Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε?


Recommended Posts

Κορίτσια που χαθήκατε εσείς που περιμένετε αυτές εδώ τις μέρες???

Περιμένουμε νέα σας.

mpougatsoula εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να έχεις ευχάριστα νέα και να κάνεις την αρχή των ανακοινώσεων εγκυμοσύνης!

evhdal, δεν πειράζει κοριτσάκι μου! Το καλό είναι ότι δεν υπάρχει πρόβλημα! Νομίζω πως η καθυστέρηση οφείλεται στο άγχος σου.

Σε όσες κοπέλες περιμένουν, εύχομαι να έχουν τα καλύτερα νέα σύντομα!!!

Σε όσες είμαστε στις αγκαλίτσες, καλά κέφια κορίτσια και μην αφήνετε τους άντρες σας να πάρουν αναπνοή!!! ΧΙΧΙΧΙΧ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσακια μου καλημερα!!!λοιπον σημερα ειμαι στην ογδοη μερα του κυκλου μου και απο χθες το βραδυ ξεκινησαμε τις...ζουζουνιες μας με τον αντρουλη μου(μολις δλδ τελειωσε η περιοδος).νωρις ειναι βεβαια αλλα εμεις το καθηκον μας...γιατι αληθεια προτεινετε συνευρεση μερα παρα μερα και οχι καθε μερα;;ποτε ειναι περισσοτερες οι πιθανοτητες;δεν θελω να χασω καμμια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΕΛΥ μου κι εγώ το σκέφτομαι. Δεν ξέρω τι είναι καλύτερο. Λένε πως αν γίνεται κάθε μέρα αποδυναμώνεται το σπέρμα.

Γι' αυτό εγώ ψηφίζω μέρα παρά μέρα ή κάθε δυο μέρες για να έχουμε πιθανότητες.

Καλές αγκαλίτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πω θελω τοσο πολυ ενα μπεμπακι που θελω οτι περναει απο το χερι μου να το κανω σωστα για να αυξανονται οι πιθανοτητες.κι ολο λεω κι αν σημερα που δεν καναμε αγκαλιτσες ηταν η τυχερη μερα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ειμαι χαλια

μολις πηρα την χοριακι

κ τι αλλο εκτος απο το αρνητικο αποτελεσμα

ειμαι τυχερη πουειμαι σε σπιτι φιλης αυτη τη στιγμη αλλιως?????

θα εκλεγα ως το βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απογοητευτικα πολυ

ισως ομως καταβαθος το πιστευα πως δ ημουν

κ φαντασου πως πριν 2 ωριτσες περιπου αρχισε να με ενοχλει η κοιλια μου

ελαφρης πονος περιοδου κ λιγο απαλο καφε ειδα μολις πηγα τουαλετα

ακομα δ μου ηρθαν αλλα οπουν να ναι θα χτυπησουν την πορτα απο ωρα σε ωρα

κριμα ενιωθα πολυ τυχερη αληθεια σου λεω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κοπελα μου....τι να πεις...η επιστημη σηκωνει τα χερια ψηλα....δεν ξερω τι συμβαινει....το εχω βγαλει απο το μυαλο μου δεν θελω να το σκεφτομαι καν....κι εγω κοεπλα μου τα εχω περασει αυτα οπως και πολλες απο την παρεα μας....μα μην στενοχωριεσαι μαζεψε δυναμεις για την επομενη φορα....δεν σταματω να λεω καντε εξετασεις για να εχετε το κεφαλι σας ησυχο και παρακολουθηστε με οποιον τροπο μπορειτε την ωορηξια...αυτα δεν αγχωνουν ισα ισα σε κανουν να νιωθεις πιο σιγουρη για τις προσπαθειες σου,σε κανουν να ηρεμεις τουλαχιστον αυτο πιανει σ εμενα....μια γιατρος μου μου ελεγε πες του αντρα σου να κανει και μετα εσυ!!!

Μετα σκεψου οτι μας την σπαει η περιοδος αλλα αυτη ειναι που θα μας βοηθησει για το παιδακι μας δεν φταειαυτη...να χαιρεσαι...θα ρθει το νινακι κοριτσακι μου σε ολες μας!!!!Μην μου στενοχωριεσαι δεν εισαι μονη ειμαστε κι εμεις εδω!!!Ολες στον αγωνα μας!!!!Φιλακια πολλα κοριτσακι συγνωμη αν σε ζαλισα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο το πραγμα με την σιχαμενη μολις βγει ενα αρνητικο τεστ τσουπ να ερθει :angry: που πασ μανταμ γιατι δεν ερχεσαι πιο πριν πωσ την εχουμε δει αστο καλο νευριασα παλι :angry:

το καφε τι ειναι αυτο καφε σου ερχεται πρωτα;;;;;

η σιχαμενη με επισκεφτηκε και εμενα σημερα επρεπε δηλαδη να δωσω 15 ευρω για τεστ και 100 στον γυναικολογο για να αξιωθει να ερθει :angry:

μην μου αγχωνεσαι σε παρακαλω κατσε να δεισ αν θα ερθει η μανταμ για τα καλα και στα τελειωματα φουρ παλι :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mpougatsoula μου, κάνε υπομονή καρδουλίτσα μου γλυκειά! Θα έρθει και το νινάκι, πού θα πάει? Απλώς, το γμτ.... είναι με την περίοδο, που πάντοτε βρε παιδί μου, σε όλες μας που προσπαθούμε, μας σπάει καλά-καλά τα νεύρα και μετά αποφασίζει να μας επισκεφθεί, γεμίζοντας μας ελπίδες και σταγόνες ευτυχίας! Προσπάθησε να συνέλθεις, Πωλινάκι μου, και σου εύχομαι μόλις ξεμπερδέψεις από περίοδο (όταν δλδ. θελήσει η κυρία να φανερωθεί...) να πιάσεις αμέσως μαναράκι μου! Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπουγατσουλα μας μην κλαις! Μη χάνεις την ελπίδα σου. Εγώ είμαι καινούρια στο φόρουμ αλλα παλια στα συμπτώματα και τις αναλλήσεις.Προσπαθούμε εδω και δύο χρόνια! Με πολλα προβλήματα!Είχα ωορηξία στις 15η μέρα με θερμοκρασία 37.4.Σήμερα είναι η 27 και η θερμοκρασία μου συνεχίζει να είναι 37,2(με κύκλο 28).Με αυτα που διαβάζω απο εσας πέρνω πολύ κουράγιο και μπορώ να πω ότι είμαι πολυ καλύτερα ψυχολογικά απο τις άλλες φορές.Ελπίζω μέσα μου ότι ίσως να μην μου έρθει αύριο η περίοδος. Ειμαι σιγουρη οτι μόνο εσείς μπορείτε να με νιώσετε! Ευχομαι ο επόμενος μήνα ςνα είναι καλός για όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpougatsoula , φιλενάδα μας μην απογοητεύεσαι...

κ εγώ στην ίδια φάση είμαι, (δεν) περιμένω αυτές τις μέρες, προσπαθώ να μην το σκέφτομαι αλλααααα...

σοφή κουβέντα "η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία", το έχω νιώσει αρκετές φορές.Ελπιζω κ εγώ όλες μας να έχουμε σύντομα νινάκι, αν όχι αυτόν τον μήνα τότε τον άλλο μπορεί η Παναγία να μας στείλει ένα μωράκι!!!

υπομονή κοριτσάρες μου..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpougatsoula24 ΜΟΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΗΝΑΣ ΣΟΥ.ΜΗΝ ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΝΑ ΕΛΠΙΖΕΙΣ Ε?ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΕΛΕΙ!!

evhdal ΟΝΤΩΣ ΒΡΕ ΤΙ ΠΡΑΓΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΤΕΣΤ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΕΡΧΕΤΕ.ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΧΑΛΑΣΩ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΛΕΥΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΣΟΥΠ ΕΡΧΕΕΕΤΕ.Ε ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ ΠΙΑ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΖΟΜΑΣΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΣ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα....ηρθε και σε μενα η περιοδος 2 μερες νωριτερα!Δεν εχει γινει ποτε απο το 95 που εχω περιοδο....Αυτα τα χαπια του θυρεοειδη φανταζομαι θα με πειραξανε....τα εκοψα γιατι μου κανανε κακο ο θυρεοειδης μου πηγε απο το κακο στο χειροτερο....

Αυτα προσπαθω να μην αγχωθω με αυτο το θεμα αλλα καμια φορα μου βγαινει γιατι θελω να το λυσω....ειναι ασχημο να ξερεις οτι κατι φταει και δεν αφηνει το νινακι να ερθει.

Τελος παντων τα φιλια μου σε ολες!!!Καλη επιτυχια σ αυτες που συνεχιζουν!!!Υπομονη σε ολες! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpougatsoula μου τι να πω? Μου δίνει στα νεύρα όταν συμβαίνει αυτό. Δεν πειράζει όμως κοριτσάκι μου! Έμαθες, έφυγε το άγχος και ήρθε κι αυτή να τελειώνουμε. Άντε να περάσουν οι μέρες να ξεκινήσεις αγκαλίτσες πάλι με τον αντρούλη σου!

Aristinaki μου ο τελευταίος μήνας είναι μωρέ! Τώρα που βρήκες τι φταίει και έχει ήδη αρχίσει η "λύση" του, το μωράκι είναι στο δρόμο! Μη στενοχωριέσαι!

Είναι όντως πολύ εκνευριστικό να έχεις καθυστέρηση, να γεμίζεις ελπίδες, να μπαίνεις στη διαδικασία του τεστ και μετά να έρχεται η κακούργα. Το ζω κι εγώ και σας καταλαβαίνω. Μην το βάζουμε κάτω και θα τα καταφέρουμε!

Ψηλά το κεφάλι και βουρ πάνω στους άντρες μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γλυκα σας ευχριστω ολες για την συμπαρασταση

τωρα μπορω να πω πωσ ειμαι καλα παμε για αλλα ....

οταν πηρα τηλ τον ανδρα μου να τον ενημερωσω με πιασανε τα κλαματα μονο εκεινη την ωρα

και ο χαζοβιολησ μου παρολο που ειχε δουλεια στο μαγαζι μου εκανε τον καραγκιοζακο για να γελασω ο χαζοβιολης μου λεγοντασ μου

δ πειραζει αγαπακι μου μην μου στεναχωριεσαι

εγω φταιω γιατι σου εστειλα ολα τα τεμπελικα ολα τα αδυναμα κ ολα τα χαζα

γιαυτο κ δ επιασες νινακι γιατι με ειχες ζαληζει αντε παλιοβλαμενακι μου

αλλα την επομενη φορα σου υποσχομαι θα σου στειλω τα ποιο γρηγορα τα ποιο γερα κ τα ποιο δυνατα κ θα δεις τι εχει να γινει μονο μην μου στεναχωριεσαι

(εντατση??????)

εκει με εκανε κ γελασα :P ο σκατουλησ μου!!!!

τελικα μου ηρθε το απογευματακι

συγνωμη που δ μπορουσα να μπω νωριτερα αλλα εγιναν κατι οικογενειακα κ καταλαβαινετε τωρα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

κοριτσακια μου γιατι εγκαταλειψαμε το θεματακι αυτο;;μονο εγω "δεν"περιμενω;;αυτο ειναι πολυ ευχαριστο γιατι σημαινει οτι μεινατε ολες εγκυουλες!μακαρι!!!λοιπον εγω δεν θελω καθολου μα καθολου να αδιαθετησω στις 8/8 ουτε λιγο πιο πριν ουτε και πιο μετα και για 9 μηνες γινεταιι;;;η αγωνια μου οσο περνανε οι μερες κορυφωνεται.ελεγα οτι δεν θα αγχωθω οτι θα πεισω τον εαυτο μου οτι δεν εχει γινει το θαυματακι αλλα ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KΕΛΥ μου πάνω που πήγαινα να επαναφέρω εγώ το θέμα με πρόλαβες. Λοιπόν κι εγώ περιμένω στις 8-9 Αυγούστου. Και λέω περιμένω γιατί δεν αισθάνομαι τίποτα διαφορετικό :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοπελιτσες μου!!!Εγω δεν γραφω γιατι περιμενω να ερθει στις 9 και θα ερθει στα σιγουρα....εχω θεμα με τον θυρεοειδη το οποιο ακομα δεν εχει λυθει...και μαλλον θα λυθει απο Οκτωβριο :(....δεν βαριεστε....ευχομαι να με κανετε εσεις να χαρω!!!Καλη επιτυχια σε ολες σας!!!!Φιλακια πολλαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι απο μενα!!

Αυτο το μηνα 2 φορες μονο εγινε ελευθερα ..γιατι ο καλος μου θελει να φυγουμε τον Αυγουστο για ελευθερο καμπινγκ..Ετσι δεν τρεφω ιδιαιτερες ελπιδες:( Αν ειναι να ρθει θα ειναι απο 4-12/8...

Καλη τυχη κοριτσια!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.ΚΕΛΥ ΚΑΙ ΜΑΡΙΛΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΕΡΘΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΑ 9 ΜΗΝΕΣ.ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΕΛΥ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΒΑΛΕΙΣ.ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ,ΕΧΩ ΠΕΙΣΜΑ ΒΛΕΠΕΙΣ:P

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΑΡΗ ΓΙΑΤΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ,ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΑΜΑ ΜΑΣ ΕΡΘΕΙ ΚΑΛΩΣ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΕΥΧΡΙΣΤΑ ΕΛΠΙΖΩ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΕΛΥ-ΜΑROULI-ARISTINA-APIS-ROSE ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΜΑΖΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.

ΟΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΘΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ++++++++

ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 8 ΤΟΥ ΜΗΝΑ. ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΑ ΛΙΓΟ,ΕΡΧΟΜΟΥΝ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ.

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσακια μου ευχομαι ολες γρηγορα να πετυχετε το πολυποθητο... Εγραφα και εγω σε αυτο το θεμα οταν το ανοιξε η milina.Η τελευταια μου δημοσιευση ηταν πριν τρεις εβδομαδες και τωρα ειμαι εγκυος:woohoo: Μην αγχωνεστε..ολα θα πανε καλα...Δεν θα πω ψεμματα οτι το ειχα βγαλει απ το μυαλο μου, απλα ειχα λιγοτερο αγχος απ τις προηγουμενες φορες.. Μαλιστα ειχα παει στο γιατρο στις 20/07 (ημουν ηδη εγκυος χωρις να το ξερω) και μου ειπε τι εξετασεις θα ακολουθουσαν αν δεν εμενα εγκυος μεσα στο επομενο πενταμηνο.(σπερματοδιαγραμμα, σαλπιγγογραφια)..Παρακαλουσα το θεουλη να μην χρειαστει να κανουμε τιποτα και με ακουσε:) Γι'αυτο και τον ευχαριστω για το δωρο που μου εκανε....Εχετε πιστη κοριτσια και ολα θα πανε καλα....Σας φιλω και σας ευχομαι μεσα απ την καρδια μου πολυ γρηγορα να γεμισουν οι κοιλιτσες σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από μένα!!

Μαράκι να 'σαι καλά κορίτσι μου και με το καλό να αγκαλιάσεις το μωράκι σου. Μακάρι να είναι τυχερό το ποστ και μία μία να βγαίνει από την αναμονή της περιόδου.

Εγώ κορίτσια περιμένω από 10-15 Αυγούστου. Μου έχει πρηστεί το στήθος και με πονάει ορισμένες φορές από τις 23 Ιουλίου. Είμαι όμως σίγουρη ότι δεν έχει γίνει τίποτα. Αυτό τον μήνα δεν κάναμε πολλές αγκαλίτσες λόγω δουλειάς. Στις γόνιμες έγινε 1 φορά.

Πάει κι αυτός ο μήνας κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MILINA MOΥ ΜΗΝ ΛΕΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΡΚΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΧΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΟΚ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟY?:)

maria.g πολυ χαρηκα κοριτσακι μου που εισαι εγκυουλα ευχομαι τα καλυτερα απο δω και περα:) :) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...