Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θετικό τεστ' 'Ειμαι εγκυος !!


Recommended Posts

Έκανα τεστ εγκυμοσύνης μετα απο 6 μερες καθυστέρησης και βγήκε θετικό!!!! Δεν εχω κάνει μονάδες και ουτε πρόκειται, εχω κλείσει ραντεβού στο γιατρό την Παρασκευη αν δούμε κάτι. Είμαι πιο πολύ τρομοκρατημένη παρα ενθουσιασμένη , εχονταις ηδη περάσει μια αποβολή πριν 1.5 χρόνο:( :( Δε μπορω να αποβαλω τις κακκες σκεψεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κοπέλα μου!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά.. Και μην ανησυχείς!! Θα πάνε! Τ'ότι συνέβη μια φορά δεν σημαίνει ότι κάθε φορά θα συμβαίνει! Καλή συνέχεια.. και με το καλό!!

Να έχεις μια ήρεμη και καλη εγκυμοσύνη!! Παρεπειπτώντος το τικεράκι τα σπάει!! Φοβερό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nm0113 έγραψε:

Έκανα τεστ εγκυμοσύνης μετα απο 6 μερες καθυστέρησης και βγήκε θετικό!!!! Δεν εχω κάνει μονάδες και ουτε πρόκειται, εχω κλείσει ραντεβού στο γιατρό την Παρασκευη αν δούμε κάτι. Είμαι πιο πολύ τρομοκρατημένη παρα ενθουσιασμένη , εχονταις ηδη περάσει μια αποβολή πριν 1.5 χρόνο:( :( Δε μπορω να αποβαλω τις κακκες σκεψεις.

KALI MOU SINXARITIRIA GIA TIN EGIMOSINI SOU

SOU EFXOMAI NA EXEIS 9 YPEROXOUS MHNES K ME TO KALO NA KRATISIS STIN AGALITSA SOU ENA YGIESTATO MORAKI.

OSO GIA TIS KAKES SKEPSEIS SIGOURA DEN APOVALODE EFKOLA ALLA SOU PROTINO NA TIS AFISEIS PISO SOU K NA DEIS OTI OOOOOOOLA AFTI TI FORA 8A PANE MIA XARA .

ME TO KALO K NA PROSEXEIS TON EAFTO SOU .

FILAKIA KALI SOU MERA :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑ.ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΓΙΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΛΟ ΣΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.ΦΙΛΑΚΙΑΑΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ για όλα τα καλά σας λόγια και τις ευχες σας!! Θέλω και εγω να πιστευω ότι όλα θα κάνει καλα.. Για τη κοπέλα που με ρώτησε που γεννάω ειμαι απο Κύπρο, οπότε δεν βολευει..

Φιλια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια σου ευχομαι να εχεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνη,να αποβαλεις τις κακες σκεψεις απο το μυαλο σου και να το απολαυσεις!B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ... ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΑΓΧΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ.... ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καθε μερα ξημερωνει μια ΑΛΛΗ μερα.. συγχαρητηρια για το ευτυχες γεγονος!πολλες ευχες για μια καλη εκβαση της εγκυμοσυνης σου!μην σκεφτεσαι αρνητικα!ολα τελεια!!!! χαλαρα!!!! κι ολα θα γινουν οπως πρεπει.να προσεχεις τον εαυτο σου και το νινι σου!!! σκεψεις θετικες και το συμπαν συνομωτει υπερ μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να χεις μια τελεια εγκυμοσυνη και ενα γερο και δυνατο μωρακι κοπελα μου!!!Να σκεφτεσαι θετικα και μονο θετικα!!Ολα θα πανε μια χαρα!!!!

Πολυ ωραια η σημερινη μερα κοριτσακια μου!!!!!!

Φιλακιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...