Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΜΟΙΒΕΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΩΝ ΓΙΑ ΤΟΚΕΤΟ


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!ΕΧΩ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ....ΣΕ ΟΣΕΣ ΓΕΝΝΗΣΑΤΕ ΠΡΟΣΦΑΤΑ Η ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΤΕ ΦΕΤΟΣ ΤΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΑΣ ΖΗΤΑΝΕ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΣΑΣ??ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΦΡΙΚΑΡΑ ΗΔΗ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 75
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΡΟΖΙ!!!!!!!!!!!

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΖΗΤΑΝΕ ΤΑ ΙΔΙΑ.....

ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.ΣΕ ΚΛΙΝΙΚΗ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΖΗΤΑΝΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 1300.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΟΥΝ ΛΕΦΤΑ ΔΙΝΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΕΣΥ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΑΠΟ ΟΣΟ ΤΟ ΕΧΩ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΑΠΟ 250 ΕΥΡΩ ΕΩΣ 500...ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΟΥΣ ΤΟΝΙΖΩ ΠΑΛΙ..ΕΓΩ Π.Χ. ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ 3 ΜΕΡΕΣ ΝΟΣΗΛΕΙΑ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΕΙΝΑΙ 250 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΟΤΙ ΔΩΣΕΙΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ 2500 ΧΙΛΙΑΡΙΚΑ ΜΕ ΤΗ ΜΑΙΑ ΜΕΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΔΩΜΑΤΙΟΥ ΚΑΙ ΤΡΟΠΟΥ ΓΕΝΝΑΣ (ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ Η ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ>).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ. ΕΓΩ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΤΟ ΠΟΛΥ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ ΙΟΥΛΙΟΥ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΘΑ ΔΗΛΩΣΩ ΤΕΤΡΑΚΛΙΝΟ (ΓΙΑΤΙ Η ΑΜΟΙΒΗ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ :S )ΚΑΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΕΙΔΙΚΗ ΤΙΜΗ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ 2300 ΕΥΡΩ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΟΚΕΤΟ (ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ Η ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ) ΧΩΡΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙ Η ΜΑΙΑ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 500 ΕΥΡΩ :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα rozi!εγώ θα γεννήσω στο διαβαλκανικό ,θεσσαλονίκη,κ ο γιατρός μου ζήτησε 1500ε για φυσιολογικό κ 2000 για καισαρική:S ,πολλά χρήματα κατά τη γνώμη μου για τα δεδομένα της θεσσαλονίκης,ξέρω πως στην Αθήνα είναι πιο υψηλές,συγκριτικά,οι αμοιβές..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rozi έγραψε:

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!ΕΧΩ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ....ΣΕ ΟΣΕΣ ΓΕΝΝΗΣΑΤΕ ΠΡΟΣΦΑΤΑ Η ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΤΕ ΦΕΤΟΣ ΤΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΑΣ ΖΗΤΑΝΕ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΣΑΣ??ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΦΡΙΚΑΡΑ ΗΔΗ.....

Στην Θεσσαλονικη παιζουν οι αμοιβες απο 800 ευρω (η δικια μου π.χ. μου πηρε τοσα) μεχρι και 1700 ευρω. Στην Αθηνα ειναι πιο ακριβα.

Παντα μιλαμε για ιδιωτικη κλινικη και καποιοι γιατροι στην τιμη βαζουνε και την μαια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ????????????????

ΣΤΣ ΧΑΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ 1200 Κ ΓΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ Κ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.

ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΑΝ ΤΙΠΟΤΑ(ΕΚΑΝΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ)ΑΛΛΑ ΕΔΩΣΑ 400 ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ.ΜΕ ΕΒΑΛΕ Κ ΣΕ ΜΟΝΟΚΛΙΝΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω γεννησα πριν 2.5 μηνες στο Ιασω και για δικλινο δωματιο η γιατρος μου μου ζητησε για προγραμματισμενη καισαρικη 2000 ευρω για εκεινη κ 500 για το βοηθο χειρουργο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΣΤΑ ΙΣΙΑ ΠΟΣΑ ΘΕΛΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΜΑΙΑ,ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΕΤΡΑΚΛΙΝΟ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΖΗΤΗΣΕ 2000.ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ ΦΙΛΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rozi έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΣΤΑ ΙΣΙΑ ΠΟΣΑ ΘΕΛΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΜΑΙΑ,ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΕΤΡΑΚΛΙΝΟ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΖΗΤΗΣΕ 2000.ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ ΦΙΛΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ!

Η επισκληριδιος αν θυμαμαι καλα κοστιζει γυρω στα 500(θα δω στο τιμολογιο κ θα σου πω) κ την πληρωνεις στο νοσοκομειο στα εξοδα του αναισθησιολογου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια αφηστε. το ιασω ειναι σκετο φαρμακι. κι εγω εκει θα γεννησω. εμενα μου το αφηνει δωρακι κατι στο περιπου μου ειπε. γυρω στα 4500 μαζι με το νοσοκομειο , αλλα !!!!!!!!!! - για 6κλινο , με φυσιολογικο τοκετο και χωρις μαια. εγω φυσικα ακουστε!!!!!!!!!!!! - θα γεννησω με καισαρικη - επισκληριδιο (λογω διδυμων - μου το ξεκαθαρησε η μαια οτι δεν τα αφεινουν φυσιολογικα να γεννηθουν πλεον τα διδυμα μονο σε ειδικες περιπτωσεις), με την μαια του που είναι σούπερ η κοπέλα και λεω να παω σε τετρακλινο. πόσο λέτε να μου πάει; ά!!!!!!!!!!! και το νοσοκομείο που πήρα τηλ μου είπε οτι θέλει άλλα 500 -700 για το δευτερο παιδί.

για πείτε μου , τι κανουμε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι τιμές είναι αυτές που ακούω?

Μου έπεσαν τα μαλλιά.Πάντως μεγάλη διαφορά έχουν από πόλη σε πόλη.

Γέννησα πριν ένα χρόνο στη Γενική Κλινική της Θεσσαλονίκης φυσιολογικά και έδωσα:

1700 στην κλινική σε δίκλινο χωρίς θέα ( καθωτι την πληρώνεις και έμεινα απόλυτα ικανοποιημένη)

80 στον αναισθησιολόγο, μόνο για τα ράμματα-καθώς δεν έκανα επισκληρίδιο δεν ξέρω το κόστος της

500 στον γυναικολόγο ( τόσα ζήτησε ανεξάρτητα από φυσιολογικό ή καισαρική )

230 στην εξαιρετική μαία μου( την επέλεξα εγώ και δεν με υποχρέωσε κανείς να την έχω)

Αυτά, νομίζω οτι έχω μεγάλη διαφορά από όλες σας.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μενα!!

εγω θα γεννησω στο Ιασώ , κατα πάσα πιθανότητα σε τρίκλινο.

Η αμοβή του γιατρού μόνο είναι περίπου 2.500 (ακρως οικογενειακή!!)

δεν είναι για συζητηση τετοια θεματα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ....

ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΓΩ ΓΙΑ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ

ΠΕΡΥΣΙ 1/7 ΣΤΗ ΠΑΦΟ ΣΕ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ

ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ....

ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ,ΜΕ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ Κ ΟΛΙΚΗ ΝΑΡΚΩΣΗ,ΕΙΜΟΥΝΑ

ΣΕ ΔΙΚΛΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ(Κ ΚΟΙΜΟΤΑΝΕ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΔΙΠΛΑ ΚΡΕΒΑΤΙ)

ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑ 4 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΕΞΟΔΑ ΑΝΑΙΣΙΘΗΣΙΟΛΟΓΟΥ

Κ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΥ ΠΛΗΡΩΣΑ ΣΧΕΔΟΝ 2100...

ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!!!!:blink: :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά οι γιατροί είναι απίστευτοί.

Εμείς πληρώσαμε 800 στον γυναικολόγο – 200 στον δεύτερο χειρούργο λόγω καισαρικής 160 αναισθησιολόγο και 150 νεογνολόγο – όλα με απόδειξή, και 1300 για 5 ημέρες σε 4 κλινό στο Γένεσης . Άραγε οι αποδείξεις γέννας περνάνε στην εφορεία…μπας και πάρω κάτι από τους φόρους που πληρώνω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

yiotaki έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ....

ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΓΩ ΓΙΑ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ

ΠΕΡΥΣΙ 1/7 ΣΤΗ ΠΑΦΟ ΣΕ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ

ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ....

ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ,ΜΕ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ Κ ΟΛΙΚΗ ΝΑΡΚΩΣΗ,ΕΙΜΟΥΝΑ

ΣΕ ΔΙΚΛΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ(Κ ΚΟΙΜΟΤΑΝΕ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΔΙΠΛΑ ΚΡΕΒΑΤΙ)

ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑ 4 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΕΞΟΔΑ ΑΝΑΙΣΙΘΗΣΙΟΛΟΓΟΥ

Κ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΥ ΠΛΗΡΩΣΑ ΣΧΕΔΟΝ 2100...

ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!!!!:blink: :blink:

χεχεχεχε ειδες Γιωτακι μου εχουμε και τα καλα μας ;)

Οντως κοριτσια εδω ειναι πολυ πιο προσιτες οι τιμες. Μια φιλη μου γεννησε φυσιολογικα με επισκληριδιο σε μονοκλινο δωματιο πληρωσε 1700 ευρω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LUCKY! έγραψε:

καλημέρα rozi!εγώ θα γεννήσω στο διαβαλκανικό ,θεσσαλονίκη,κ ο γιατρός μου ζήτησε 1500ε για φυσιολογικό κ 2000 για καισαρική:S ,πολλά χρήματα κατά τη γνώμη μου για τα δεδομένα της θεσσαλονίκης,ξέρω πως στην Αθήνα είναι πιο υψηλές,συγκριτικά,οι αμοιβές..

gennisa diavalkaniko prin apo 4 mines.....1700 peripou mas vgike o fusiologikos toketos me triklino,200 anaisthisiologos,900 i giatros mou (den plirona episkepseis omos)...ama mporeis pare monoklino gia na exeis to moro mazi sou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πω... Εξωφρενικά ποσά! :angry:

Και εγώ δεν έχω ρωτήσει τη γιατρό ακόμα για την αμοιβή, ούτε για το πόσα παίρνει η κλινική.

Σκέφτομαι πολύ σοβαρά το ενδεχόμενο δημοσίου νοσοκομείου διότι αισθάνομαι και περισσότερη ασφάλεια, δεν έχω ιδέα όμως πώς να το προσεγγίσω. Κανονίζει κανείς με κάποιον γιατρό από πριν, ή αναλαμβάνει όποιος βρίσκεται σε βάρδια?

Θα επιστρέψω στην Ελλάδα για να γεννήσω επειδή εμπιστεύομαι τη γιατρό μου, αλλά εκείνη είναι μόνο στο Μητέρα. Από την άλλη το οικονομικό είναι σοβαρό θέμα. :unsure:

car305pb___.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα με εχουν πιασει τα γελια με αυτα που διαβαζω.

λεω να παω να γεννησω στο χωραφι της γιαγιας μου με τον κτηνιατρο του χωριού.

σκεφτείτε με τοσα λεφτα που θα μας παρουν εδω στην αθηνα , πάμε στην κύπρο κάνουμε τις διακοπές μας , γεννάμε και πέρνουν τα παιδιά και την κυπριακή υπηκοότητα ώστε να ταξιδεύουν ελέυθερα.

τον κακομοίρη τον αντρα μου σκέφτομαι που δουλεύει 6 μήνες τώρα 8:00 - 22:00 όλη μέρα για να βγεί ο γιατρός , το νοσοκομείο και τα προικιά των μωρών. αν και αυτά κοιτάξαμε και πήγαμε σε εργοστάσιο και τα πήραμε σε τιμές χονδρικής. αν θέλεται σας λέω - ήταν να πάει και στο ΛΗΤΩ αυτό το εργοστάσιο που τα πήρα άλλα δεν τους συμφερε και άνοιξε δικό του.

αν γέννησε καμία στο ιασω με διδυμα ας μου πεί απλά ενημερωτικά πόσο της πήγε το μαλλί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια!

Εγώ μένω στη Δράμα, ο γιατρός μου μου είπε οτι η αμοιβή του είναι 500-1000ε αναλογα με το βαθμό δυσκολίας της γέννας και για τη κλινική 1000-1200 περίπου που περιλαμβάνει μονόκλινο + κρεβατι και φαγητό για ενα άτομο ακόμα+ αναισθησιολόγο και μαία.

ευτυχώς που θα γεννήσω επαρχία ... είναι ποιο φθηνά.

φιλιά!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ γέννησα στο Ιασώ τέλος Γενάρη.

Πλήρωσα 2527 ευρώ. Είχα ζητήσει 6κλινο αλλά επειδή δεν είχαν με έβαλαν σε 2κλινο και πλήρωσα μια μικρή διαφορά (200 ευρώ). Μέσα στο πακετάκι ήταν η επισκληρίδιος, το ακουόγραμμα που κάνουν στα μωρά, οι φωτογραφίες του μπέμπη όλες, τηλέφωνα, φάρμακα κλπ.κλπ. Εννοείται πως ήταν μέσα και τα 200.

Ο γιατρός μου απο εκεί και πέρα, μου πήρε άλλα 2500, με απόδειξη φυσικά, που δεν πρόλαβα να του τη ζητήσω, απο μόνος του την έκοψε.

Όποια κοπέλα επιθυμεί να δεί αναλυτικά τον λογαριασμό για να δεί τί χρεώνουν, μπορώ να σκανάρω τα τιμολόγια και να της τα στείλω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα ο γιατρός μου θα πάρει 1700 ευρώ και η μαία του 300 ευρώ! Σύνολο: 2000!! Και θα γεννήσω στο Ιασώ, το οποίο πάει ξεχωριστά! Δηλαδή... θα ξεφραγκιαστούμε!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...