠΗ ΜΕΤΡΑΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΥΤΟ ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΑΣΑΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΝΤΙΝΟΥ ΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΗΣ ΠΟΥΜΕ ΔΗΛΑΔΗ?ΟΚ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΣΩΣΤΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΑΝΤΕ ΚΑΝΕ ΕΚΤΡΩΣΗ?ΑΥΤΗ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΘΑ ΗΤΑΝ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΔΗΛΑΔΗ?ΑΥΤΗ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕ Ε?ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΟΜΩΣ ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΝ ΟΧΙ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ ΕΣΥ!!:kiss: :kiss: :kiss: ΟΡΕΞΗ ΕΧΕΙΣ? :P ΘΕΣ ΝΑ ΠΑΛΕΨΟΥΜΕ?:laugh: ΟΧΙ, ΦΥΣΙΚΑ, ΔΕΝ ΘΑ ΤΙΣ ΛΕΓΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΚΤΡΩΣΗ! ΤΟ ΥΦΟΣ ΟΜΩΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΟ! ΛΕΜΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Auto to egrapsa prin....

Tha akoustw k egw kakia alla den me noiazei...

Otan DEN prospatheis kairo na exeis ena sporaki stin koilia sou

otan DEN koitas kathe mina to arnitiko test k plantazeis sto klama

otan DEN vlepeis tin periodo na erxetai kathe mina k se pianei usteria

k otan DEN exeis to ena empodio meta to allo kathusterwntas tin laxtara sou na gineis manoula

tote oxi den katalavainei kaneis allos ektos apo oses to pername poso psuxofthoro einai...

Auti einai i gnwmi mou k den tin pairnw pisw...

Dikastis den eimai megali kopela einai efoson apofasizei oti tha kanei sex mporei na apofasisei k gia tis sunepeies opoies k an einai autes...

An anarwtietai "ma pou mpika" tha tis pw oti mpike se ena site me kopeles polu euaisthites me to thema paidi se oles tou tis diastaseis...

K proswpika egw otan den mou aresei kati to lew k an kapoios thewrei oti o tropos mou "kollaei ston toixo" kapoion apla tha pw oti kaneis den einai teleios...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ranini έγραψε:

Auto to egrapsa prin....

Tha akoustw k egw kakia alla den me noiazei...

Otan DEN prospatheis kairo na exeis ena sporaki stin koilia sou

otan DEN koitas kathe mina to arnitiko test k plantazeis sto klama

otan DEN vlepeis tin periodo na erxetai kathe mina k se pianei usteria

k otan DEN exeis to ena empodio meta to allo kathusterwntas tin laxtara sou na gineis manoula

tote oxi den katalavainei kaneis allos ektos apo oses to pername poso psuxofthoro einai...

Auti einai i gnwmi mou k den tin pairnw pisw...

Dikastis den eimai megali kopela einai efoson apofasizei oti tha kanei sex mporei na apofasisei k gia tis sunepeies opoies k an einai autes...

An anarwtietai "ma pou mpika" tha tis pw oti mpike se ena site me kopeles polu euaisthites me to thema paidi se oles tou tis diastaseis...

K proswpika egw otan den mou aresei kati to lew k an kapoios thewrei oti o tropos mou "kollaei ston toixo" kapoion apla tha pw oti kaneis den einai teleios...

ΣΥΜΦΩΝΩ!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΩ ΔΙΑΜΑΧΕΣ ΜΕ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΚΟΠΕΛΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ?:P ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΚΙΟΛΑΣ ΟΤΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΕ ΟΛΑ ΟΣΑ ΛΕΣ.ΑΠΛΑ ΑΛΛΕΣ ΕΠΙΛΕΓΟΥΝ ΤΑ ΣΚΛΗΡΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΥΝ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΙΟ ΗΠΙΑ.ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΤΙ ΛΕΜΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΚΟΠΕΛΑ ΤΙ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΗΣ.ΝΙΩΘΟΥΝ ΑΔΙΚΙΑ ΟΜΩΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΙΛΑΝΕ ΕΤΣΙ ΣΚΛΗΡΑ!ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΟΝ ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ.

ΚΑΝΤΙΝΟΥ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΑΓΩΝΑ?:laugh: :laugh: :laugh: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν θα σου γραψω τη γνωμη μου για την εγκυμοσυνη σου.αυτο θα το κρινεις εσυ και ο συντροφος σου.Θα σου πω ομως οτι δεν εισαι παιδι ασχετα απο το αν νιωθεις ετσι.Επισης στα 23 και αφου εχεις τελειωσει τις σπουδες σου -ετσι καταλαβα- γιατι δεν εχεις αυτονομηθει ακομη?Οι γονεις σου δεν εχουν καμια δουλεια να σου πουν τι θα κανεις γενικοτερα στη ζωη σου εκτος και αν σε ταιζουν.Εισαι γυναικα ,οποτε γιατι δεν παιρνεις τι ζωη στα χερια σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 έγραψε:

ΛΕΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΩ ΔΙΑΜΑΧΕΣ ΜΕ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΚΟΠΕΛΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ?:P ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΚΙΟΛΑΣ ΟΤΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΕ ΟΛΑ ΟΣΑ ΛΕΣ.ΑΠΛΑ ΑΛΛΕΣ ΕΠΙΛΕΓΟΥΝ ΤΑ ΣΚΛΗΡΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΥΝ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΙΟ ΗΠΙΑ.ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΤΙ ΛΕΜΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΚΟΠΕΛΑ ΤΙ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΗΣ.ΝΙΩΘΟΥΝ ΑΔΙΚΙΑ ΟΜΩΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΙΛΑΝΕ ΕΤΣΙ ΣΚΛΗΡΑ!ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΟΝ ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ.

ΚΑΝΤΙΝΟΥ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΑΓΩΝΑ?:laugh: :laugh: :laugh: :kiss: :kiss: :kiss:

ΞΕΡΕΙΣ, ΝΥΣΤΑΞΑ ΠΟΙΑ! ΑΥΡΙΟ ΑΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ, ΘΑ ΣΤΗΝ ΕΧΩ ΣΤΗΜΕΝΗ!:P:kiss:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφ! στεναχωρεθηκα πολυ με τα λογια μιας ωριμης κατα τα αλλα γυναιακσ 23 ετων που ναι ειναι ωριμη για να εχει ενεργη σεξουαλικη ζωη αλλα δυστυχως οι λεξεις υποχρεωση απεναντι στον ευατο μου υποχρεωση πανω απο όλα σε σενα την ιδια μηδεν .Εγω δεν θα σου πω οτι δεν εκανες καλα που εγραψεσ σε αυτο το σαιτ σε καμια περιπτωση δεν θα σου κανω επιθεση μαλιστα εγω πιστευω οτι αυτο το σαιτ ειναι ανεξαρτητα για όλες τις γυναικες για αυτες που θελουν να αποκτησουν ενα παιδι για αυτες που εχουν αλλα ακι για αυτες που δεν ειναι ετοιμες που θεωρουν μια εγκυμοσυνη εμποδιο η κατασταση για αλλη φαση . Για μενα κατερινα μου καλα εκανες και μπηκες μεσα καλα εκανες και εγραψες για αν το δουν και καποιες αλλες κατερινες αυτο .Ναι δεν εισαι ετοιμη να γινεις μητερα και ξεριες γιατι οχι γιατι δνε εχεις δουλεια αλλα γιατι δεν σεβεσε τον ευατο σου.Εκανες μια σχεη με εναν αντρα μονο 5 μηνες δεν τον ξερεις καλα καλα τι σε ενωσε μαζι του η θλιψη για το χαμο μιας φιλης; και ο χαμος μια ζωης που εσης οι ιδιοι δημιουργησατε τι θα σας κανει ;

Εδω δεν εγραψες για ανσ ε κατακρινουμε και ειλεικρινα σου μιλαω δεν θεωρω οτι το μωρο μαζι σου αντο κρατησεις θα ειναι ευτχισμενο δεν σου λεω ομως να κανεις εκτρωση .Η επιλογη καθαρα ειναι δικη σου σκεφτηκες ομως οτι ο Θεος πηρε εναν δικο σου ανθρωπο κοντα του και ταυτοχρονα σου εδωσε κατοι άλλο μηπως αυτο ειναιμια δοκιμασια που θα επρεπε να σκεφτεις ;

23 ετων εισια σκεψου για πρωτη φορα ωριμα .Μιλα στη μητερα σου και πες της ολα αυτα. Γιατι να σε κρινει ; επισης υπαρχουν διαφοροι οργανισμοι και ψυολογοι που αθ σε βοηθησουν παντως πριν επιλεψεις την εκτρωση θα ηθελα αν πας να δεις κατι

http://www.youtube.com/watch?v=qPyOzBrSZ6Qαυτο γιανα ξερεις τι θα κανεις .Η επιλογη δικη σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην πετάξεις μια καρδούλα..μια ψυχή.

Ξέρω περίπτωση 16χρονης που γέννησε τελικά το μωρό της και έκρυβε την εγκυμοσύνη της μέχρι 5 μηνών!Για να μην την καταλάβει η μάνα της στο σπίτι έβαζε ιώδιο στις σερβιέτες που χρησιμοποιούσε δήθεν και τις πετούσε στο καλάθι του μπάνιου μαζί με τα χαρτιά.

Θέληση να υπάρχει και όλα τα υπόλοιπα γίνονται.

Προσωπικά από τα 17 που άρχισα να έχω ερωτική ζωή ποτέ δεν σκέφτηκα την έκτρωση για μωράκι.

Κατανοώ απόλυτα την evi25 και την αγανάκτηση της.Υπομονή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια διαβαζοντασ το ποστ λεω δεν θα απαντησω στην πορεια ειπα θα απαντησω για να πω την αληθεια ομωσ πηδηξα καποιεσ απαντησεισ μην με φατε :woohoo:

λοιπον θα απαντησω μονο και μονο γιατι αυτα τα ελαφρυντικα που λεει η κοπελα και εγω τα ειχα σαν δικαιολογια στα 23 μου δεν ειχα τελειωσει την σχολη ο αντρασ δουλεευε αλλα εμενε με τουσ γονεισ του ηρθε λοιπον μια εγκυμοσυνη το εριξα δυστηχωσ και με ποναει πολυ μετα πο 2 μερεσ που το εκανα ημουν ετοιμη να φουνταρω ηταν και η βιασυνη του γιατρου μεσα που το εμαθα τριτη απογευμα και πεμπτη πρωι το εκανα γιατι μου ειπε οτι ηταν να κανουμε επρεπε να το κανουμε γρηγορα.... :blink:

αν με ρωτατε αν τοεχω μετανοιωσει;;;; παρα πολυ τωρα αν ολα ηταν καλα θ ηταν 5 χρονων......η μονη που επεμενε να το κρατησω ηταν η πεθερα μου η μανα μου ψηφιζε δαγκωτο ναι...

οικονομικη λογοι ειναι μια μουφα δικαιολογια δηλαδη τωρα που εχω την μπουμπου ειμαστε πλουσιοι οχιχιχιχ

βαλε τα συν και τα πλην κοπελα να ξερεισ ομωσ αυτα τα πλη μπορει καποια στιγμη αργοτερα να τα μετανοιωσεισ σου μιλαω εκ πειρασ....

δεν ξερω αν η ιστορια τησ κατερινασ ειναι μουφ αλλα αυτο που ξερω ειναι οτι δυστηχωσ μπηκε σε ενα ποστ για μητερεσ και λογικο να υπαρχουν αντιδραση.......

σκεψου καλα τι θεσ να κανεισ...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...