Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΣΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ


Recommended Posts

ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΚΙ ΑΣ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΙΛΑ..

ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΤΕΛΟ ΟΤΑΝ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ!!!!!ΠΡΟΣΕΧΕ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ 1 ΜΗΝΑ ΣΥΝΔΡΟΜΗ..ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ....ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EXEIS DIKIO BRE WENDY MOY AS EINAI GERO K ME LIGHTHELHSH XANEIS K TA KILAKIA :D:P

OSO GIA TO GYMNASTHRIO EIXA KANEI PROGRAMMA GIA ENAN XRONO K APLA OTAN XTYPHSA TO PAGVSA GIA NA MHN TRXEI TO PROGRAMA OPOTE AYRIO UA TO XEPAGWSW XIXIXI AX EIMAI XAROYMENH POY THA XANAPAW ...

THA FTIAXW K TO TSANTAKI MOY NA EINAI ETOIMO KIOLAS :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpougatsoula εχεις ολη την θετικη μου ενεργεια να μεινεις εγκυουλα πολυ συντομα:) :) μην αγχωνεσαι κοριτσακι μου κοιταξε να χαλαρωσεις και το bebe θα ερθει:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπουγατσουλα μου κοριτσαρα μουυυυυ εσυ!!!!! :) κανε εσυ τα κολπα σου αυριο που φευγει η περιοδος,χαιρετησε την ,σφιξτης γερα το χερι και πες της της σκροφιτσας οτι θα την ξαναδεις σε 9 μηνες!!!!!!! μη τα παρω!!!!!!!!!! ετσι παρε αγριο υφος!!! ;)

και μετα ξερεις..........κερακια,κρασακι,εσωρουχακια περιεργα και κοιταγματα πονηρα!!!!! και τα λεμε σε ενα μηνα!!! μη σηκωθειτε ενα μηνα παο το κρεβατι!!! απαγρευεται!!!!!!!! :P

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΑΚΑΡΙ ΜΕ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ!!!!! Ο ΧΡΟΝΟΣ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΑΠΟ........... Τ Ω Ρ Α !!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΓΛΥΚΕΣ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΕΧΕΤΕ ΦΤΙΑΞΕΙ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ ΨΙΛΟΕΦΥΓΕ Κ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΣΤΕ ΥΠΕΥΘΥΝΕΣ ΕΣEIΣ Κ ΜΟΝΟ ΕΣΕΙΣ

MARIANT ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΜΑΚΑΡΙ ΜΑΑΡΙ

MIKROYLAXRISTOS ΜΟΥ ΘΑ ΤΡΕΧΕΙ ΝΑ ΚΡΥΦΤΕΙ Ο ΑΝΔΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΛΥΣΑΡΑ ΜΕ ΦΩΝΑΖΕΙ :P:D ΧΙΧΙΧΙΙ

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΞΑΝΑΔΩ ΓΙΑ 9 ΜΗΝΕΣ

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΕΣΕΝΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ

ΑΝΤΕ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΟΥ MAMMY ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΑΚΑΡΙ ΜΑΚΑΡΙ :P FILIA SE OOOOOLESSSSS :kiss: :kiss: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι να κάνεις μαύρα μάτια μέχρι να την ξανδείς τη σιχαμένη!!

Σου εύχομαι τα καλύτερα και γρήγορα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΙ Η ΤΡΙΣΚΑΤΑΡΑΤΗ Κ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ! Κ ΕΓΩ ΣΤΟΝ 3ο ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ! ΑΑΑΑ! Κ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΒΡΕ ! ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΘΕΤΙΚΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες μου γλυκιες συγνωμη αλλα τωρα ειδα τις απαντησεις σας

milina μου σε ευχαριστω κ εγω θελω να κανω μαυρα ματια να την δω την σιχαμενη χιχιιχι :P

sweety μου να εισαι καλα κοπελαρα μου ευχαριστω κ εσενα πααααρα πολυ :D

μονο που το αναβαλαμε εως αυριο τις αγκαλιτσες :blush: :laugh: :( γιατι το αστερακι μου πηγε για ψαρεματακι :silly: :woohoo: ;) με τον κουμπαρο κ θα ερθουν αυριο.... :(:P αλλα δ πειραζει ας ξεφυγει κ αυτος λιγο τοοοοσες μερες εχουμε μπροστα μας εεεεε?????? αλλα τον ενημερωσα χιχιχιιχ του ειπα αυριο ομως που θα ερθεις μην περιμενεις υπνο εχεις υπερωριεεεεεεεεεςςς χιχιχιιχιχ :P:woohoo: :blink::blink::blink: :woohoo:

filia se oooles :kiss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...