Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χοριακή 16/6..παρεούλα εμείς που περιμένουμε νέα!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 203
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

polly συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνηση σου:)

ΓΛΥΚΑ τι εγινε ακομα δεν βγηκαν τα αποτελεσματα?

ευχομαι να ειναι ευχαριστα τα νεα που θα μας ανακοινωσεις:)

περιμενουμε με αγωνια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι έγινε Γλύκα?? Τι ώρα βγαίνουν τα αποτελέσματα?

Άντε περιμένουμε!!

Νikol τι γίνεται με σένα? Δε σε ξεχνάμε!

Κορίτσια καλά αποτελέσματα να έχετε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλύκα μου,

ΔΕΝ ΜΑΣΑΜΕ έτσι??? Ο,τι και να,ναι (που θετικά θα'ναι), ΔΕΝ ΜΑΣΑΜΕ!!!!

Είμαι στο γραφείο και σε αναμμένα κάρβουνα από το πρωί..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MILINA μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ που με θυμήθηκες κοριτσάκι μου ....αύριο θα κάνω χοριακή εγώ και έχω ταχυπαλμία από σήμερα, ΟΜΩΣ δεν είμαι πολύ αισιόδοξη για ΜΕΝΑ (χθες αγόρασα σερβιέτες ...τόσο σίγουρη είμαι....δεν νοιώθω τίποτα ρε γαμώτο....) Εξάλλου η θεραπεία που κάνω δεν δίνει κ πολλές ελπίδες!!!!!: ( Έτσι για να γελάσουμε λίγο) χθες ζούλαγα το στήθος μου να πονέσει με το ζόρι...ώσπου κοιτάζοντας έξω από το γραφείο ανακαλύπτω ότι μάλλον με κοίταζαν από το απέναντι κτίριο ...φαντάζεστε ξεφτίλα ...:lol θα λένε τι κάνει αυτή?

Έχω πολύ αγωνία κ για την γλύκα ....το πρώτο που θα κάνω όταν ξαναέρθω γραφείο είναι να μπω να μάθω τα νέα της......αχ πολύ ταχυπαλμία....κορίτσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikol kali epituxia kai se sena.....euxomai ta kalitera....den einai aparaitito na ponaei to stithos...ego den ponesa katholou....exoume kai tin diki sou agonia..

simera exei tin timitiki tis h glika.....pou einai omos ...exoume stithei kai perimenoume oles....filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikol. έγραψε:

MILINA μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ που με θυμήθηκες κοριτσάκι μου ....αύριο θα κάνω χοριακή εγώ και έχω ταχυπαλμία από σήμερα, ΟΜΩΣ δεν είμαι πολύ αισιόδοξη για ΜΕΝΑ (χθες αγόρασα σερβιέτες ...τόσο σίγουρη είμαι....δεν νοιώθω τίποτα ρε γαμώτο....) Εξάλλου η θεραπεία που κάνω δεν δίνει κ πολλές ελπίδες!!!!!: ( Έτσι για να γελάσουμε λίγο) χθες ζούλαγα το στήθος μου να πονέσει με το ζόρι...ώσπου κοιτάζοντας έξω από το γραφείο ανακαλύπτω ότι μάλλον με κοίταζαν από το απέναντι κτίριο ...φαντάζεστε ξεφτίλα ...:lol θα λένε τι κάνει αυτή?

Έχω πολύ αγωνία κ για την γλύκα ....το πρώτο που θα κάνω όταν ξαναέρθω γραφείο είναι να μπω να μάθω τα νέα της......αχ πολύ ταχυπαλμία....κορίτσια.

Κι εγώ Νικόλ μου τίποτα δεν είχα κι ακόμα και τώρα που έμαθα ότι είμαι έγκυος τίποτα δεν έχω..ξέρω ότι αποκλείεται να μην το σκέφτεσαι καλή μου αλλά χαμογέλα όσο μπορείς, σου στέλνουμε θετική ενέργεια και η εβδομάδα δεν θα τελειώσει αν δεν μάθουμε και τα δικά σου νέα!! ΧΧΧ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΜΑΘΑΝ ΤΑ ΠΙΟ ΧΑΡΜΟΣΥΝΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥΣ.ΓΛΥΚΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝΕ ΚΑΙ ΣΕΝΑ...ΕΧΟΥΜΕ ΑΓΩΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σε ολες.ειμαι νεα στο σπορ αλλα ειχα την τυχη να ξεκινησω την προσπαθεια πριν δυο μηνες και τη δευτερα πηρα απαντηση στην πρωτη χοριακη 247 μοναδες.σημερα στις 5 περιμενω τη δευτερη.καλη επιτυχια σε ολες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΗ!!:cheer: ΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΚΑΝΕΙ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ.ΠΑΝΤΩΣ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.:) ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΛΙΠΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ,;) ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑΚΙ:P

...katerina... έγραψε:

Andriani έγραψε:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

teomar έγραψε:

κοριτσια γεια σε ολες.ειμαι νεα στο σπορ αλλα ειχα την τυχη να ξεκινησω την προσπαθεια πριν δυο μηνες και τη δευτερα πηρα απαντηση στην πρωτη χοριακη 247 μοναδες.σημερα στις 5 περιμενω τη δευτερη.καλη επιτυχια σε ολες μας.

Συγχαρητηριααααααα κοπελα μου,ευχομαι να χεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνη και σε 9 μηνες να κρατας τα μωρακια σου αγκαλιτσα!!!!!Να προσεχεις και να ξεκουραζεσαι!!!!

Φιλακιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh:mwro έγραψε:

ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΗ!!:cheer: ΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΚΑΝΕΙ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ.ΠΑΝΤΩΣ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.:) ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΛΙΠΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ,;) ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑΚΙ:P

Ενταξει μια χαρα τα καταφερα...δεν πονεσα καθολου!!!!

Ποτε ξεκινας γκοναλ?αδιαθετησες κανονικα μωρο?

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικόλ μου καλή επιτυχία σου εύχομαι και μη δίνεις πολύ σημασία στα συμπτώματα, διότι πολλές φορές εξαπατούν...

Κράτα γερά και θα περιμένω με άγωνία τα αποτελέσματα..

Πολλά φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΜΟΥ ΓΚΟΝΑΛ!!:cheer: ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΤΗΝ ΔΕΚΑΤΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΜΕ ΑΡΒΕΚΑΠ, ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΟΙΣΤΡΑΔΙΟΛΗ.ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ,ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΓΚΟΝΑΛ ΚΑΙ ΑΡΒΕΚΑΠ:) .ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΜΟΝΟ ΓΚΟΝΑΛ.ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΟΙΣΤΡΑΔΙΟΛΗ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ.

ΦΙΛΑΚΙΑ:kiss:

...katerina... έγραψε:

:laugh:mwro έγραψε:

[/quote:1my6m49h]
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κοπέλα μου, πολύ ευχάριστο. Να προσέχεις το εαυτό σου και να το ευχαριστιέσαι καθημερινά όλο και περισσότερο.

Εγώ είχα την 1η χοριακή χθες 267 και άυριο πάω για επαναληπτική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΛΥΚΑ.:( ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ ΟΜΩΣ!ΔΕΝ ΠΕΤΥΧΕ ΤΩΡΑ, ΘΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ!:) ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ!ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ!!;) ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΤΟ ΞΕΡΩ, ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΝΙΚΗΤΡΙΕΣ!!:woohoo: ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κούκλα μου λυπάμαι. Θέλω να προσπαθήσεις να το δεις ψύχραιμα (ξέρω ότι είναι δύσκολο την συγκεκριμένη στιγμή) και να προχωρήσεις. Έχοντας ήδη ένα παιδί είσαι πολύ τυχερή και ότι θα ξαναπροσπαθήσεις ανανεωμένη. Δώσε λίγο χρόνο στον εαυτό σου, ξεκουράσου, πήγαινε διακοπές και όταν είσαι έτοιμη.....

Σε σκέφτομαι πολύ και σε παρακαλώ πολύ μην το βάζεις κάτω, εμείς εδώ όλες μαζί σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Γλυκούλα μου.... :(

Φαντάζομαι πως θα'σαι τώρα... Αλλά προσπάθησε να σκέφτεσαι θετικά.

Το αδελφάκι της Μαγδουλίνας είναι στο δρόμο! Έρχεται! Να'σαι σίγουρη!

Φιλάκια πολλά και μια μεγάλη αγκαλιά... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλύκα μου :(:(:(

Στεναχωρέθηκα πάρα πολύ...:dry:

Δεν το βάζουμε κάτω όμως;

Την επόμενη φορά το έχουμε σίγουρα το νινι!!!

Σου στέλνω μια ζεστή αγκαλίτσα και ένα φιλάκι :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...