Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλησπέρα σ'όλες τις μέλλουσες μανούλες...!!!


Μάρθα 28

Recommended Posts

είμαι νέο μέλος στο forum κ ελπίζω να να καταφέρω μοιραστώ μαζί σας πολλές κ καλές στιγμές σχετικές με μια εγκυμοσύνη κ γενικά με το συναίσθημα της μητρότητας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ πολύ να'σαι καλά κ να χαίρεσαι το παιδάκι σου.Μακάρι να κατάφερω να ζήσω κ εγώ σύντομα το θαύμα της εγκυμοσύνης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου,μακάρι να πραγματοποιηθούν σύντομα.ελπίζω να μου λύσετε τυχόν απορίες που θα δημιουργηθούν σαν πρωτάρα στη μητρότητα!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάρθα 27 έγραψε:

ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου,μακάρι να πραγματοποιηθούν σύντομα.ελπίζω να μου λύσετε τυχόν απορίες που θα δημιουργηθούν σαν πρωτάρα στη μητρότητα!;)line_line_typew2_beg_d_typew9_time_1242446400_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

672437jzk9uiy01u.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρθούλα καλώς ήρθες κι από μένα!! Εγώ είμαι η Έλενα, έγκυος στο πρώτο μου παιδάκι που είναι αγοράκι! Θα χαρώ να τα λέμε!! Εύχομαι σύντομα ευχάριστα και για σένα!! Με το καλό και μ'ένα σποράκι.. στην κοιλίτσα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ πολύ όλες τις μανούλες που με ''αγκαλιάσανε''.μακάρι να καταφέρω να ζήσω κ εγώ το δικό μου ''θαυματάκι'' σύντομα.σε λίγες μέρες θα έχω νέα,ελπίζω να είναι ευχάριστα κ να τα μοιραστώ μαζί σας..!!

line_line_typew2_beg_d_typew9_time_1242446400_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

672437jzk9uiy01u.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες στην παρεουλα μας Μαρθα μου!Εδω ειμαστε ολες φιλες οπως θα διαπιστωσες κι ας μην γνωριζομαστε,μοιραζομαστε τα παντα μεταξυ μας και περναμε πολυ ωραια,δεν ειμαστε ενα απροσωπο φορουμ,θα το δεις κι εσυ!;)

Σε καλοσωριζω λοιπον στην παρεα μας και σου ευχομαι γρηγορα να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!:) θα χαρω να τα λεμε συχνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...