Μετάβαση σε περιεχόμενο

Mia erwtisi...


Recommended Posts

Αχ Ρανια μου μακαρι να εισαι εγκυουλα!!!!Χλωμο ξε-χλωμο οτι ειναι να γινει...Εχει ηδη γινει!!!!Ανυπομονω παρεα σου να μαθω τα νεα!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 82
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Μην εισαι απαισιοδοξη!!

Εγω οταν εμεινα εγκυος μετα απο 15 μηνες προσπαθειων αγωνιας και αγχους μια φορα ειχαμε επαφη το μηνα που εμεινα εγκυος! :woohoo:

Σου ευχομαι η χοριακη να ειναι στα υψη!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι καλε τοσο θα αργήσει η χοριακή??? πίεσε την να σου τη πει το μεσημέρι

εγω είχα κάνει 2 ωρα το μεσημέρι στο κλείσιμο της δηλαδή κανονικά κια είχε κάτσει μέχρι της 3 και πήρε τα αποτ6ελέσματα οπότε εσυ μεχρι κατα της 2 πρεπει να τα έχεις να την πάρεις τηλέφωνο και να της πεις ότι έχεις άγχος να σου τα πει νωρίτερα.

πως θα περιμένεις μέχρι το απόγευμα καλε???? εγω θα είχα σκάσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!ΒΟΗΘΗΣΕ ΤΟΝ ΝΑ ΤΟ ΒΡΕΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΧΑΝΕΙ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ:laugh: :woohoo: :laugh:

Κ ΕΓΩ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΙΡΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΝΑ ΑΝΕΒΩ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΠΑΝΟ..............ΜΑΛΛΟΝ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΑΡΓΗΣΕ ΝΑ ΜΕ ΒΡΕΙ:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οπα οπα!!! καποια πονηρουλα θα κανει τρελιτσες?????????? :P

μη μου στενοχωριεσαι ε??? εχεις ενα καλοκαιρι...με ηλιο θαλασσα και το αγορι σου!!!! ;) ;) ξερεις εσυ...ελα αγαπη μου να μου βαλεις λαδακι να μαυρισω κτλ....και παρεπιπτοντως..κανε με και μανα αγορι μουυυυυυυυυυυ!!!! :P

ολα τελεια θα πανε για ολες μας βρε κοριτσια,το νοιωθω οτι αυτο το καλοκαιρι θα εχουμε τρελααααα ευχαριστα νεα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε τον ιδρωσα σημερα για τα καλα!!!! μετα απο 13 μερες αποχη !!! φαντασου τι εγινε!! χααχχαχαχαχχααχχαχχαχαχ και μετα ελιωσε στο γελιο,ημουνα μιση ωρα με τα ποδια στο τοιχο ψηλα! τη γιαγια μου θυμηθηκα! :P αλλα αγχωνομαι μηπως επειδη δεν εδειξε χαμογελακι το τεστ ωορηξιας,μηπως πηγε τσαμπα η προσπαθεια τοσων ημερων για δυναμωση του κατω-χρηστου! αλλα δεν αντεξαμε αλλο γμτ και τωρα αγχωνομαι μηπως καναμε βλακεια.....εκεινος να δεις στενοχωρια μετα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Na sas steilw kati na drosisteite?xaxaxaxa

Kale mi stenaxwriesai den ekanes vlakeia!!!

An thelei na erthei auto tha erthei k as mi xamogelasei to testaki:P

sou to lew ws kapoia pou piastike mia mera prin tin periodo...opote vour sex olo ton mina!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...