Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε?


Recommended Posts

κοριτσακια καλημερααααααααααα η δικια μου η σιχαμενη ηταν να ερθει 9 ιουλιου το εχει ξεφτιλισει λιγο αλλα δεν εχω και κανα συμπτωμα......

αν θελει ασ ερθει αν δεν θελει να μην μου ερθει καθολου δεν με χαλαει αλλα τουλαχιστον δεν θελω να μπω στην διαδικασια να δωσω τσαμπα λεφτα για χοριακη και μετα να μου ερθει η κακουργα..... :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερούδια κι από μένα! Εγώ σήμερα-αύριο μάλλον έχω την ωορρηξία μου (πονάει αρκετά η κοιλιά μου και ούτως ή άλλως είναι μέρες... προς εκμετάλλευσιν!) και (δυστυχώς) μπαίνω και πάλι στη διαδικασία να υπολογίζω πως θα περιμένω περίοδο εκεί... γύρω στις 28-29 του μηνός! Να μην φαινότανε τουλάχιστον η ωορρηξία!!! Anyway, δε με πολυνοιάζει κιόλας... ακόμη... άμα περάσουνε οι μέρες... δεν ξέρω!

Evhdal μου, να συμπληρώσω στα λεγόμενά σου πως είναι πραγματικά "για μπάτσες!" η περίοδος μας που μας κάνει τα νεύρα "κρόσια" μέχρι ν' αποφασίσει να έρθει!!! Τα φιλιά μου σε όλες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες μου τι κανετε?????

σας ενημερωνω πως η φιλεναδα δ μου εχει ερθει ακομα κ χαιρομαι πολυ:woohoo: :woohoo: :woohoo:

εγω δ πηγα για χοριακη σημερα οπως μου ζητησε η φιλη μου

rose25 νομιζω πως ειναι νωρις ακομα

την παρασκευη ομως αν δ μου εχουν ερθει ακομα θα παω το ορκιζομαι

χιχιιχιιχ:silly: :woohoo:

επισης θελω να πω ενα μεγααααααλο ευχαριστω σε εσας

που νοιαζεστε κ αγωνιατε τοσο πολυ με εμενα:laugh: :kiss::kiss:

ευχαριστω

σας ευχομαι σε ολες τα καλυτερα κ γρηγορα με ενα μωρακι στην κοιλιτσα οοοοοολες μας:woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΒΡΕ PIPITSAZOUZOYNA ΜΟΥ

ΑΝ Κ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΨΙΛΟΠΟΝΑΕΙ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ

ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΩ ΠΙΑΣΤΕΙ

Κ ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΜΙΑ ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΠΑΛΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΑΝ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ

ΠΟΛΥ ΠΟΙΟ ΝΟΡΜΑΛ ΕΝΟΧΛΗΣΗ

Δ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΜΩΡΕ

ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΣΥ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙς????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακιααααααααααααααα βοηθειααααααααααα

μιλησα με τον γιατρο του ειπα για την καθυστερηση για να παω να με δει και μου ειπε να παρω ενα τεστ εγκυμοσυνησ και μετα να παω.....

ποιο να παρω και μπορω να το κανω τωρα μια φορα εχω παει τοαλετα απο την ωρα που ξυπνησα και εγω πιει μισο καφε και τωρα τελειωνω το μιλκο...........

να πω οτι δεν αγχωθηκα ψεμματα θα μπωωωωωωωω :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δ θα σου ελεγα να κανεις ΤΟ ΠΡΕΝΤΙΚΤΟΡ που εκανα εγω δ το εμπιστευομαι ποια

κ δ νομιζω να επειρεασει το αποτελεσμα ο καφες

ετσι νομιζω δλδ

σου ευχομαι να εχεις το αποτελεσμα που επιθυμεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχήν Evhdal μου, ΗΡΕΜΗΣΕ!!!!!!!!!!!!!! Όσον αφορά σε TEST, θα σου πρότεινα ένα SELF CLEAR, που προσωπικά το θεωρώ πιο αξιόπιστο, διότι δείχνει από την 5η μέρα σύλληψης! Για το PREDICTOR δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα (αν κι εγώ αυτό έχω!) Το ό,τι πήγες μία φορά τουαλέτα δε νομίζω να παίζει και τόσο μεγάλο ρόλο... βέβαια, περίμενε, αν θέλεις, να δεις τί θα σου πούνε κι άλλα κορίτσια... Φιλιά και τα καλύτερα αποτελέσματα σου εύχομαι, γλυκειά μου!!! Να μας ενημερώσεις!!!

Mpougatsoula μου, καλά είμαι κι εγώ! Πονάω λόγω ωορρηξίας, αλλά καλύτερα.... χιχιχι ξέρεις γιατί νομίζω!!! Έχω βάλει κι ακούω ξένη μουσική (δυνατά) και τραγουδάω... σε λίγο θ' αρχίσουνε... να σπάνε τζάμια... να μου χτυπάνε κουδούνια... πότε θα με πετάξουνε έξω δεν ξέρω... ευτυχώς είναι δικό μας το σπίτι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evhdal έγραψε:

κοριτσακιααααααααααααααα βοηθειααααααααααα

μιλησα με τον γιατρο του ειπα για την καθυστερηση για να παω να με δει και μου ειπε να παρω ενα τεστ εγκυμοσυνησ και μετα να παω.....

ποιο να παρω και μπορω να το κανω τωρα μια φορα εχω παει τοαλετα απο την ωρα που ξυπνησα και εγω πιει μισο καφε και τωρα τελειωνω το μιλκο...........

να πω οτι δεν αγχωθηκα ψεμματα θα μπωωωωωωωω :blink:

Τι διαβάζω φιλενάδα???? Λες να ετοιμάζεις αδερφάκι στην κουκλίτσα σου?

Τα καλύτερα εύχομαι!!

Αφού έχασες τα πρωινά ούρα, μην κάνεις τεστ σήμερα. Άφησε το για αύριο το πρωί και κάνε ένα self clear.

Άντε με το καλό να μας ανακοινώσεις τα ευχάρισταααααααα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες,

μάλλον θα πρέπει να ξανασυστηθώ γιατί από τότε που έγινα μέλος, χάθηκα από το forum λόγω δουλειάς και μετακόμισης... Είμαι λοιπόν η Ελευθερία και είμαι 30 χρονών.

Αυτός είναι ο 6ος μήνας των προσπαθειών μας και(δεν) περιμένω περίοδο στις 22 Ιουλίου.

Έχω σταθερό κύκλο 28 ημερών, ήρθαμε σε επαφή όλες τις γόνιμες μέρες, από τη 13 έως τη 16 καθημερινά και τακτικά.

Από την Κυριακή έχει αρχίσει να πρήζεται το στήθος μου και έχω πονάκια χαμηλά στην κοιλιά, αλλά η αλήθεια είναι ότι τα συμπτώματα αυτά έχω και όταν περιμένω περίοδο (άλλες φορές πιο έντονα, άλλες πιο ήπια).

Έχω κουραστεί πολύ να προσπαθώ να μαντέψω τα συμπτώματα... Νιώθω πάλι απογοητευμένη και δυστυχώς δεν είμαι αισιόδοξη. Αυτό το μήνα έλεγα στον εαυτό μου ότι είναι ο μήνας μας, αλλά φοβάμαι πως δεν θα είναι. Τον Ιούνιο είχα πάει και στο γυναικολόγο μου να ελέγξω την ωορρηξία και όπως φανταζόμουν όλα ήταν φυσιολογικά αλλά ούτε τότε έγινε...

Έχω και πονοκέφαλο, σαν να μου σφίγγουν το κεφάλι, αλλά κι αυτό σύμπτωμα περιόδου δεν είναι???

Δώστε μου λίγη αισιοδοξία γιατί καμιά φορά νομίζω ότι φρικάρω....

Πιστεύω ότι μπορεί να είμαι έγκυος, αλλά δεν θέλω να το σκέφτομαι πολύ για να μην απογοητευτώ πάλι...

Ανυπομονώ πολύ... αν κάνω ένα τεστ την Κυριακή (26η μέρα του κύκλου μου) θα είναι λέτε πολύ νωρίς?

Συγνώμη για το μεγάλο, κουραστικό και ίσως άσχετο με το θέμα post αλλά πραγματικά χρειάζομαι τη βοήθειά σας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Ελευθερία μου, αφού θα περιμένεις μέχρι την Κυριακή, τι είναι να περιμένεις λίγες ακόμη και να έχεις καθυστέρηση όταν το κάνεις?

Μη δίνεις σημασία στα συμπτώματα γίατί θα τρελαθείς! Κάνε πράγματα να ξεχνιέσαι. Βόλτες, κολύμπι, συνέχισε σαν να μη συμβαίνει τίποτα.

Σου εύχομαι τα καλύτερα και να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή σου ημέρα Ελευθερία μου! Για να "προστατεύσεις" τον εαυτό σου από ένα "ψυχοφθόρο λάθος" αποτέλεσμα, καλό θα ήτανε να κάνεις ένα TEST έχοντας ήδη 3-4 μέρες καθυστέρηση! Μπορεί και λίγο να σου λέω, διότι εάν το κάνεις πολύ νωρίς, μάλλον δεν θα ισχύει! Προσπάθησε να περιμένεις μερικές μερούλες! Και φυσικά, σου εύχομαι ολόψυχα τα καλύτερα αποτελέσματα!!! Να μας πεις, ναι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γλυκα το τεστ βγηκε αρνητικο εκανα το πρεντικτορ μιλησα με το γιατρο ειπε να με δει γιατι φοβαται και αυτοσ για την βλακεια που εχω κανει ενω μου βρηκε μικροβιο στο τραχηλο το παρατησα τοσο καιρο και δεν πηγα για θεραπεια..... :dry:

αν και ψιλοξενερωσα με το τεστ δεν πειραζει ασ τελειωνω με το προβλημα που εχω και μετα φουρ κανονικα να χαρουμε και το καλοκαιρακι ....

μου αρεσει που ελεγα οτι δεν θελω παιδακι τωρα αλλο χαχαχαχα αν βλεπατε τα μουτρα μου στο αρνητικο τεστ θα λιωνατε στο γελιο...

καλο κουραγιο κοπελαρεσ...

milina η μικρη μου ειναι ετοιμη για αδερφακι προχθεσ ηρθε ενα φιλικο ζευγαρι σπιτι με 7 μηνων κοριτσακι και δεν ξεκολαγε απο διπλα μεχρι κουναγε την μικρη στο ριλαξ για να κοιμηθει.......βεβαια πολυ δυνατα :silly:

eleftheria_mitrou κοπελα μου δεν ξερω να σου απαντησω αλλα σου ευχομαι με το καλο γρηγορα ενα μπεμπακι......και σε ολα τα κοριτσακι που προσπαθουν ενα μπεμπακι να σασ τρελανει ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί βρε μανάρι μου βιάστηκες και το έκανες σήμερα? Τέλος πάντων, το καλύτερο που έχεις να κάνεις, όντως, είναι να μιλήσεις με το γιατρό σου! Αφού είχες ένα θεματάκι, ναι, πρέπει να το ψάξεις, κορίτσι μου! Μη μου απογοητεύεσαι και θα περιμένω νεότερά σου από την επίσκεψη στο γιατρό! Πολλά φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια εχω βγαινω απο την λιστα πηγα γιατρο εχθεσ απο εγκυμοσυνη τιποτα καναμε και τεστ παπ αποτελεσματα θα εχω σε μια βδομαδα, απο οτι μου ειπε τον τραχηλο τον ειδε μια χαρουλα δεν ηταν οπωσ πριν 1 χρονο που απο τον ερεθισμο δεν εβλεπε τιποτα και αν μου καθυστερηση και αλλο η ακτανομαστη θα παω για εξεταση θυροειδη :blink:

με το που ακουω αυτο γιατρε του λεω λεσ να βρηκα δικαιολογια γιατι δεν χανω ευκολα κιλα εννοειται μου λεει ουουαου την κατσαμε την βαρκα :blink:

αντε κοριτσαρεσ περιμενω νεα απο εσασ ευχαριστα για μπεμπε και βαζω και υποψηφιοτητα για νονα το εχω απωθημενο θελω να βαπτισω ενα μπεμπε βρε κοριτσια :woohoo: :lol::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Evhdal μου. Μπράβο σου που πήγες στο γιατρό σου. Εάν υπάρχει θέμα θυροειδούς (που το απεύχομαι) υποθέτω θα σου δώσει κάποια θεραπεία κι αργότερα... και πάλι το ΟΚ για νέες προσπάθειες! Καλή συνέχεια λοιπόν και μη μου απογοητεύεσαι! Φιλάκια! Και κοίταξε να ηρεμήσεις, μήπως από το άγχος σου απλώς καθυστερεί η περίοδος και τελικά σου έρθουνε! Να προσέχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι μπορει να ειναι και απο αγχοσ δεν ειναι λιγα αυτα που περασα τελοσ παντων τουλαχιστον μεχρι στιγμησ χαλαρωσα γιατι δεν εχω καποιο προβλημα με το τραχηλο ευτυχωσωχωχωσ

PIPITSAZOUZOUNA κοπελα μου σε ποια φαση βρισκεσαι τωρα;;; καθυστερησησ εννοω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ

ΛΟΙΠΟΝ ΕΜΕΝΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ Δ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΡΘΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΕΤΡΑΩ 5η ΗΜΕΡΑ ΧΑΧΑΧΑΧ

Κ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΘΑ ΤΑ ΕΧΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ

ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΑ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΕΣ ΟΙ ΜΟΝΑΔΕΣ

ΑΣ ΒΑΛΕΙ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΤΗΣ Κ ΝΑ ΒΓΕΙ ΘΕΤΙΚΟ

ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΛΕΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν, Evhdal μου, αυτές τις ημέρες είμαι σε ωορρηξία, το καταλαβαίνω από την κοιλιά μου και από τα πάρα-πάρα-πάρα πολλά υγρά που έχω! Εννοείται... πως δεν αφήνουμε ανεκμετάλλευτες τέτοιες μέρες... απλώς από τις 28 και μετά... (δεν) θα περιμένω... Βέβαια, εδώ και 2-3 ημέρες, έχω πάλι κάτι περίεργες ζαλάδες, αλλά δεν πρόκειται να μπω στη διαδικασία "να το ψάξω" προτού αδιαθετήσω. Μάλλον, θα πάω να κάνω μία εξέταση Σιδήρου, για να πάω στον βλαμμένο τον γιατρό που έχουμε (ΙΚΑ είναι αυτό δυστυχώς... δε διαλέγουμε εμείς!) να μου δώσει πιο δυνατή μορφή Fe, γιατί μάλλον πάλι έπεσε ο αιματοκρίτης μου. Όλα αυτά, εάν γίνουν πριν τις 25, για να μην έχω μπει σε αναμονή περιόδου. Θα δω...

Mpougatsoula μου, σου εύχομαι ολόψυχα κοπέλα μου, να μας έχεις τα καλύτερα αποτελέσματα! Μία χοριακή που θα φτάνει... στο Everest!!! Καλή υπομονή λοιπόν μέχρι το απόγευμα! Φιλιά και περιμένουμε!!! Μη μας ξεχάσεις, ναι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpougatsoula24 τεσαρισμενη χοριακη φουλ σου ευχομαι :P:kiss::kiss:

PIPITSAZOUZOUNA γονιμεσ μερεσ ορμα παρτε αδεια και ολη μερα να κανετε ;);) σου ευχομαι αυτο το μηνα να τελειωνουν οι αγωνιεσ σου και να εχεισ μετα αγωνια τι πραγματακια να ψωνισεισ.... :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΣΑΣ ΞΕΧΑΣΩ ΚΑΛΕ??????????

ΜΕ ΤΠΤ ΜΟΛΙς ΘΑ ΠΑΩ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ

ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να είσαι καλά Evhdal μου, ωραία που τα λές, με έκανες και γέλασα! Εννοείται πως... ο ένας κυνηγάει τον άλλον!!! Χαχαχαχα!!!!!!!! Μακάρι Παναγιά μου.... μακάρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΙΑΣΕΤΕ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ PIPITSAZOYZOYNA Κ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ

ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΔΛΔ

ΓΙΑ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ

ΝΑ ΜΑΘΩ Κ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΠΙΝΟΥΜΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΣΤΗΝ ΤΣΑΛΔΑΡΙ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΙΛΑΡΙΤΣΕΣ ΜΑΣ ΕΕΕΕΕ??????????? :P:D XAXAXAXAX

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apis έγραψε:

Ποσο καιρο προσπαθειτε Μιλινα;

Ο δικος μου γιατρος ειναι ο Χασιακος

Ειναι και στο Αρεταιειο για οσες εχουμε αποκλεισει τα ιδιωτικα μαιευτηρια

Παραλληλα ειναι στο Μητερα και το Λητω(νομιζω δεν κανω λαθος)

Το κακο ειναι οτι εχει πολυ κοσμο ..ομως εχω ακουσει οτι ειναι παντα παρων

Καλημέρα apis μου! Συγνώμη που δεν απάντησα νωρίτερα, αλλά σήμερα το είδα!

Προσπαθούμε γύρω στους 9 μήνες αλλά μη φανταστείς με τρομερές προσπάθειες. Τους τρεις πρώτους μήνες με κλομιφένη και preglyl. Τους επόμενους όχι συστηματικά, αλλά από τον Μάιο μέρα παρά μέρα.

Είπα να πάω κι εγώ στον Χασιάκο γιατί λένε πως είναι κορυφή, αλλά θα ήθέλα να έχω το χρόνο να μιλήσω μαζί του και να έχω μια πιο "ζεστή" επαφή.

Καλά εγώ ζητάω και πολλά. Απλά είμαι λίγο χ****α με τον γυναικολόγο και γενικά με τους γιατρούς...είμαι και τρομερά αγχώδης!

Τέλος πάντων, θα το συζητήσουμε πάλι και θα δούμε..

Σε φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Κοριτσακια μου Καλημερα!!!evhdal μου δεν πειραζει γλυκια μου οτι κι αν ειναι για ολα υπαρχει λυση...αλλωστε μπορει να ειναι και απο αγχος.Ευχομαι ολα να σου πανε καλα!

mpougatsoula ευχομαι ολοψυχα να ακουσεις τα πιο ομορφα νεα της ζωης σου σημερα!!!Η χοριακη να βαραει κοκκινα και το νινακι να μεγαλωνει στην κοιλιτσα!!!!!Περιμενουμε με αγωνια!!!

Πηνελοπιτσα αντε ευχομαι να πιασει το θαυματακι αυτες τις μερες!!!!Να εχουμε ευχαριστα σε λιγες μερες!!!Μακαρι κοπελα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...