Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΟΒΛΗΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ!!!!

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΜΟΥ ΕΧΩ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 30-35 ΜΕΡΕΣ ΟΜΩΣ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΗ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΧΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΤΙΣ 1/6/09 ΜΟΥ ΚΡΑΤΗΣΑΝ 14ΜΕΡΕΣ (ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ)ΑΦΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΙΣ 20/6/09 ΞΑΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΡΑΤΗΣΑΝ 7ΗΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΠΑΛΙ 3/7/09 ΞΑΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ.:S :S

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΑ 29 ΧΡΟΝΙΑ ΜΟΥ??

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΥΣΗΧΗΣΩ?????:ohmy: :ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα mairoulaalex. Λοιπόν αυτο το επαθα εγω τον Ιανουάριο, ειχα περιοδο 2 ολόκληρες εβδομαδες και ενω εκει που μου σταματήσε και λεω ησυχασα τσουπ μου ξαναέρχεται με το που ξαναβλέπω αίμα για δευτερη φορα τηλεφωνω στον γυναικόλογο μου που μου εκλεισε ραντεβου για την επομενη μερα στο ιατρείο του για να με εξετάσει και με περιόδο εγω παρακαλώ. Τελος παντων για να μην σε κουράζω το πρόβλημα ηταν ορμονικό μπορεί και απο αγχος ποιος ξερει τα ακριβή αιτια του, μου έγραψε κατι χάπια για να τα παιρνω για 10 ημέρες και απο τοτε ολα ρολοι η περιοδος μου πιο στρωμένη ποτέ δεν ήτανε .

Λοιπόν γρηγορα τηλ. στον γυναικόλογο σου αυτα δεν είναι πράγματα που τα αφήνουμε ετσι.

Φιλακιαααααααααα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΕΣΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΣ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ?????????????ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ!!!!!!!!ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΙΜΒΕΙ ΠΟΤΕ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ .ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΤΡΟΜΑΞΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΕ ΑΥΤΑ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΝΩΜΑΛΙΑ ΟΡΜΟΝΙΚΗ.ΙΣΩΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...