Μετάβαση σε περιεχόμενο

πρησμενο στηθος


Recommended Posts

τι κανετε κουκλιτσες μου;;;εμεις εδω στο νησι απολαμβανουμε τη θαλασσα!!!θελω να ρωτησω τις κοπελες που γνωριζουν.αυτο τον μηνα πηρα τεστ ωορρηξιας και μου χαμογελασε την 13η μερα.12η,13η,14η μερα ηρθαμε σε επαφη.τωρα βρισκομαι στην 17η μερα και το στηθος μου αρχισε να με ποναει απο χθες.πολυ νωρις για μενα.

την προηγουμενη φορα που ειχα μεινει εγγυος ειχα ακριβως το ιδιο συμπτωμα(πονο στο στηθος και το αισθανομουν πολυ βαρυ) πολυ πριν μου ερθει η περιοδος.

υπαρχουν κοπελες που το εχουν παθει αυτο;;

προσπαθουμε 3 μηνες αλλα αυτη τη φορα νιωθω πολυ διαφορετικα...

μακαρι σε ολες τις κοπελες που προσπαθουν γρηγορα με ενα μωρακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

perita kai gw oorh3iia eixa 12 mera kai hr8ame se epafh 10-11 mera meta dusthxws tzifos efuge o antroulhs gia douleies kai.....apo tis 16 tou mhna ponaei to sth8os mou san na mou r8ei periodos kai xamhla h koilia mou..periodo perimenw 26 tou mhnos.3 mhnes prospa8oume kai emeis...les na nai tuxeros mhnas?8a kaneis kanena test?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου κοπελα μου,εγω τον προηγουμενο μηνα ετσι ειχα και γω πρησμενο στηθος και πονουσε και τελικα ημουν...ασχετα με την καταληξη.τι κυκλο εχεις?ποτε περιμενεις?αν εγινε παντως τωρα εισαι στις μερες που γινεται η συλληψη,ισως γιάυτο...προσεχε λιγο παραπανω μεχρι να σου ερθει (που να μην σωσει)...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο κυκλος μου ειναι συνηθως 28-29 ημερων.απλα νιωθω οτι δε μπορω να ακουμπησω το στηθος μου.με ποναει αρκετα.οταν ειναι να μου ερθει περιοδος δε πρηζεται πολυ και συνηθως 2-3 μερες πριν μου ερθει.μακαρι παντως ολες μας να εχουμε καλα αποτελεσματα.evi μου ειχες αποβολη;;;

εγω περυσι αν και εμεινα εγγυος απο τον 1ο μηνα τελικα κατεληξε σε παλλινδρομη την 10η εβδομαδα περιπου.τι να κανουμε ομως πρεπει να προχωραμε μπροστα.ευχομαι τα καλυτερα σε ολες μας.να ειναι ο τυχερος μας μηνας αυτος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι anthy μου σου ευχομαι να εισαι εγγυουλα.την ωορρηξια πως την καταλαβες;;εκανες τεστ;;εγω περιμενω να αδιαθετησω 30/6-1/7.για να δουμε....τεστ εγκυμοσυνης θα κανω μονο αν εχω καθυστερηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι δυστυχως,αν και τα κοριτσια εδω λενε οτι ηταν βιοχημικη γιατι ημουν μονο 5,5 βδομαδων.εσυ μετα απο την παλλινδρομη εμεινες εγκυος τωρα?το εδεσα οτι εισαι εγκυος,μου επιτρεπεις ε?σου εκαναν αποξεση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΡΙΤΑ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΑ ΜΟΝΟ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΑΚΟΜΗ ΤΕΣΤ...ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΞΕΡΩ....ΠΟΙΟ ΤΕΣΤ ΠΗΡΕΣ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ ΑΥΤΑ?ΠΡΩΤΟΣ ΜΗΝΑΣ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΣ ΤΕΣΤΑΚΙ?ΚΑΙ ΓΩ ΑΝ ΘΑ ΧΩ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗ ΜΟΝΟ ΤΟΤΕ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ημουν ετοιμη να ξεκινησω αμεσως.με πειραξε πολυ αυτο που επαθα.εδω και 3 μηνες ξεκινησαμε παλι προσπαθειες.

εσενα τι σου ειπε ο γιατρος;;ποτε μπορεις να ξεκινησεις παλι;;σου ευχομαι ο,τι καλυτερο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατευθειαν..μου ειπε να το θεωρησω σαν να καθυστερηση η περιοδος μου,για να μην με παρει απο κατω και μου λεει χωρις αγχος και αν δεν ερθει το καλοκαιρι απο σεπτεμβρη θα δουμε τι θα κανουμε,γιατι προσπαθουμε 15 μηνες.εγω το εμαθα να φανταστεις τριτη και κυριακη παει....:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μη σε παρει απο κατω.θα ερθει πολυ γρηγορα και το επομενο.θα δεις!!!δυστυχως συμβαινουν και αυτα.καλυτερα τωρα παρα αργοτερα να το παθαινες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΤΟ CLEAR-BLUE ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΤΗΝ 13 ΜΕΡΑ.ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΑΦΕΣ ΤΗΝ 13-14 ΚΑΙ 16 ΜΕΡΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΛΙΓΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΕΝΤΟΝΑ.ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΙΟΛΑΣ.ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΡΗΣΜΕΝΟ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΔΩ ΜΕΧΡΙΣ ΤΙΣ 29.ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΑΣ:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΡΙΤΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΜΠΗΚΑΝ ΟΙ ΙΔΕΕΣ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ.....

ΤΗ ΜΙΑ ΕΛΕΓΑ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΟΩΡΗΞΙΑ, ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΓΙΑΤΙ ΠΗΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΕΙΟ ΣΟΥΤΙΕΝ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ....ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΟ!!!

ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΣΤΑΚΙ!!!ΣΟΥ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι Δημητρα να ειναι ετσι οπως τα λες!εμενα με ποναει παρα πολυ.δε μπορω να το ακουμπησω.που κ που εχω και μια ενοχληση στον αφαλο.σου ευχομαι καλη εγκυμοσυνη και ολα να πανε καλα μεχρι να κρατησεις το μωρακι σου στην αγκαλια σου!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose σου ευχομαι τα καλυτερα!καθε κοπελα μπορει να εχει διαφορετικα συμπτωματα.εμενα ειναι αρκετα πρησμενο και με ποναει παρα πολυ.και εχω ακομα 10 μερες που περιμενω να αδιαθετησω!!!!μακαρι να ειναι ο τυχερος μας μηνας.29/6 περιμενεις περιοδο;;;τι κυκλο εχεις;;;εγω 28-29 ημερων.περιμενω 30/6 περιοδο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο μενα,,,,πιθανον το στηθος ποναει λογω ωορρηξιας,ειναι λιγο δυσκολο να ειναι λογω εγκυμοσυνης [ακομα ειναι νωρις--μακαρι να εισαι]/και εγω αυτο το μηνα ειχα παρει τα τεστ εμενα μου εβγαλε ωορρηξια 16-17ημερα..αλλα δυστυχως αδιαθετησα...σημερα...ελπιζω εσυ οχι...φιλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειχα ωορρηξια την τριτη.πηρα τα τεστ αυτο τον μηνα και μου εδειξε τοτε.σημερα βρισκομαι στη 19η μερα.η ωορρρηξια μου εγινε λογικα πιο νωρις.θα δειξει σε λιγες μερες.σ'ευχαριστω για τις ευχες σου.ευχομαι να μεινει τον αλλο μηνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να'μαι παλι κοριτσια.πως ειστε;;;ειχαμε κανενα νεο;;εγω σημερα και χθες μετρησα θερμοκρασια 37,1-37,2.το στηθος ειναι λιγο πρησμενο κ με ποναει λιγο.οχι οπως τις προηγουμενες μερες.που κ που πονακια χαμηλα κ στον αφαλο.τι να πω δε ξερω.

υπαρχει περιπτωση η ωορρηξια να εγινε αργοτετα απ'τη μερα που εδειξε το τεστ;;;

και κατι αλλο υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης χωρις το στηθος να ειναι ιδιαιτερα πρησμενο;;;(μεχρι κ χθες δε μπορουσα να το ακουμπησω),σημερα δε ποναει τοσο.

περιμενω νεα σας και οποια κοπελα εχει αναλογες εμπειριες ας με βοηθησει!!!φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΙΧΕΣ ΓΡΑΨΕΙ...ΝΑΙ ΣΤΙΣ 29 ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΥΚΛΟ 29-30.ΑΡΑ ΠΡΙΝ ΤΙΣ 29 ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ,ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΣΩΣΕΙ:laugh: ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΣΤΑΘΕΡΟ 28 ΗΜΕΡΩΝ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΑΛΑΞΕ ΙΣΩΣ ΛΟΓΩ ΑΓΧΟΥΣ.ΑΣΕ ΜΕ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ Η ΑΓΩΝΙΑ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 έγραψε:

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΙΧΕΣ ΓΡΑΨΕΙ...ΝΑΙ ΣΤΙΣ 29 ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΥΚΛΟ 29-30.ΑΡΑ ΠΡΙΝ ΤΙΣ 29 ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ,ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΣΩΣΕΙ:laugh: ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΣΤΑΘΕΡΟ 28 ΗΜΕΡΩΝ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΑΛΑΞΕ ΙΣΩΣ ΛΟΓΩ ΑΓΧΟΥΣ.ΑΣΕ ΜΕ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ Η ΑΓΩΝΙΑ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΕΜΕΝΑ ΑΠ ΟΤΙ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ,ΠΡΗΖΕΤΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΩΟΡΡΗΞΙΑ Κ ΚΡΑΤΑΕΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ.

ΕΠΙΣΗΣ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΟΤΙ ΤΑ ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΕΒΓΑΖΑΝ ΑΛΛΑ ΑΝΤ΄ ΑΛΛΩΝ!!!

ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΟΤΙ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΗ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΣΤΟΥΣ 37.

ΣΕ ΜΕΝΑ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΥ, ΠΡΗΖΕΤΑΙ Κ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΑΚΑΘΕΚΤΟΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ.ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΕΔΕΙΞΕ ΘΕΤΙΚΟ ΤΗΝ 15Η ΜΕΡΑ.ΚΙ ΕΓΩ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΤΗΝ 25Η ΜΕΡΑ.

ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ "ΤΑ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ" (ΤΡΟΜΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥ) ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΟΥΝ ΚΑΠΟΥ Γ...Ω ΤΟΝ ΑΣΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ ΜΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...