Μετάβαση σε περιεχόμενο

καλημερα σε ολες ειμαι νεο μελος σας


Recommended Posts

κορίτσια ειμαι νεο μελος.σας βρηκα πριν απο λιγες μερες οταν εβαλα ιντερνετ στο σπιτι μου.με λενε κατερινα ειμαι 26 χρονων και εδω και 2 χρονια ειμαι παντρεμενη με εναν υπεροχο ανθρωπο,ακομα ομως δεν ειμαι μανουλα:(:( θα ηθελα παρα πολυ να μιλαμε.αααααααα μπορειτε να μου πειτε πως θα μπαινω να βλεπω της απαντησεις σας κ να σας μιλαω??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Katerinaki mou kalimera sou...

Kai kalos mas vrikes agapi mou...

Eimai i joanna apo kupro...

kai exw 2 mwrakia mikra...

Ena giokka kai mia korassa...

O gios einai o kwnstantinos 15 minwn...

Kai i kori einai i eleana 1 minwn...

Sas euxwme ta kalitera...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

joanna moy kalhmera se eyxaristw gia to kalosorisma.

na soy zhzoyne ta agkeloydia soy k na sou xarizoun panta xaroumenes stigmes

elpizw k egw kapoia stigmh na exw thn eulogia na ginw manoula

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωε ηρθες στη παρεα μας!!

Σου ευχομαι συντομα μανουλα!

Ειμαι 28 χρονων και περιμενω τελος Αυγουστου το πρωτο μου μωρακι-αγορακι :) .

Τα λεμε... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ.ΕΙΜΑΙ Η ΛΙΤΣΑ 25 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΧΩΡΙΣ ΠΑΙΔΑΚΙ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΜΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΑΣ,ΦΙΛΑΚΙΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑ!!!!!!!!!!!!!

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 28 ΧΡΟΝΩΝ Κ ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 4 ΜΗΝΩΝ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ....

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

se euxaristw para polu gia to koloswrhsma,se euxaristw gia thn euxh sou kai esu me to kalo na erthei to aggeloudaki sou kai me ena pono opws leei k h giagia mou.

istuw na ginoume files k na ta leme sixna

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑ!!:cheer: ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΕ ΛΕΝΕ ΕΙΜΑΙ 33 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΕΣΣΕΡΑ ΣΧΕΔΟΝ ΧΡΟΝΙΑ.:dry: ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙ!!;):P ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΑΝΟΥΛΑ!!;):P ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

litsaki mou kalws sas brhka.pisteuw na kanoume kalh parea me oles tis kopeles k makari na tergiaksoume k na ginoume k polu kales files.sou euxome para polu grhgora me ena mwraki k panw apo ola na mhn anxonesai ola tha pane polu kala kai gia ths duo mas

pisteuw na ta leme suxna

filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλώς το Κατερινάκι.

Θα χαρώ πολύ να τα λέμε!

Να είστε πάντα αγαπημένοι με τον αντρούλη σου και σύντομα να έρθει ένα ή πολλά νέα μέλη στην οικογένειά σας....:P

Με λένε Εύη , είμαι 30 χρονών , παντρεμένη 2 μήνες με ένα αγοράκι 13 μηνών

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalmera oula mou na sou zhsei h koroula sou k sou euxomai me polla paidakia akoma na peraseis th zwh sou.then thelw na anxonomai gia to thema tou mwrou giati kanw kako stoneauto mou kai ston antra mou.edw k ligo kairo eimai ths apotshs oti an einai na erthei tha erthei otan einai h wra tou.se euxaristw para polu gia to kaloswrisma kai pisteuw na ta leme sixna

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Κατερίνα είμαι η Κατερίνα και έχω έναν γιό 12 μηνών και κάτι....

Καλώς ήρθες στο mammy... Ασφαλώς και θα τα λέμε πολύ συχνά...

Σου εύχομαι ολόψυχα γρήγορα πολύ να γίνεις μανούλα...

Φιλάκια !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ.ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΔΩ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ.Η ΜΙΑ ΒΟΗΘΑΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ,ΜΑΚΑΡΙ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΠΟΦΕΥΚΤΟ ΚΑΚΟ ΔΥΣΤΗΧΩΣ,ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΤΟ ΕΛΛΑΤΩΣΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ.ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΒΑΛΛΕΙΣ(ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ?ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗ:P)...ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerinaki mou mesa apo ta bathu ths kardias mou sou euxome na erthei to mwraki pou toso epithumeis kai na se kanei thn pio eutuxismenh manoula kai guneka ston kosmo.na sou pw ton fobo mou akoma then paw ston giatro gia na dw ti akribws ftaiei.an theleis j=k esu tha hthela poly na ta leme sixna.se euxaristw pou me kalos wrises

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω για το καλως ορισμα σου .και εσενα να σου ζησει το αγορακι σου και σου ευχομε να εισαι με τον αντρουλη σου τοσο ευτυχισμενη οσο με κανει εμενα ο δικος μου ))))πιστευω να μπορεσουμε καποια στιγμη να μεγαλωσουμε παρα πολυ την οικογενεια μας.κ εγω θα χαρω παρα πολυ να λεμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ! ΕΙΜΑΙ Η ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 26 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΑΠΕΚΤΗΣΑ ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΝΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ!ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ. ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΛΛΗ 29 ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΑΚΟ 3 ΜΗΝΩΝ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΜΩΡΑΚΙ.ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΙΤΣΑΚΙ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ Κ ΑΠΟ ΤΟ ΛΙΓΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ Κ ΝΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΘΟΥΝ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΛΙΤΣΑΚΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΑΠΛΑ ΚΟΙΤΑΩ ΝΑ ΠΕΡΝΑΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΩΡΟ ΤΟ ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ Κ ΔΕΝ ΑΦΗΝΩ Κ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΑΓΧΟΝΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΡΓΑ Η ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΣΤΗ ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΖΩΗ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ.ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ Κ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΕΔΩ Κ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΙΣΩΣ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΜΗΝ ΗΜΟΥΝ ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ.ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΤΙΓΜΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΥΣΠΕΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΗ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΣΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΧΗ ΣΟΥ .ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ Κ ΕΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ....

ΦΙΛΑΚΙΑ

ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ??????

ΑΝ ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΤΡΕΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΚΑΛΛΗ ΜΟΥ [ ΜΕ ΤΟ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ] ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΟΥ .Κ ΓΩ ΘΑ ΤΟ ΘΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ .ΜΕΝΩ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΜΟΝΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ Η ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΕΧΩ.

ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΤΟ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ.ΘΑ ΜΑΣ ΕΡΘΕΙ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΑΠΛΑ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΣΟ ΠΙΟ ΣΥΝΤΟΜΑ ΓΙΝΕΤΑΙ.:) ΥΓΕΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ Ε?:P ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ,ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα καλωσόρισες!:laugh:

Εύχομαι να μας ανακοινώσεις και εσύ τα ευχάριστα,όπως και όσες κοπέλες προσπαθούν :kiss:

Θα χαρώ να τα λέμε :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΑΡΓΑ Η ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΜΗΝ ΣΕ ΑΓΧΟΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΠΕΡΝΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΚΟ ΣΟΥ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΗΣΑΣΤΕ ΤΑ ΔΥΟ ΣΑΣ ,ΔΩΣΕ ΣΤΟΝ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΟΛΗ ΣΟΥ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ Κ ΤΗ ΦΡΟΝΤΙΔΑ Κ ΝΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ Κ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΟ [ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΜΟΥ ]

ΑΣ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΣΟΥΜΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ

ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΤΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ?????

ΔΩΣΕ ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ Κ ΓΙΑ ΕΜΑΣ

ΦΙΛΑΚΙΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΚΟΥΡΑΖΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ!!!

κΑΛΩΣ ΗΡΘΕς!!!

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ,ΕΙΜΑΙ 26 Κ ΑΠΟ ΣΤΙΓΜΗ ΣΕ ΣΤΙΓΜΗ Κ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 4 ΙΟΥΛΙΟΥ ΠΗΤ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΜΑΣ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Κ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ!!

ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Αχ άσε... Αναπολώ τις μέρες που κοιμόταν πολύ τα πρωινά και προλάβαινα να πιω καφεδάκι 🤣 εμένα το παληκάρι κοιμάται 1,5 το πολύ 2 ώρες το μεσημέρι αλλά μόνο πάνω μου... Αν κάνω να τον αφήσω δίπλα ανοίγει μάτια και κλαίει... Οπότε είμαστε αυτοκόλλητοι μέχρι το βράδυ που θα κοιμηθεί. Δε προλαβαίνω τι-πο-τα 🤯 ξέρω όμως ότι αυτές οι στιγμές αργότερα θα μου λείπουν.  Αααααα σιδερένιο το 7ο δοντακι σας! (Κι εμένα με δαγκώνει το κουνέλι μου 🤣) Ναι όσο μπορείς πάλεψε το με τα πατημένα γιατί μετά αν το αφήσεις ίσως να δυσκολευτεις.  Κι εγώ νιώθω ότι δεν έχω συνέλθει πλήρως από τη φάση γέννα - νεογέννητο... Καταρχάς ακόμα σκέφτομαι τη καισαρική και τη περίοδο της λοχείας και ανατριχιαζω... Μπρρρρρ!  Πότε πέρασε ένας χρόνος Ε; Απίστευτο! Ένας χρόνος απαιτητικός αλλά συνάμα όμορφος! Πως έχουν αλλάξει τα μωράκια μας... από μικρά νεογέννητα έχουν γίνει μικροι εξερευνητές 🤣 Κοιτάζω τις φωτογραφίες από την εγκυμοσύνη ή βιντεάκια με τη κοιλιά μου να κινείται και ακόμα δε μπορώ να πιστέψω ότι το έζησα, σαν ένα γλυκό όνειρο.... Τον κοιτάζω και η καρδιά μου πάει να σπάσει από αγάπη... 💙      
    • Πώς τη παλεύω; Πφφφφ ανάλογα τη μέρα .. υπάρχουν μέρες που βγαίνουμε βόλτα, μέρες που συναντιεμαι με φίλες που έχουν κι αυτές μικρά παιδάκια και μέρες που είναι σκέτη καταστροφή...  Εμένα αν ξυπνήσει μέσα στη νύχτα θέλει οπωσδήποτε να πιει γάλα αλλιώς δεν ηρεμεί με τίποτα.  Ευτυχώς 20:30-21:00 κοιμάται. Τις τελευταίες δυο μέρες και μένα κοιμάται περισσότερο.... Μωρέ λες; Λες να κοιμόμαστε σαν άνθρωποι σιγά σιγά; 🤣🤣🤣🤣 Φτου φτου φτου μη το ματιασω!   
    • Να χαίρεσαι!! Μια χαρά είναι ο τράχηλος! Άλλες έχουν μικρό τράχηλο και κάνουν περίδεση, εσύ δεν έχεις να το σκέφτεσαι αυτό!!  Σε κάποια φάση λογικά ξεκινά και μειώνεται το πάχος για τον τοκετό! Τα κορίτσια που είναι μαμάδες θα ξέρουν καλύτερα κιόλας!
    • Καλά εσενα θα θέλει σίγουρα να σου το αυξήσει όταν μιλήσεις μαζί του πες μας 
    • Είχε ζοριστεί που με έβλεπε τότε με τους εμετούς συνέχεια ξαπλωμένη γιατί ερχόταν και με πείραζε  για να σηκωθώ μετά από ένα σημείο άρχισε να μου τραβάει και τα μαλλιά για να με σηκώσει 😅 τωρα όχι γιατί την παίρνω αγκαλιά αλλά επειδή περπατάει κιολας Εεε δεν την ζητάει συνέχεια την αγκαλιά αλλα οποτε απλώσει χερι να την παρω την παίρνω απλά δεν θα την κρατήσω πολύ ώρα μετά από λίγο την αφήνω 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...