Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ε ΝΑΙ 11η ΣΥΝΑΝΤΙΣΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ.....


RUBELA

Recommended Posts

pink έγραψε:

κοριτσακια εγω δυστυχως δεν ηξερα για την προηγουμενη συναντηση,δεν ειχα ιντερνετ και αυριο φευγω για 15 μερες,φιλια και καλη διασκεδαση

Φανούλα που είσαι εσύ τόσες μέρες;; Σε σκεφτόμουνα!! Είδα την ταινία που μας είχες γράψει, το slumdog millionaire!! Πολύ καλή ταινία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΕ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ....:( :(

ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΜΟΛΙΣ ΚΑΝΟΝΙΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΑΚΟ ΜΟΥ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΚΥΡΙΑΚΗ...:cheer:

ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΣΜΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΝΑΝ ΓΑΜΟ....ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ...???????:) :) :)

ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΣΤΟ ΑΛΛΟΥ ΦΑΝ ΠΑΡΚ!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ, για να είμαι ειλικρινής κι όταν μιλάμε για το Allou, μπορώ και καθημερινές απογευματάκι. Αλλά.... πάνω που το αποφάσισα εγώ.... τέλος πάντων.... άλλη φορά!!! Οπότε το Σάββατο ελεύθερο! Θα πάω να δω την αδυναμία μου, την ανηψιά μας στη Σαλαμίνα, που θα την έβλεπα Κυριακή! Φιλιά! Rubelaκι μου, καλά να περάσετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα αν ειναι για τη συναντηση και ειναι καθημερινη να ενηερωσουμε απο πρν αν καιμε τις λογοθεραπειες του μικρου ειναι δυσκολο .Εγω βολευομαι κυριακη η σαββατο καλυτερα αλλα πειτε καιβλεπουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

καλησπεραααααααααα απο οτι καταλαβα δεν εγινε τελικα η συναντηση η κανο λαθος?αν κανω λαθος συγνωμη αν δεν εγινε τελικα θα γινει καποια και αν ναι ποτε γιατι δεν τα εχω καταφερει να ερθω σε καποια απο τις προηγουμενες και θα θελα πολυ να σας δω απο κοντα και εσας και τα παιδακια σας μια αλλη που ειχαμε κανει ειχε γινει στο φλοισβο αν δεν κανω λαθος και εκει εχει πολυ μεγαλο χωρο γιατι και αυτη δεν γινεται παλι εκει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραπανακι μου τελικα δεν εγινε συναντηση μαλλον λειπουν πολλα κοριτσια απο οτι φαινεται η εξορμησεις μας θα γινουν μετα τον αυγουστο και εγω εδω θα την βγαλω φετος δεν εχει διακοπες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααααααααααααααααα οκ τοτε μακαρι να κανονισουμε κατι εμεις που δεν ειμαστε απο τους εκδρομεις του αυγουστου χα χα χα χα χα χα μια που η αθηνα αδειαζει σιγα σιγα και απο σεπτεμβριοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο μακαρι να συναντηθουμε ολες μαζι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια για εμας που εχουμε απομεινει εδω στην Αθηνα τι λετε να κανονισουμε για κανενα καφεδακι μαζι με τα παιδια μας καπου κοντα που να μας βολευει σχεδον ολες .Αν πουμε να συναντηθουμε στο συνταγμα θα παμε για καφε καπου εξω η μπορουμε καικαπου άλλου και κηφισια αν και τωρα ο ηλεκτριος τα εχει παιξει εχουν αλλαξει το δρομολογιο λογω εργων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βανια μου που εισαι βρε κοριτσι μου χαθηκαμε αχ στο συνταγμα και στην πλακα ειναι τελεια δεν κανονζουμε κανα απογευματακι????

βρε βουλα εγω να δεις ποσο μακρυα μενω χιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια θα ναι αρκει να μην εχει ζεστουλα γιατι κεντρο ξερετε τι θερμοκρασιουλες αναιβαζει τις μερες αυτες παντως ωραια θα ναι με τα παιδακια μας να τα παμε ολες βολτουλαααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ο πρωην φιλος μου εχει εξοχικο εκει και επι 7 χρονια συνεχεια ερχομουνα εκει ειναι μεσα στο μεγαλο πευκο θυμαμαι οτι ειναι κοντα ενα σουπερ μαρκετ λαζουρας σου λεει κατι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...