Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΕΣ ΧΩΡΙΣ ΠΑΙΔΙΑ


Recommended Posts

μασρορακι ΜΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΠΡΟΛΑΒΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΤΟ ΗΠΙΕΣ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ ΟΜΩΣ:P

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΤΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΟΚ.ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΜΕΤΑ.

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ.ΕΓΩ ΛΕΩ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!ΟΠΟΤΕ ΤΥΧΕΙ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙΡΟ?ΕΔΩ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ.ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥΜΕ,ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ.ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΠΑΝΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ.Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΤΗΣ ΤΟ ΚΟΒΩ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ(2 ΑΓΟΡΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΗΘΕΛΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΓΙ ΑΥΤΟ)ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ.ΑΠΛΑ ΑΝΗΣΥΧΕΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΩ..

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΤΩΡΑ.

ΣΟΦΑΚΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ.ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 94
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

rose25 ευχομαι ολα να πάνε καλά και αν έχετε συντομα ένα μπεμπάκι! Και γω δεν τα συζητάω με κανέναν. Στην μαμα μου πήγα να κάνω μια κουβεντα αλλά στεναχωρέθηε γιατί είδε πόσο το θέλω εγώ, έχω περάσει και πολλά, οπότε δεν θέλει να με βλέπει να στεναχωριέμαι και σταμάτησα! Εμένα η πεθερά μου, καλή γυναίκα και με αγαπάει (επισης αγορομάνα)δεν θέλει να κάνουμε παιδιά ακόμα. μας θεωρεί μικρούς και αυτό είναι από παλιά όχι μόνο τώρα που έχει και εκείνη τα δικά της. Ολα μας λέει να μην βιαστούμε και ας της έχω πει ότι μου λένε οι γιατροί. Οπότε δεν λέω ούτε εκεί ότι θέλω.

Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι;; Πλέον χρησιμοποιουμε την μεθοδο της διακεκομένης συνουσίας. Ειναι δυνατόν να μείνω έτσι έγκυος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΓΩ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 1/2 ΜΗΝΕΣ....

ΕΜΕΝΑ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΜΕ ΖΑΛΙΖΟΥΝ ΕΙΔΙΚΑ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΕΚΕΙ ΤΗ ΦΕΡΝΕΙ ΤΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ..ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΑΨΩΓΟΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΛΕΝΕ ΑΝ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑ ΕΓΓΟΝΙΑ.....

ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΕΣΤΑΚΙ!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ/////!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ siderenia ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ.

ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΘΕΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΤΣΕΙ.ΑΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΧΡΟΝΟ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΤΟ ΦΛΟΥ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΙ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ.ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΚΤΙΝΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΥΠΟΨΙΑΖΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΓΙΑΤΙ?ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ..Ε ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΕΙΧΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ...

ΚΑΛΑ ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΝΑΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ?ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΚΡΩΣ ΑΝΤΙΘΕΤΟ.ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙ ΑΚΟΜΑ ΠΡΙΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΜΕ..ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ.ΑΦΟΥ ΟΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΜΕ ΜΑΣ ΕΛΕΓΕ ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΜΩΡΟ ΓΡΗΓΟΡΑ.ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ Η ΚΑΘΕΜΙΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΜΥΑΛΑ:P

ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΔΙΑΚΕΚΟΜΕΝΗ ΣΥΝΟΥΣΙΑ.Η ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΙΑΚΕΚΟΜΕΝΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΔΙΑΤΗΡΕΙΤΑΙ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΚΑΛΟ.ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΠΑΦΗΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ.ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια με θελευε στην παρεα σας?ειμαι η ευγενια παντρεμενη εδω και 1.5 χρονο προσπαθουμε για μωρακι αλλα τιποτα...

εχω πολυκυστικες βλεπετε, αυξημενο βαρος και δεν ειμαι και στην καταλληλοτερη διαθεση... πηρα τα ντουφαστον και μολις θα ερθει περιοδος θα παρω τα σερπαφαρ για να κανω ωορυξια. ελπιζω να πανε καλα τα πραγματα..!!!!!!!!!!!!!! φιλια σε ολες....

και συντομα ΜΑΝΟΥΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε φιλενάδες μου;

Αααχ σχετικά με τις ερωτήσεις των τρίτων έχω κι εγώ αρκετά συμβάντα!

Η μανούλα μου μέχρι και την στιγμή που είχα την άτυχη εγκυμοσύνη με ρωτούσε σχεδόν καθημερινά "έχουμε κανα νέο;;;;"!Ωσπου τελικά ήρθε το συμβάν αυτό και απο τότε μου λέει να μην αγχώνομαι και οτι ο Θεούλης θα μου στείλει το μωράκι μόλις έρθει η κατάλληλη στιγμή!

Τα πεθερικά μου είναι άψογα σε αυτό το θέμα!ΠΟΤΕ δεν μου ανέφεραν οτιδήποτε!

Η θεία μου όμως :blink: αμαν αμαν αμαν...B)

Αποφεύγω να την παίρνω τηλ γιατί το πρωτο πράγμα που μου λεει συνεχώς είναι "άντε...τι περιμένετε;;;" :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia sas efxomai suntoma me ena moraki ,k emeis etsi kairo prospathousame k tora exoume tin mpoumpou mas,k mas elegan mamakies polles,k to spastiko einai oti den ta akougame apo tous dikous mas alla apo ton kathe kseno....ta pira proxthes pou imoun sto xorio mia theia mou tis opoias ton eggono exo pantrepsei irthe na dei to moro k mou leei na esu ekanes moro o koumparos sou pote tha kanei?6 xronia einai pantremenos,tis leo mporei na min theloun akomi...ma kala gt anakatevontai re gmt rotise kaneis ama prospathoun k den erxete?anegkefaloi re paidi mou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ savropinguinos.ΚΑΛΑ ΟΙ ΞΕΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΙ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ.ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΟΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΛΕΣ:laugh: ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΣΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΙ.ΦΙΛΑΚΙΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια...να σου ζησει το μωρακι σου sauropinqouine...

εμεισ κοριτσια παμε για τον 11ο μηνα προσπαθειων..τον προηγουμενο μηνα πηρα τα τεστ ωορρηξιας αλλα δεν εμεινα...δεν πειραζει θα παρω και αυτον τον μηνα να δω τι θα γινει ...θα περιμενω να κελισω 1 χρονο και μετα βουρρ για εξετασεις..και οι δυο φυσικα..ευχομαι να γινουμαι γρηγορα μανουλες ολες μας...φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου αρχικα να ευχηθω σε οοοοοοολες μας καλη επιτυχια και συντομα μια μια η και ολες μαζι χα χα χα να φουσκωνουν οι κοιλιτσες!!!Ο θεος να μας βοηθαει να ειμαστε καλα και να εχουμε την υγεια μας και δεν αργει σας το λεωωωω!!!

Εγω ειμαι με τον αντρουλη μου 10 χρονια μαζι και 4μιση παντρεμενοι με πολιτικο ομως προς το παρον....προσπαθουμε γυρω στους 6-7 μηνες αλλα ειχα θεμα με τον θυρεοειδη και μου δημιουργουσε πρβ για 2 χρονια οπου δεν επαιρνα κατι γιατι περιμεναμε να στεθεροποιηθει....τωρα ξεκινησα θεραπεια και ευχομαι πρωτα ο Θεος να πανε ολα καλα και να τα καταφερωωω αυτον η τον αλλον η οποτε αρκει να ξερω οτι εχω την υγεια μου!!!

Παιδακι μου σε περιμενω με χαραααααααααααααα!!!!χα χα χα χα χα :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια... ειμαι η λαμπρινη δλδ ο αστεριας...χαχαχαχα.. εγω στις 13 του μηνα κλεινω ενα χρονο παντρεμενη.. απο τον γεναρη ως πριν ενα μηνα ειχα 2 παλινδρομες εγκυμοσυνες.. ο λογος??? διδελφος μητρα... δλδ ποιο χειροτερα δεν γινοταν.. ποιος ξερει ακομη ποσες ατυχες εγυμοσινες θα εχω..το χειροτερο.. εχω αλλαξει 3 γιατρους κ τωρα ψαχνομαι παλι..ειναι κατι που δεν παιρνει θεραπεια.. πρεπει απο μονη της καποια στιγμη να ενεργοποιθηει η μητρα μου.. θα γινει αραγε ποτε αυτο???ολο το αναπαραγωγικο συστημα ειναι διπλο..οτι πληροφοριεσ εχετε για αυτη την παθηση κ οσον αφορα καποιον γιατρο ειναι καλοδεχουμενες. μενω αθηνα κ ειμαι 32 χρονων... καλη δυναμη σε ολες μας..φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαμπρινή δυστυχώς δεν ξέρω κάτι σχετικά...Σου ευχομαι όμως να σταθεροποιηθείς σύντομα και να κάνεις ένα μωράκι.

Κοριτσια μου με το πες πες κάτι γίνεται και χαίρομαι ιδιαιτέρως!!:laugh: :P Χτες πάλι στην πλάκα λέγαμε για τα παιδια μας και μου είπε ότι αμα όλα πάνε καλά με μια θεραπεία που κάνει ένα συγγενικό μας πρόσωπο, θα προσπαθησουμε νωρίτερα!! Μπορει και στις διακοπές!!:laugh: Αχ άντε να πάνε όλα ρολόι και να το βάλουμε μπροστά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALISPERA KORITSIA

PARAKOLOUTHO EDO KAI KAIRO TO SITE,XORIS OMOS NA GRAPSO KATI,MOU ELIPE TO THARROS ISOS, SIMERA APOFASISA NA GRAPSO KAI EGO TI MOU SIMBENI.EIMAI 35 XRONON PANTREMENI EDO KAI 17 XRONIA SIGKEKRIMENA PROXTES EIXA EPETEIO,POU LETE KORITSIA SE AUTA TA 17 XRONIA DEN EMINA POTE EGKIOS(THELAME PAIDI APO TIN ARXI)TELIKA APOFASISA META APO 5 XRONIA GAMOU NA PAO GIA LAPAROSKOPISI(THA ME SIGXORESETE AN TO LEO LATHOS MENO GERMANIA KAI DEN XERO KAI KALA ELLINIKA)OTAN EKANA AUTIN TIN EXETASI MOU IPANE OTI THA MINO EGKIOS FISIOLOGIKA.TELIKA PERASAN ALLA 2 XRONIA KAI DEN EGINE TIPOTA,APOFASISAME NA PAME GIA EXOSOMATIKI EKANA MIA SPERMATEGXISI KAI MIA EXOSOMATIKI APOTIXIMENES KAI OI DIO ETSI DEN XANADOKIMASA AFOU MOU IPANE OTI O ANTRAS MOU INE OK,FOBAME OTI META APO TOSA XRONIA PROSPATHEION KAI AFOU DEN EMINA EGKIOS OUTE MIA FORA OTI DEN PROKITE NA MINO OUTE ME EXOSOMATIKI DISTIXOS!!!!! EUXOME SE OLES SAS TO ONEIRO SAS NA GINI PRAGMATIKOTITA,SINEXISTE ME TO SITE, EISTE OLES IPEROXES!!! EGO THA SINEXISO NA MPAINO(AAA KAI KATI ALLO TON SEPTEMBRIO THA XANAKANO LAPAROSKOPISI GIA NA GINI AFAIRESI KISTIS STIN WOTHIKI KAI EXETASI SALPIGGON)OS TOTE TA XANALEME KORITSIA.FILIAAAA SE OLES

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

asterias έγραψε:

καλησπερα κοριτσια... ειμαι η λαμπρινη δλδ ο αστεριας...χαχαχαχα.. εγω στις 13 του μηνα κλεινω ενα χρονο παντρεμενη.. απο τον γεναρη ως πριν ενα μηνα ειχα 2 παλινδρομες εγκυμοσυνες.. ο λογος??? διδελφος μητρα... δλδ ποιο χειροτερα δεν γινοταν.. ποιος ξερει ακομη ποσες ατυχες εγυμοσινες θα εχω..το χειροτερο.. εχω αλλαξει 3 γιατρους κ τωρα ψαχνομαι παλι..ειναι κατι που δεν παιρνει θεραπεια.. πρεπει απο μονη της καποια στιγμη να ενεργοποιθηει η μητρα μου.. θα γινει αραγε ποτε αυτο???ολο το αναπαραγωγικο συστημα ειναι διπλο..οτι πληροφοριεσ εχετε για αυτη την παθηση κ οσον αφορα καποιον γιατρο ειναι καλοδεχουμενες. μενω αθηνα κ ειμαι 32 χρονων... καλη δυναμη σε ολες μας..φιλακια
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΔΕΣΠΟΙΝΟΥΛΑ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΣ. ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΕΧΟΥΜΕ ΒΡΕΙ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΜΥΡΙΑ , ΚΙΡΣΟΚΗΛΕΣ ΚΛ Κ ΤΩΡΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ Κ ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΗΣΗ- ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ. ΜΑΣ ΕΜΕΙΝΑΝ Κ 2 ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ 2 ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΗ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ Κ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΕΙ ΣΟΥ ΛΕΩ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ.Κ ΑΜΑ ΔΕΝ ΠΕΤΥΧΕΙ ΤΙ[ΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ 3 ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ. ΕΧΩ ΠΕΙΣΜΩΣΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΛΕΩ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ Κ ΟΠΟΥ ΜΑΣ ΒΓΑΛΕΙ. ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ. ΦΙΛΑΚΙΑ Κ ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.ΘΑ ΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ Η ΜΙΑ ΔΥΝΑΜΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχως ο άντρας μου αλλαξε γνωμη και δεν θα προσπαθησουμε άμεσα για μωράκι. Στεναχωριέμαι τόσο πολύ. Και όσο βλέπω εσας που προσπαθειτε τόσο πολύ στεναχωριεμαι ακόμα περισσότερο. Ενα παιδί είναι ότι πιο σημαντικό στην ζωή μας. Αλλά δεν λες τώρα το θέλω τώρα το έχω. Πόσο μάλλον όταν υπάρχουν προβλήματα υγειας σοβαρά, που ενδεχομένως επηρεαζουν την γονιμότητα. Τι να τον κάνω δεν ξέρω...:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας. Εγω με τον άντρα μου είμαστε 10 χρόνια μαζί και παντρεμένοι 2 χρόνια. Ο αντρας μου ήθελε παίδι πάρα πολυ απο τότε που αρραβωνιαστηκαμε αλλά εγω φοβόμουνα και ολο το ανεβαλλα. Τώρα όμως τα πράγματα αλλαξαν εχει χτυπησει το βιολογικό μου ρολόι και θέλω να νιώσω την αίσθηση το να είσαι μανούλα, προσπαθούμε αλλά ακόμα τίποτα αν και είναι μικρό το χρονικό διάστημα που προσπαθούμε εγώ ανησυχώ μηπως κάτι δεν πηγαίνει καλά με μένα. Αυτο που ξέρω είναι οτι δεν θα σταματήσω ποτε να κυνηγαω το όνειρο μου να γίνω μανούλα.

Είμαστε γυναίκες και ο Θεός μας επλάσε για να μπορούμε να κανουμε παιδιά αργά ή γρήγορα , με ευκολία σύλληψης ή με λίγη καθύστερηση σύλληψης εύχομαι σε όλες μας να νίωσουμε την μητρότητα σύντομα.

Ακούς Θεούλη όλες μας!!!

Πολλά φιλακια :kiss::kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΣ ΣΑΣ

ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΕΧΩ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΚ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΣΑΣ ΒΡΩ Κ ΠΑΛΙ Κ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ

ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.

μασρορακι ΟΛΑ ΚΑΛΑ?

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΧΘΕΣ ΜΕ ΠΟΛΥ ΠΟΝΟ.ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΠΛΑ Σ'ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.ΘΑ ΠΑΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΔΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ Η ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ.ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΧΘΕΣ(28/7).ΕΛΠΙΖΑΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΟΡΤΑΖΑΜΕ ΔΙΠΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΛΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΓΙΝΟΝΤΑΙ.ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑΣ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΕΜΑΣ Ο ΘΕΟΣ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΩΡΑ ΜΑΣ ΑΚΟΜΑ.

ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΤΗΝΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗΘΗΚΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΕΣ.ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose_25

ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.

ΜΕ ΤΙΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΤΗΣ ΚΟΛΛΗΤΗΣ ΜΟΥ Κ ΤΩΡΑ ΤΟΥ ΑΔΕΛΦΟΥ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΜΩΡΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ Κ ΤΑ ΛΟΙΠΑ Κ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΑΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ

ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΡΓΑ Η ΓΡΗΓΟΡΑ ΟΛΕΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΩΡΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ROSE MOΥ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ:) :) :) :) :) :) :)

ΣΗΜΕΡΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΝΗΝΥΜΑ ΑΛΛΑ ΚΑΝΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΠΙΔΙΩΞΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ,SORRY

EYXOMΑΙ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΙΧΙΣΜΕΝΗ ΟΣΟ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ:) :) :) :) :) :)

ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΗΝ ΕΠΕΤΕΙΟ ΣΑΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΑΣ:) :) :) :) :) :) :) :)

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΥ ΠΡΟΣΕΥΧΗΘΗΚΕΣ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΟΥ ΝΑ ΒΓΟΥΝΕ ΟΛΕΣ ΤΕΛΕΙΕΣ ΚΑΙ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ:( ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΕΡΑ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΑΡΧΗ:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μασρορακι ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ:) ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ Ν'ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ΜΕ ΚΑΤΙ.ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΓΑΝΕ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΒΑΛΛΩ.ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΠΟΦΑΣΗ ΑΠΟ ΜΟΝΕΣ ΜΑΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ!ΕΓΩ ΕΙΠΑ ΤΕΛΟΣ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΕΡΘΕΙ.ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ.ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ Η ΓΡΗΓΟΡΑ ΟΛΕΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΩΡΑΚΙΑ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΟΣΕ-25

ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΚΟ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ Κ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΛΕΩ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΕ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ

ΚΑΝΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΛΑ

ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ ΠΗΓΑΤΕ???????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ.ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΝΙΝΑΚΙ ΣΥΝΤΟΜΑ:) :) ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ.ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΗΣΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΔΩΣΕΙ...ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ:kiss::):kiss:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΑΣΩ?ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΟΙΓΩ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤ ΕΙΠΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΠΟ ΕΔΩ.ΕΚΛΕΙΣΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΘΑ ΠΑΩ ΜΕ ΚΤΕΛ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ.ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ?Α ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΠΑΡΩ ΔΥΟ ΩΡΕΣ ΠΡΙΝ ΒΙΣΚΟΠΑΝ.ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Πραγματικά αυτό έλεγα στον άντρα μου.. Γλίτωσα όλο το άγχος των πρώτων χοριακων!! Ο οποίος αφού βγήκα από τον γιατρό, καμιά ώρα μετά με κοίταξε όλο απορία και μου είπε "δηλαδή είσαι έγκυος" 😂😂😂
    • Και μένα στην 6η Ακουγόταν αχνά και μου είχε πει να πάω σε 10 μέρες για να την ακούσω δυνατά κ να την ευχαριστηθώ 😂 Σκέψου πόσο θετικό είναι που «έφαγες» ήδη τις πρώτες εβδομάδες που περνάνε βασανιστικααα αργα μέχρι τον πρώτο υπέρηχο!! Ούτε θα καταλάβεις ποτε θα πας για αυχενική 🥰 Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου! 
    • Κορίτσι μου... Λοιπόν... Θα σου μιλήσω μέσα από την καρδιά μου ως άτομο με ιστορικό διατροφικής διαταραχής. Ορθορεξια, νευρικη βουλιμία και παραλίγο νευρική ανορεξία. Και μάλιστα πριν πολύ λίγα χρόνια. Ως ένα άτομο υστερικό με το γυμναστήριο και τη διατροφή (εξ ου και η διαταραχή) μετά τη βιοχημική και την παλινδρομη παράτησα τα πάντα. Φοβόμουν να γυμναστώ μην συλλάβω και κάνω κακό στο μωρό. Η εγκυμοσύνη προχωρούσε και εγώ μέσα σε όλο το άγχος που γράφω παραπάνω στην Girly, αγχωνομουν και για τα κιλά. Άκουγα διάφορα, κυρίως ότι στο τέλος βάζεις τα κιλά αέρα κλπ. Τα πολλά κιλά τα έβαλα στο δεύτερο τρίμηνο λοιπόν, και στο τέλος δεν έβαλα σχεδόν τίποτα!! Σύνολο 14 κιλά τρώγοντας ο,τι πραγματικά μου έλειψε τόσα χρόνια με αυστηρές διατροφές που έκανα. Βέβαια το άγχος άγχος!! Όταν γύρισα σπίτι από το μαιευτήριο είχα χάσει ήδη τα 7 κιλά. Μέχρι 40 ημερών χωρίς καμία προσπάθεια, μόνο από το θηλασμό είχα χάσει αλλα 4. Μου έμειναν δηλαδή 3 κιλά τα οποία τα έχασα και μαζί με αυτά και άλλα 6 ξεκινώντας ξανά λίγο γυμναστήριο και διατροφή.  Σε νιώθω όσο δεν πάει, αλήθεια!! Αλλά αν επιλέξεις να θηλάζεις θα κάνεις τόσο μεγάλη καύση θερμίδων, που με ελάχιστη προσοχή το πιθανότερο είναι να χάσεις περισσότερα από όσα πήρες!! Μην ξεχνάς, τώρα είναι και τα υγρά, εγώ είχα κάνει απίστευτη κατακράτηση, φαινόταν ακόμα και στο πρόσωπο μου. Τώρα ακόμα και ο γιατρός με ρωτούσε σήμερα πως έχασα τόσα πολλά κιλά και είμαι πιο αδύνατη από ποτέ 😂
    • Η τελευταία παράγραφος είναι του δε ποιντ! Ακριβώς αυτά τα λογια της τελευταία παραγράφου βάλε στο μυαλό σου κορίτσι μου! Ζηστοοοοοοοοο 🙏🤰
    • Γενικά και από την κόρη μου αν ήμουν πχ 34+1 εγώ όπως είχα διαβάσει και έβλεπα στις εφαρμογές έλεγα είμαι 35η εβδομάδα. Εκείνος μέχρι να τελειώσει η εβδομάδα (34+6) έλεγε 34η. Έτσι τις μετρούσε δηλαδή. Αλλά ναι, ειδικά στην αρχή θυμάμαι ότι άλλαζαν συνέχεια οι εβδομάδες. Μετά την αυχενική σταθεροποιήθηκε, μάλλον επειδή ήταν αρκετά μεγάλο το μωρό για να είναι πιο ακριβείς οι μετρήσεις. Δεν είναι άνθρωπος που θα κρυφτεί, γενικά του έχω απεριόριστη εμπιστοσύνη και γι'αυτό τον ρώτησα δεύτερη φορά αλλά μου είπε είναι φυσιολογικό τώρα στην αρχή να μην ακούγεται δυνατά.  Στην κόρη μου δεν χάρηκα ούτε μια μέρα. Ειδικά μέχρι την αυχενική πήγαινα με κλάματα κάθε εβδομάδα για υπέρηχο και ήμουν βέβαιη ότι είχα αποβάλει... Έπειτα όταν άρχισα να την νιώθω, αν κάποια μέρα ήταν πιο ήσυχη, ξανά φόβος και άγχος. Την σκουντουσα, είχα βρει τραγούδια στο YouTube που έλεγαν ότι κάνουν τα έμβρυα να κινούνται, έπινα παγωμένο νερό, έτρωγα σοκολάτα ενώ με αναγουλιαζε... Ο άντρας μου με μάλωνε, το έχεις πρήξει το μωρό μου έλεγε!! Και το αποτέλεσμα; Θυμάμαι μια εγκυμοσύνη σαν μια μαύρη περίοδο που απλά ήθελα να τελειώσει και να φτάσω στην γραμμή τερματισμού με ένα υγιές και ζωντανό μωρό. Βλέπω τώρα φωτογραφίες με φουσκωμένη κοιλιά και με πιάνει το παράπονο... Λες και αν δεν χαρώ για το θαύμα αυτό και κάτι πάει στραβά, θα πονέσω λιγότερο... Έχετε όλες δίκιο, είστε υπέροχες, δεν έχω λόγια.... Θα σκέφτομαι θετικά, αξίζει στο σπορακι να του στέλνω θετική ενέργεια!! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...