Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΕΣ ΧΩΡΙΣ ΠΑΙΔΙΑ


Recommended Posts

μασρορακι Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥΥΥΥ:) ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΑΣ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ.ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΟΣΑ ΛΕΣ,ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ!ΜΟΝΟ ΤΗΝΟ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΛΛΟΥ.ΠΙΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ Σ'ΕΝΑ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΦΥΓΩ.ΕΣΕΙΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 94
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

rose-25

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ

ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ

ΕΜΕΙΣ ΛΕΜΕ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΜΕΧΡΙ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ Κ ΜΕΤΑ ΤΟ ΓΑΜΟ ΤΟΥ ΑΔΕΛΦΟΥ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΤΗΣ 23 ΝΑ ΠΑΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΚΟΜΑ

ΘΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ

ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Η ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ:) ΕΤΣΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΓΧΩΘΕΙ.

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΕΤΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΩΛΑ ΜΕΤΑ:P ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΞΑΝΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ:) :) :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΒΑΖΩ ΚΑΦΕΔΑΚΙ Κ ΕΡΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ

ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Η ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΣΑΣ

ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δε νομίζω να σου έχω συστηθεί!

Με λένε Δήμητρα και είμαι 24 ετών.Παντρεμένη όχι ακόμη,αλλά ωσονούπω.

Τώρα,αν σου έχω συστηθεί και δε το θυμάμαι,μη δίνεις σημασία.Είναι πρωί ακόμη και δε λειτουργώ.

Και γω καφέ πίνω και προσπαθώ να ξυπνήσω.Σηκώθηκα στις 7 να ετοιμάσω τον άντρα μου να φύγει και δε ξανακοιμήθηκα.Είναι τώρα και 3-4 μέρες που έχω κάτι δέκατα γύρω στα 37.3 με 37.5 και είμαι λίγο σαν κοτόπουλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΙΑΜΟΥΝΙΑ

Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ

ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Ο ΓΑΜΟΣ??????

ΕΓΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΑΥΡΙΟ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ

ΜΕ ΛΕΝΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Κ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΠΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για γάμο λέμε λίγο μετά το Πάσχα.Θα δείξει,ανάλογα την οικονομική κατάσταση.

Διακοπές,ε;Εμείς τις βλέπουμε με το κυάλι (η οικονομική κατάσταση που λέγαμε;) δυστυχώς.Για που με το καλό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ΜΕ ΛΙΓΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΓΑΜΟ

ΓΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΛΕΜΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΑΣ ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ

3-4 ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΘΑ ΠΑΜΕ Κ ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ ΠΙΣΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΤΟΥ ΑΡΡΑΒΩΝΑ ΤΟΥ ΑΔΕΛΦΟΥ ΜΟΥ Κ ΤΟ ΓΑΜΟ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΑΔΕΛΦΟΥ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσουν κοπέλα μου!Και τους δύο με τη μία,ε;

Ωραία η Χαλκιδική.Έχω πάει μια φορά πριν μερικά χρόνια,αλλά ήταν λόγω δουλειάς και δε πρόλαβα να το χαρώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου μασρορακι!ειμαι η Νατασα, 27 χρονων και σε ενα μηνα σχεδον παντρευομαι τον καλο μου.(με πολιτικο. Η αληθεια ειναι οτι θελω κι εγω ενα μωρακι πολυ αλλα καταλαβα οτι το αγχος ειναι κακος συμβουλος.σε ποιο μερος θα πας χαλκιδικη?θα ειμαι κι εγω για μερικες μερες εκει.

φιλακια πολλα κι ελπιζω να τα λεμε συχνα!και μην νομιζεις εμεις οι γυναικες παντα βρισκουμε θεματα να συζητησουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

καλησπερα κοπελαρες μου

ηρθα παλι κ αυτη τη φορα ελπιζω να μη χαλασει το ιντερνετ κ να τα λεμε συχνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΑΣΡΟΡΑΚΙ.ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΧΩΡΙΣ ΠΑΙΔΙΑ.

ΜΕ ΛΕΝΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 24 ΧΡΟΝΩΝ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ. ΦΙΛΑΚΙΑ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι από μένα.

Είμαι 3 χρόνια παντρεμένη με 2 άτυχες εγκυμοσύνες και ακόμη στην προσπάθεια.

Εύχομαι σε όλες τις κοπέλες να κρατήσουν σύντομα το μωράκι τους αγκαλιά.

Μαρσοράκι μου (αν δεν κάνω λάθος) και να κάνω παιδάκι αν μιλάω με άλλες μαμάδες συνεχώς για το παιδί μου ή κάνω παρέα μόνο με μαμάδες νομίζω πω ς θα φρικάρω από τη μονοτονία.....

Σου έυχομαι τα καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!για οσες δεν εχετε ξαναδιαβασει για μενα ειμαι η κελυ 24,5 χρονων 3 χρονια παντρεμενη και προσπαθουμε για μπεμπε συστηματικα 5 μηνες.στην αρχη του γαμου μου ειχα μια ατυχη εγκυμοσυνη(ευτυχως δεν χρειαστηκε αποξεση).για το μονο που μετανιωνω ειναι που για δυο χρονια προσεχαμε παρα πολυ γιατι και καλα δεν ημουν ακομη ετοιμη και ηθελα να ζησω λιγο μονη με τον αντρα μου και αλλες τετοιες μπουρδιτσες λες και τα μωρακια ερχονται οποτε τα παραγγειλουμε.και τωρα που το θελω σαν τρελη που ειναι;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες τις κοπελες!!!Κελυ μου μην απογοητευεσαι ουτε να μετανιωνεις τι να κανουμε ετσι ειναι αυτα...και ουτε αυτο σημαινει οτι το παιδακι δεν θα ερθει....ειναι θεμα χρονου...απλα οπως ειπες κι εσυ δυστηχως αυτο δεν ειναι με παραγγελια αλλα οποτε ειναι η ωρα του!το οτι το θελουμε πολυ δεν σημαινει οτι θα ερθει τοτε ακριβως που το θελουμε εμεις.Ευχομαι ολοψυχα να ερθει στην ζωη σας το θαυματακι συντομα!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μασρορακι έγραψε:

:) ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΤΙΤΣΙΑ

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Κ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΟΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΧΟΥΝ ΜΩΡΑΚΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΖΗΣΟΥΝ

ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ

ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΓΟ ΑΥΤΟ ΖΗΤΑΩ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Κ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ

:) ΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΓΝΩΡΙΣΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΕ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΑΣΤΕΡΙΑ

ΚΑΙ ΑΝ ΜΕ ΘΕΛΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥΣ ΘΑ ΜΕ ΕΚΕΝΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ:laugh: :laugh: ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΠΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΩΡΑΚΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ Κ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ :( :(

γεια χαρα μασρορακι!!!!ειμαι η Αργυρω 27 ετων 1 χρονο σχεδον παντρεμενη και μολις αυτο το μηνα ξεκινησαμε για μωρουλινι!!!:woohoo:

Ξεκινησαμε απο 23 /08 οπου ηταν και η τελευταια μερα περιοδου και τωρα περιμενω να ερθει η να μην ερθει η ακατανομαστη,χαχαχχα!!!

εσυ ?ξεκινησες με τον αντρουλη σου?σορρυ αν το ειπες πριν αλλα δεν διαβασα ολες τις σελιδες του ποστ.:silly:

περιμενω νεα σου!!!θα χαρω πολυ να τα λεμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

despinoula έγραψε:

KALISPERA KORITSIA

PARAKOLOUTHO EDO KAI KAIRO TO SITE,XORIS OMOS NA GRAPSO KATI,MOU ELIPE TO THARROS ISOS, SIMERA APOFASISA NA GRAPSO KAI EGO TI MOU SIMBENI.EIMAI 35 XRONON PANTREMENI EDO KAI 17 XRONIA SIGKEKRIMENA PROXTES EIXA EPETEIO,POU LETE KORITSIA SE AUTA TA 17 XRONIA DEN EMINA POTE EGKIOS(THELAME PAIDI APO TIN ARXI)TELIKA APOFASISA META APO 5 XRONIA GAMOU NA PAO GIA LAPAROSKOPISI(THA ME SIGXORESETE AN TO LEO LATHOS MENO GERMANIA KAI DEN XERO KAI KALA ELLINIKA)OTAN EKANA AUTIN TIN EXETASI MOU IPANE OTI THA MINO EGKIOS FISIOLOGIKA.TELIKA PERASAN ALLA 2 XRONIA KAI DEN EGINE TIPOTA,APOFASISAME NA PAME GIA EXOSOMATIKI EKANA MIA SPERMATEGXISI KAI MIA EXOSOMATIKI APOTIXIMENES KAI OI DIO ETSI DEN XANADOKIMASA AFOU MOU IPANE OTI O ANTRAS MOU INE OK,FOBAME OTI META APO TOSA XRONIA PROSPATHEION KAI AFOU DEN EMINA EGKIOS OUTE MIA FORA OTI DEN PROKITE NA MINO OUTE ME EXOSOMATIKI DISTIXOS!!!!! EUXOME SE OLES SAS TO ONEIRO SAS NA GINI PRAGMATIKOTITA,SINEXISTE ME TO SITE, EISTE OLES IPEROXES!!! EGO THA SINEXISO NA MPAINO(AAA KAI KATI ALLO TON SEPTEMBRIO THA XANAKANO LAPAROSKOPISI GIA NA GINI AFAIRESI KISTIS STIN WOTHIKI KAI EXETASI SALPIGGON)OS TOTE TA XANALEME KORITSIA.FILIAAAA SE OLES

Δεσποινακι,πρωτα απολα μην απογοητευεσαι ετσι!

Εγω δεν καταλαβα ποιο προβλημα υπαρχει στα γυναικολογικα σου?γιατι ειχε γινει λαπαροσκοπηση?σου προτεινω να ξαναεξετασετε το σπερμα του αντρουλη σου και να κανεις και την σαλπιγγογραφια και μετα πες μας τα αποτελεσματα !σαλπιγγογραφια δεν ειχες κανει παλαιοτερα?σορρυ για τις πολλες ερωτησεις.θα χαρω να τα λεμε και το ονειρο μας ειναι και δικο σου οποτε εγω σου ευχομαι να το πραγματοποιησουμε!!!!!!!!ευχομαι καθε ευτυχια !!!!!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Τελεια Μαριλου μου!!!! Ευχομαι μια μεγαλη χοριακη κ γερα μωρακια!!!🙏🥰❤️🤰🧿 τωρα ξεκουραση κ ολα θα πανε καλα!!!😊
    • Πόσο χαίρομαι που είσαι καλά και το αγοράκι σου επίσης! 💙☺️  Σε καταλαβαίνω απόλυτα.... Κι εγώ full time μαμά χωρίς βοήθεια από κανέναν! Ο μικρός κολλημένος πάνω μου, δε κάθεται λεπτό μόνος... Κάνω όλες μου τις δουλειές το βράδυ που κοιμάται, έχω ξεχάσει πως είναι να κοιμάσαι και να ξεκουράζεσαι.  Τώρα για το φαγητό εμείς επιλέξαμε από τον 6ο μήνα να κάνει blw, σίτιση δηλ με κομμάτια. Στην αρχή ήταν ζόρι, δεν έτρωγε κτλ μετά όμως πήρε μπρος και τώρα δε τον σταματάει τίποτα, θα φάει κι εμάς σε λίγο!  🤣 θα σου πρότεινα να ξεκινήσεις σε κάποιο μικρό γεύμα δηλ δεκατιανο ή απόγευματινο να κάνεις εισαγωγή σε πατημένα αν όχι σε κομμάτια. Υπάρχει μια εφαρμογή που λέγεται solid starts αν θες να τη κατεβάσεις για να πάρεις ιδέες. Μην απογοήτευσε! Ας παίξει με το φαγητό! 1_3_4 κάποια στιγμή θα το βάλει στο στόμα το φαγητό και θα φάει μόνος του.  Σας κράτησαν πολύ οι κολικοί.... Ηρωίδα είσαι! 💪🏼  Ότι έγραψες για δεύτερο παιδί με κάλυψε απόλυτα! Ίδιες σκέψεις πάνω κάτω... Την υγειά μας να έχουμε κι εμείς και τα μωρακια μας και βλέπουμε στο μέλλον... Εγώ τώρα είμαι σε φάση που αποθηλαζω σιγά σιγά και από τη μια χαίρομαι που δε θα έχω το θηλαστρο, που θα πάρω πίσω το σώμα μου αλλά από την άλλη -δε ξέρω γιατί- νιώθω θλίψη και ενοχές απέναντι στον μικρό.. αντικρουόμενα συναισθήματα... 🙄 Προσπαθώ πολύ να το δουλέψω μέσα μου.    
    • Όλα καλά κ εμείς.. έφτασε σχεδόν 1,5 κιλο η μπέμπα μας 🤩🤩.. προχωράμε όμορφα .. 
    • Α δεν το είχα καταλάβει, με συγχωρείς! Μια οικογενειακή φίλη έκανε 8 εξωσωματικές μέχρι να έρθει ο μικρός και μέσα σε 3 μήνες έμεινε έγκυος με φυσιολογική σύλληψη κι έτσι ήρθε και η κόρη!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...