Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΕΣΤ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ..ΚΑΝΟΥΝ ΛΑΘΟΣ???? ΒΟΗΘΕΙΑ PLEASE!


Recommended Posts

θειουλα συγνωμη που αργησα να απαντησωγινομουνα μανα! :P εμενα ο γιατρος μου ειπε οτι η χοριακη μπορει να δειξει και 3 μερες πριντην καθυστερηση! αλλα δεν ειναι ποτε στανταρ,αλλαζει απο γυναικα σε γυναικα. σε αλλη μπορει να δειξει και 5 μρες πριν απο την καθυστερηση!!! και σε αλλη να δειξει την πρωτη μερα μετα την καθυστερηση!

ροσε μου αστα να πανε και εμεις τελικα πολυ φλου ημασταν τον τελευταιο χρονο!!! καναμε μερα παρα μερα αλλα ομως παιζει τις γονιμες μερες να βγεναμε εξω,να ξενυχταγαμε,να τρεχαμε σε δουλειες ,οτι ναναι ημαστε!!! χιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 61
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΙΚΡΟΥΛΑ!ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ.ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΚΑΝΑ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΜΟΝΟ ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕ ΤΟ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ.ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΠΑΛΙ ΕΙΧΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΕΣΤ ΔΕΝ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕ ΠΟΤΕ ΤΟ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙ.ΡΩΤΗΣΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΜΠΟΔΙΖΕΙ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ.ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΜΗΝΑ.ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΠΕΡΙ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ.ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΤΥΧΙΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΑΣ ΠΙΑ..!!ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΕΠΙΣΗΣ ΕΓΩ ΜΕ ΚΥΚΛΟ ΑΠΟ 30 ΜΕΧΡΙ 34 ΜΕΡΕΣ ΕΚΑΝΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΤΗΝ 21Η ΜΕΡΑ.ΑΚΟΜΑ,ΑΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΤΗΝ 15Η ΜΕΡΑ(ΩΣ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΤΟ ΛΕΩ) ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ.ΟΥΦ..ΣΕ ΚΟΥΡΑΣΑ.ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΠΩΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕΙ ΤΟ ΣΚΑΣΜΕΝΟ ΤΟ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙ ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΒΓΑΛΕΙ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ (+).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανθη μου γλυκια καθολου δεν με κουρασες!!! ισα ισα με βοηθησες ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ!!!! :)

μακαρι να εχει γινει το θαυμα αλλιως να χαμογελασει τον αλλο μηνα το σκασμενο το ανθρωπακι!!! ασε,τι το εκβιαζω,τι το πιανω με το καλο οτι αμα χαμογελασει θα του δωσω παγωτο και καραμελες...τιποτα αυτο!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διοχάντη μου εγώ καταλαβαίνω ότι έχω ωορρηξία όταν η διάθεσή μου είναι στο φουλ! Θέλω οπωσδήποτε να κάνω σεξ!Επιπλέον αισθάνομαι ότι αλλάζει η μωρωδιά του σώματός μου (μου το λέει και ο αντρας μου και κάθεται και με μυρίζει κ το απολαμβάνει!!χαχαχαχαχα)Ασε τα τεστ αυτά!Εμπιστεύσου τη διάθεση σου για σεξ, όποτε νιώθεις ερωτευσιμη και τότε δώστα όλα! Εγώ το γιο μου τον έπιασα την 8η μερα σε έναν κύκλο 30 ημερών! Οπότε!΄Τρέχα γύρευε η ωορρηξία! Χαλάρωσε, το σώμα σου θα σου δείξει πότε έχεις ωορρηξία από μικρόπονάκια, περισσότερα υγρά, αυξημένη διάθεση για σεξ ..εγώ επίσης το καταλαβαίνω γιατι ξαφνικά οι περισσότεροι άντρες μου φαίνονται κούκλοι και θέλω σεξ!!:) Όλα μου θυμίζουν σεξ!!ΣΕΞ!ΣΕΞ!ΣΕΞ!!!χαχαχαχαχαχα καλά μη φανταστείς ότι γίνομαι καμιά λυσσάρα! Μόνο με τον άντρα μου!!Μόνο!!!χεχεχεχε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χιχιχιχιχι ρε φιλεναδα απολαυστικοτατο το μηνυματακι σου!!! :) τωρα θα πεις εμενα λυσαρα...αλλα εγω παντα το παθαινω αυτο με το σεξ!! με το που δω τον χρηστο,και πρωτη μερα περιοδο να ειμαι και να λιωνω στον πονο,εκεινος καθεται και μου χαιδευει τη μεση να μην ποναω και εγω του κανω ανηθικες προτασεις!!!! μετα λεω ελεος!δεν το εχω κανει ποτε με περιοδο,αλλα οτι λυσαω ..λυσαω!!!! χιχιχιχιιχ οποτε ετσι θα ειναι καπως δυσκολο να βρω την ωορηξια!!! εκτος και αν το παιζω οτι εχω καθε μερα οποτε να το ευχαριστηθω κιολαςς!!!!! χιχιχιχιχιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα, δεν είναι κακό και στην περίοδο πάνω να έχεις επαφές, απλώς πρέπει να είστε καθαροί αρκετά και οι δύο. Εντάξει εσύ πόσο καθαρή να είσαι , αλλά με ένα πλύσιμο πριν κάτι πετυχαίνεις. Δεν ξέρω αν το απολαμβάνεται αλλά μπορείτε να κάνετε,και έχω ακούσει για γυναίκες που έπιασαν και στην περίδο. Θέλω να πω εν ολίγοις ότι δεν πρέπει να βάζεις όρια στις επιθυμίες σου, αρκεί να το θέλετε και οι δύο.Νόμίζω πως το σώμα μιλάει από μόνο του και δεν χρειάζονται τεστ..μιλάω από προσωπική πείρα και όχι από επιστημονικής άποψης..βέβαια όπως είπαν και άλλα κορίτσια ποτέ δεν ξέρεις ποτε θα σου κάτσει η ωορρηξία! Τίποτα δεν είναι δεδομένο. Τό μόνο δεδομένο είναι πότε θα σου καρφωθεί η ιδέα για κούτούπωμα και να την ακολουθήσεις με όλη σου την ψυχη! Μόνο έτσι έρχονται τα μπεμπε! Από χαρούμενους γονείς που το ευχαριστιούνται την ώρα του φίκι φίκι! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιχχιχιχιιχχιχ δινεις ρεστα εσυ αποψε!!!!!!! εχω ενα θεμα με την περιοδο και εγω και ο χρηστος,δεν μπορουμε ουτε να την βλεπουμε!!! χιιχχιχιιχ προτιμουμε να κανουμε οοοοολα τα υπολοιπα προστυχα τα σοδομα και τα γομορα :P !!

αν η συλληψη παει με την ευχαριστηση,τοτε εγω επρεπε να εχω καμια 1000010993928239329 παιδια!!! χιχιχιχιχιχιχιιχχι μακαρι να πετυχει η συνταγη μωρε...καιας ειναι οποτε θελει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

ανθη μου γλυκια καθολου δεν με κουρασες!!! ισα ισα με βοηθησες ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ!!!! :)

μακαρι να εχει γινει το θαυμα αλλιως να χαμογελασει τον αλλο μηνα το σκασμενο το ανθρωπακι!!! ασε,τι το εκβιαζω,τι το πιανω με το καλο οτι αμα χαμογελασει θα του δωσω παγωτο και καραμελες...τιποτα αυτο!!!! :P

ΠΟΣΟ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ..!!ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΕΙΧΕ ΦΑΕΙ ΠΟΛΥ ΒΡΙΣΙΔΙ.ΤΕΛΙΚΑ ΟΤΑΝ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕ ΤΟ ΕΒΓΑΛΑ ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ..!!ΠΑΡΑΝΟΙΑ ΣΟΥ ΛΕΩ!ΑΦΟΥ ΕΙΧΑ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΒΡΙΖΩ ΤΑ ΤΕΣΤ ΠΟΥ ΕΒΡΙΣΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ.ΕΠΕΙΔΗ ΑΝΑΒΕΙ ΠΡΩΤΑ Η ΟΡΙΖΟΝΤΙΑ ΓΡΑΜΜΟΥΛΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ Η ΟΡΙΖΟΝΤΙΑ ΤΟ ΠΕΤΑΞΑ ΛΕΓΟΝΤΑΣ "ΑΝΤΕ Γ..." ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΑΖΕΨΑ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΘΕΤΗ ΓΡΑΜΜΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΠΑΙΞΑ..!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!!:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα αν τελικά σε σένα η ευχαρίστηση δεν ισοδυναμεί με πολλά παιδά τότε το ένα (το πρώτο εννοώ αρχικά) θα είναι πολύ όμορφο!Δεν ξέρω αν έχεις ακούσει που λένε από ερωτευμένους γονείς βγαίνουν όμορφα παιδιά!!Ε σε σένα θα ισχύσει σίγουρα αφου γίνεται της τρελής εκείνη την ώρα!!!χαχαχαχα Πάντως να σου πω και εμείς δεν το πρότιμούμε στην περιοδο..δεν είναι και το καλύτερο..αλλά όμως ποτέ δεν ξέρεις πότε πέφτει η ρημάδα η ωορρηξία..ακουγεται περίεργο κ όμως μπορεί να συμβεί πάνω στην περίοδο!

Πάντως εγώ δε σας φοβάμαι! Από τη μια το γουστάρετε το πράγμα και από την άλλη δεν πολυαγχώνεστε, οπότε δε θα αργήσει για πολύ καιρό ακόμη το μωράκι!!:) Ασε όμως μωρέ τα τεστ ωορρηξίας! Εγώ ήθελα να τα πάρω ως αντισύλληψη και μου είπε η κοπέλα πως δεν πρέπει να τα εμπιστεύομαι καθόλου γιατί δεν ξέρεις πότε 8α μείνεις έγκυος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανθη ενα θα σου πω..........μηπως να ρωτησεις καποιον απο τους γονεις σου αν εχει κανει καμια κουτσουκελα???????..... επιτελους......βρηκα την χαμενη μου αδερφη!!! ποσο μοιαζουμε τελικα εμεις οι δυο!!!! καλα μιλαμε για πολυ βρισιδι στα τεστ!!! ειτε ωορηξιας ειτε εγκυμοσυνης!! εχουνε ακουσει,......απαπα!!! το αντε γ... δεν ειναι τιποτα!!!!! εγω παιδι μου σου λεω πιανω κουβεντα,τσακωνομαι μαζι τους και κανω και διαλογο(με μπιπ βεβαια...)!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

ανθη ενα θα σου πω..........μηπως να ρωτησεις καποιον απο τους γονεις σου αν εχει κανει καμια κουτσουκελα???????..... επιτελους......βρηκα την χαμενη μου αδερφη!!! ποσο μοιαζουμε τελικα εμεις οι δυο!!!! καλα μιλαμε για πολυ βρισιδι στα τεστ!!! ειτε ωορηξιας ειτε εγκυμοσυνης!! εχουνε ακουσει,......απαπα!!! το αντε γ... δεν ειναι τιποτα!!!!! εγω παιδι μου σου λεω πιανω κουβεντα,τσακωνομαι μαζι τους και κανω και διαλογο(με μπιπ βεβαια...)!!!!!

ΧΙ ΧΙ!!ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΣ!!ΕΓΩ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΤΟ ΒΡΙΣΙΔΙ ΤΟΥΣ..!!!ΒΡΙΖΕ ΒΡΙΖΕ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΘΑ ΣΟΥ ΦΕΡΕΙ ΓΟΥΡΙ ΤΟ ΒΡΙΣΙΔΙ..!!!!ΕΠΙΣΗΣ ΑΝ ΚΑΤΑΘΕΤΑΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΔΩΣΑΜΕ ΓΙΑ ΤΕΣΤ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗ ΧΑΒΑΗ.ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΦΩΤΙΑ ΚΑΙ ΛΑΒΡΑ ΕΙΝΑΙ!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχα πρέπει να βγουν και να εγκρινονται από τις τράπεζες τα τεστοδάνεια!! (δάνεια για όσες προσπαθούν και έχουν φάει τα λεφτά τους σε χοριακές και τεστ εγκυμοσύνης!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki έγραψε:

χαχαχαχαχαχα πρέπει να βγουν και να εγκρινονται από τις τράπεζες τα τεστοδάνεια!! (δάνεια για όσες προσπαθούν και έχουν φάει τα λεφτά τους σε χοριακές και τεστ εγκυμοσύνης!!)

ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τιρογαριδακι μουυυυ μακαρι να ειναι ομορφουλι τοπαιδακι μας.ενα ειναι το σιγουρο..οτι θα βγει μαυρακιμε τετοιους γονεις!!!! χιιχχιχι καλε μη μας φοβασαι εμας!!! εμεις ημαστε παλιοπαιδα,ολο στο πονηρο το μυαλο μας!! χιχιχιχιχιχιι η αληθειαειναι οτι ψιλοηρεμησα με τα τεστ ωορηξιας,βρηκα κατι να ασχολουμαι και να βριζω ολη μερα!!(ανθη ξερεις εσυ...)!!!!

ανθη μου εθιξες μεγαλο θεμα!!!καλε μια ολοκληρη περιουσια φευγει στις μ....ιες αυτες!!!!! 55 ευρω τα 7 τεστ!!! δηλαδη εγω που πηρα 2 κουτια αυτο το μηνα και δεν ξερω και αν θα φτασουν........εχω δωσει ως τωρα 110 ευρω..και κατι κανενα λιπ γκλος,κατι καμια μασκουλα για τη φατσα,κατι κανενα σαπουνακι για την μ....κια που μας δερνει τελοσπαντων απο το φαρμακειο....ασε μη το θιξω καλυτερα το θεμα!!! την αφραγκια μου μεσα δηλαδη αυτο το μηνα!!! λεω στον χρηστο σημερα....μωρο μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ...(ξερεις με που...νια)...πας να μου παρεις μια λακ για τα μαλλακια μου...????? μου λεει...πηγενε αυριο βρε αγαπη μου,να ξεκουρασω λιγο το ποδαρακι σημερα(ποναει μερικες φορες).. του λεω καλα....θα μου αφησεις λεφτακια στο τραπζακιιιιιι??? μου λεει... που τα εφαγες παλι τα λεφτα σου βρε τρελοκομειο?????? ε του λεω πηγα και πηρα τεστ ωορηξιας....μου λεει.......τα τεστ ωορηξιας κανουν 55 ευρω ψευτρουλα...και εγω σου εδωσα 200. εεεεεεε μωρε ειδες ομως τι απαλο προσωπακι εχω????... καλα η συνεχεια ειχε πολυ πλακα!!!! με κυνηγουσε στο σπιτι να φαω ξυλο!!!! χιχιχιχιχιχιιχιιχιχι :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΑΦΑΣΙΑ ΖΕΥΓΑΡΙ!!!ΤΙ ΤΡΑΒΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ..!!ΓΙΑ ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΜΕ ΜΑΓΑΖΙ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΩΝ ΓΥΡΙΖΕΙΣ..!!ΧΑ ΧΑ!ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΤΑ ΤΕΣΤ ΕΙΧΑΝ ΜΙΑ ΑΝΟΔΟ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ 10000000%!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατα κυριο λογο εχουμε πλακα μπορωνα πω!! :P μα γιατι οσοι μας γνωριζουν λενε την ιδια ατακα.. τι τραβαει και αυτος ο χριστιανος???????? τι θελετε να πειτε δηλαδη ολοι??????δεν καταλαβενω!!! :P :P ο χρηστος δεν εχει κοληματα στα λεφτα καθολου ευτυχως...απο την πρωτη στιγμη μου ειπε οτι οταν μπορουμε οτι σου αρεσει να περνεις θα μου το λες...ειμαι ατομο που δεν ζηταω πραγματα,συνηθως ο χρηστος με σπρωχνει να παρω κατι..αλλα του εχω πει....μη με αφηνεις αμολητη στα Hondos center και σε μερη που εχει διαφορα μικροπραγματακια...οπως για κακη του τυχη το φαρμακειο!! αλλα επειδη ξερει οτι παντα υπολογιζω τα χρηματα και ξερει οτι οτνα κανω καμια τρελιτσα και με κυνηγαει,οτι δεν θα την κανω αν δεν ξερω ακριβως τι παιζει απο οικονομικης αποψης.. γιαυτο δεν θυμωνει! απλως με κυνηγαει!!! χιχιχιχιχιιχιι μου αρεσει που ειναι ετσι παντως......αχ τα θυμηθηκα και συγκινηθηκα νυχτιατικο......οταν εχουμε λεφτα και παμε για ψωνια,εγω θα παρω για εκεινον και εκεινος για μενα....και οταν ανοιγουμε τις σακουλες παντα γελαμε.... και στα δυσκολα ομω δεν εχει γκρινιαξει ποτε ,μου λεει οτι αγαπη μου αυτη η εβδομαδα θα ειναι λιιιγο πιο δυσκολη μη κανουμε βλακιουλες..του λεω οκ,φιλακι και τερμα..ποτε γκρινια. και μου αρεσει αυτο στον χρηστο.. ποπο καψουραααααααα ελεος!!! ενα ποστ ολοκληρο εγραψα.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι και εγώ..μην τυχόν και μου αφήσει χρήματα...τα έχω ξοδέψει όλα σε απαραίτητα πράγματα!!!(πίλινγκ, σαπουνάκια,κρεμούλες..ρούχα!)ε και για το παιδί βέβαια!!ρουχαλάκια..παιχνιδάκια(εκεί δεν λέει τίποτα!το καταπίνει!!)Ασε ωρε..πεταμένα λεφτά αυτά τα τεστ ωορρηξίας!Μην ξαναπάρεις!Χίλιες φορές να κάνεις κάθε μέρα σεξ παρά να πληρώνεις!!!(έχει και τα καλά τοθ το πράγμα!!! :Ρ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χιχι ακολουθησα τη συμβουλη σου!! ;) και χτες το βραδυ και πριν απο λιγο ;) οποτε ξερεις ε?? τον εχουμε τον γιο!!!!!!! χιχιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ??????????????

ΑΚΟΜΑ ΨΑΧΝΕΙΣ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΑΚΙ???????????

ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΜΕΡΙΚΑ...............

:laugh: :woohoo: :woohoo: :P :silly:

ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ Κ ΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΚΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΩΡΑ Η ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΜΟΥ..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποποοοοοοοοοοοο τρελανε με με τη μπουμπουκα σου τωρα!!!!!! :) μπορει το αλλο χαμογελακι να μη το εχω βρει ακομα...αλλα αφου βρηκα χαμογελακι απο σενα και τη ζουζουνιτσα σου δεν θελω τιποτα αλλο!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ψυχηηηηηηηηηηηηηηηηηηη μουυυυυυυ.....:)κοπελααααααααααρα μου.... ζουζουνελααααακι μουυυυυυυ,....:) :) ωχ ωχ μια γκομενιτσα μωρε που γελαααααααααει...:)αχ αχ αχ!!! ματαααααααααρες μου ομορφες........ :) :) :)τι ναι μωρε πονηροφατσα????????????? τι ειναι μωρε ναζιαρουλα μου???????????????????? :) :)

εεεε....δεν ηταν τιποτα ολο αυτο.....απλα μου αρεσε η φωτο.......:P εεε...παρασυρθηκα!!!!!! ζουζουναααααααααααααααααααααααααααααααααακι μου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σαι καλα σε ευχαριστω ΠΑΡΑ πολυ βουλακι μουυυυυυ!!!!! μου εφτιαξες το κεφι τωρα με τη φωτο....χαζεψα με την ησυχια μου!!!!!!! μιση ωρα ειχα σκαλωσει και της μιλουσα και ονειρευομουν.. :) την εβαλα φοντο στον υπολογιστη!!!!!!!! αχ το μαναρακι μου κουκλα ειναι!!!! φτου δτου κακο ματι μη τη δει τη κατουρλουυυυυ την κουκλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μωρε τι φατσουλα ειναι αυτη....σκετη γλυκα....

αντε μικρουλαχριστος....σου ευχομαι γρηγορα τα χαμογελα να ερχονται....

και εγω πρωτη φορα πηρα τα τεστ αυτο το μηνα..αλλα απο οτι καταλαβαινω απο μερα σε μερα θα μου ερθει η ακατανομαστη γκρρρ....ευχομαι σε σενα οχιιιι...φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...