Μετάβαση σε περιεχόμενο

εμβρυομεταφορα 46 χρονων


mra

Recommended Posts

Ειναι η πρωτη μου φορα εγινε 13-06-09 και περιμενω το αποτελεσμα διαβαζοντας τα φορουμ και ελπιζοντας για μια νεα δημιουργια στη σκεψη μου και στην καρδια μου,μπορει να εχω αργησει αλλα μπορει και οχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ήρθες στην παρέα μας!!!

Εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου να πάνε όλα καλά και σε λίγους μήνες να κρατήσεις αγκαλίτσα το μπεμπάκι σου!!!

Ποτε δεν είναι αργά!!!;)

Θα περιμένουμε τα ευχάριστα νέα σου!!!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mra καλησπέρα και καλωσόρισες στην παρέα μας!:laugh:

ΠΟΤΕ δεν είναι αργά!Η ηλικία της μητέρας δεν σημαίνει τίποτα...Και σίγουρα θα έχεις πολλά να προσφέρεις για να το αποφάσισες:kiss:

Εύχομαι τα καλύτερα!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω πολυ για τις ομορφες ευχες σας και για τις φωτο, η ανθρωπινη αγκαλια εστω και με το ΙΝΤΕRNET βοηθαει και μικραινει τις ωρες,ημερες :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SOY EFXOMAI GLIKIA MOU NA EXEIS 8ETIKA APOTELESMATA !!!!!!!

GIA KAMIA GYNAIKA POU 8ELEI NA EINAI MANOULA DEN EINAI ARGA PISTEVO OTI 8A EXEIS NA DOSEIS POLI AGAPI K FRODIDA STO MPEMPAKI SOU .

SOU EFXOMAI KALI EPITYXIAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!

PERIMENOUME NA MAS PEIS TA EFXARISTA!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή επιτυχία μέσα από την καρδιά μου σου εύχομαι!! Πολύ θετική ενέργεια.. και εύχομαι πολύ σύντομα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα νέα!! Ποτέ δεν είναι αργά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όταν θέλεις κάτι πάρα πολύ... δεν είναι ποτέ αργά! Καλή επιτυχία σου εύχομαι ολόψυχα και μακάρι να μάθουμε σύντομα τα ευχάριστά σου! Να προσέχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ειναι ποτε αργα για να κανουμε πραγματικοτητα τα ονειρα κ τα θελω μας.Μην "κατηγορεις" τον εαυτο σου κ να αναρωτιεσαι αν ειναι αργα..να τον "κατηγορουσες" αν ποτε σου δεν του εδινες το δικαιωμα να το προσπαθησει...γιατι αυτο εχει αξια,το να παλευεις εναντια σε ολες τις ατιξοοτητες για να πραγματοποιησεις τα ονειρα σου,ασχετα αν στο τελος τα καταφερεις η οχι...

...Σημασια εχει το ταξιδι κ οχι η Ιθακη...

Να νοιωθεις περηφανη που εχεις τη δυναμη να το κυνηγησεις κ να το παλεψεις κ να εισαι σιγουρη πως λιγοι ανθρωποι το καταφερνουν,εισαι δυνατη κ θα γινεις μια υπεροχη μανουλα,πολλα φιλια κ καθε επιτυχια στις προσδοκιες σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...