Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΕΣΤ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ..ΚΑΝΟΥΝ ΛΑΘΟΣ???? ΒΟΗΘΕΙΑ PLEASE!


Recommended Posts

mikroulaxristos έγραψε:

αχ ψυχηηηηηηηηηηηηηηηηηηη μουυυυυυυ.....:)κοπελααααααααααρα μου.... ζουζουνελααααακι μουυυυυυυ,....:) :) ωχ ωχ μια γκομενιτσα μωρε που γελαααααααααει...:)αχ αχ αχ!!! ματαααααααααρες μου ομορφες........ :) :) :)τι ναι μωρε πονηροφατσα????????????? τι ειναι μωρε ναζιαρουλα μου???????????????????? :) :)

εεεε....δεν ηταν τιποτα ολο αυτο.....απλα μου αρεσε η φωτο.......:P εεε...παρασυρθηκα!!!!!! ζουζουναααααααααααααααααααααααααααααααααακι μου!!!!!!!!

KAΛA...............ΕΙΣΑΙ ΦΟΒΕΡΗ,ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!

ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΑΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!:woohoo:

ΑΝΤΕ........ΚΑΝΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟΝ ΓΙΟ ΝΑ ΣΥΜΠΕΘΕΡΕΨΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 61
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

βουλιτσα μου θα κανω τον γιο και θα γινουμε οι πιο τελειες συμπεθερες!!!!! χχιιχιχχιχιχιχι :)

ανθουλαααααα δεν χαμογελασε το σκασμενο!!! αλλα μου χαμογελασε ο χρηστος το μεσημερι!!! ;) καλα ξηγηθηκαμε ε???? ε οχι που θακατσουμε να σκασουμε!!! αου δεν μας χαμογελαει αυτο, του χαμογελαμε εμεις!!! να σκασει απο το κακο του!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μικρουλα μου,δεν εχω παρει τεστ ωορηξιας ακομα και δεν ξερω να σου πω παντως απο οσο γνωριζω πρεπει να το κανεις πολυ σωστα,συγκεκριμενες ωρες κλπ(μπορει κ να κανω λαθος)..οποτε μπορει κατι να μην εγινε ολοσωστα γιατι ειναι πολυ ευαισθητα κι αυτα τα ατιμα..δεν ξερω..μπορει ομως και να εκανες αλλη μερα το αυγουλακι σου..μη μασας,κοντευει η ωρα,οσο περναει ο καιρος αυξανονται οι πιθανοτητες..θα ερθει και το νινι,που θα παει..φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδιτσες!!!! :)

παλι αρνητικο ηταν το τεστακι σημερα!!! ειναι χαζο???? ολο ανεκδοτα του λεω και αυτο εν χαμογελαει!!ουτε λιιιιγο!!! τοσο χαλια λεω τα ανεκδοτα?? :(

αλκοστακι πως εισαι σημερα????? να χαμογελας εσυ τουλαχιστον ε???? :) δεν θα το αντεξω να μη μου χαμογελανε τα τεστ να μη χαμογελας και εσυ!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βουλιτσαααααααα!!!! καλημερα!!!!!!!!!!!!!! :) ασε ασε ειμαιδρακουλακι εγω!!!! βγενω μεσα στην αγρια νυχτα!! :P ειχε ερθει η ξαδερφη μου με το αγορι της και καθομασταν στο μπαλκονι ειχαμε αραξει,τα ποδαρακια στα καγκελα χαλαραααααααααααα, ποτακια και συζητηση!!! ουτε θυμαμαι τι ωρα κοιμηθηκα!!! μπηκα σε καποια φαση αργαμιση στο μαμυ να δω τι παιζει και ξαναβγηκα...ηταν ολο ΤΟΣΟ θολα στο μυαλο μου!!! χιχιαχαιαχιιχαιχαχαιαχιαιααιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΙ.........ΟΛΟ ΤΟ ΞΕΝΥΧΤΑΣ ΕΣΥ!ΚΑΛΑ..ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΕΙΣ??????????????

ΟΛΗ ΜΕΡΑ "ΧΑΜΟΓΕΛΑΣ" ΣΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ Κ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΞΕΝΥΧΤΑΣ????????????

ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:P χιχιχι εγω βουλιτσα μου κοιμαμαι απο τις 5-6 το πρωι μεχρι τις 12 ο μεσημερι!και μερικες φορες αν εχω καποια δουλεια ξυπναω και πιο νωρις...αυτος ειναι ο υπνος μου...χαλια προγραμμα,το ξερω! αλλα εχω ενα προβλημα με τον υπνο(φοβος που μου εχει μεινει απο τον βλακα απο τοτε...) ,προσπαθουμε με τον χρηστο να το διορθωσουμεμε βοηθαει,εχει τυχει να τακαταφερω να κοιμηθω και βραδυ!! μεγαλη επιτυχια!!! :) αλλα επειδη αυτον τον καιρο ειμαι πιεσμενη απο πολλα το κουσουρι μου ξαναβγηκε στην επιφανεια!!!! :P θα τακαταφερω που θα μου παει!!!???

γιουπιιιιιιι!!!!! πατε για εισητηρια?????????????? yes yes yes!!!! μολις πατε πες μου ποτε ερχεστε!!! εχετε συγγενεις αθηνα??? θα παμνε για ουζακι ε??? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΝΟΝΑ ΜΟΥ Κ ΚΑΤΙ ΦΙΛΟΙ.....

ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΜΥΝΗΜΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕ.ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ!!! θα το ανοιξω το βραδυ το μαμυλαντ,γιατι τωρα πρεπει να ετοιμαστω να κατεβουμε με τον χρηστο πειραια γιατι εχω εξωτερικες δουλειες το απογευμα με την αδερφη του και θα μεινω πειραια..οποτε θα κατσω να δω τους γονεις του και το βραδακι θα μπω να δω και το μηνυματακι σου!! αν εισαι μεσα να τα πουμε!! φιλακιααααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

αχ ψυχηηηηηηηηηηηηηηηηηηη μουυυυυυυ.....:)κοπελααααααααααρα μου.... ζουζουνελααααακι μουυυυυυυ,....:) :) ωχ ωχ μια γκομενιτσα μωρε που γελαααααααααει...:)αχ αχ αχ!!! ματαααααααααρες μου ομορφες........ :) :) :)τι ναι μωρε πονηροφατσα????????????? τι ειναι μωρε ναζιαρουλα μου???????????????????? :) :)

εεεε....δεν ηταν τιποτα ολο αυτο.....απλα μου αρεσε η φωτο.......:P εεε...παρασυρθηκα!!!!!! ζουζουναααααααααααααααααααααααααααααααααακι μου!!!!!!!!

AAAXXAXAXAXAXAXAXAXA!!!!!

Kαλά, ε;;; ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...