Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χοριακή 16/6..παρεούλα εμείς που περιμένουμε νέα!


Recommended Posts

μπράβο μπράβοοοοοοοοοοοοο.............συγχαρητηριαααααα....να εχεις τελεια εγκυμοσυνη...αχ πολυ χαρηκα...τι ωραια νεα μαθαινωω..

αντε κοριτσιαααααα και στις υπολοιπες..φιλια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 203
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Γλύκα έγραψε:

Ανδριανη , Αννελια και Κιττυ

ειχατε καθολου συμπτωματα εγκυμοσυνης πριν τη χοριακη???

Πειτε μας γιατι εγω δεν εχω καθολου και ανησυχω.

Αν και ουτε στη Μαγδουλα ειχα...

Αχ Γλύκα μου, πώς σε νοιώθω..τί βάσανο κι αυτό κάθε τί που νοιώθεις (φούσκωμα, πονάκια, αναγούλα, οτι να'ναι με λίγα λόγια) να μην ξέρεις άν οφείλεται σε εγκυμοσύνη ή..στο κεφάλι σου που σου παίζει παιχνίδια. Λοιπόν, εγώ άρχισα να νοιώθω ανακατοσούρες μόλις προχθές δηλαδή δύο μέρες πρίν τη χοριακή. Το άλλο κουφό? Εχω γεμίσει σπυράκια στη μούρη! Αλλά όπως μου είπανε και από το κέντρο τη προηγούμενη εβδομάδα που ρώτησα, μπορεί να μην έχεις και ΑΠΟΛΥΤΩΣ καμία ενόχληση και πάλι να είσαι έγκυος. Γι'αυτό κοριτσάκι μου μη το σκέφτεσαι, δυό μερούλες μείνανε και θα μάθεις με σιγουριά..Ώς τότε..εδώ είμαστε να τα λέμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ μοιάζω με τριών μηνών έτσι που πρήστηκα, που βεβαίως και μπορεί να οφείλετε στα φάρμακα και μόνο. Έχω ξηροδερμία κάτι που είχα και πέρσι με την εγκυμοσύνη και πονάει η μέση μου.

Τι να πω, αύριο θα δείξει...

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδριανή κ Κίti συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!

Γλύκα κ Πόλυ εύχομαι καλά αποτελέσματα...

Σας θαυμάζω όλες για τις αντοχές κ την υπομονή σας!!!!!

εύχομαι να σας πάνε όλα καλά κ σύντομα να έχετε τα μωράκια σας:laugh: :laugh: :laugh:

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!! Με το καλό να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!!!!!!!

Κοριτσάκια που περιμένετε όλα καλά θα πάνε και πολύ γρήγορα θα μας ανακοινώσετε τα ευχάριστα!!!!!

φιλιά

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηριααααα!!!!!!!!!!!!!!

και σε ολες τισ εγκυουλες του ιουνιου να εχουν μια τεεελεια εγκυμοσυνη και να κρατησουν στην αγκαλια τους υγιεστατα και καλοτυχα μωρακια!!!!!!!

αχ αντε να δουμε και εμεις αυτον τον ιουνιο..θα ειναι τυχερος και για εμας???????!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

polly έγραψε:

Εγώ μοιάζω με τριών μηνών έτσι που πρήστηκα, που βεβαίως και μπορεί να οφείλετε στα φάρμακα και μόνο. Έχω ξηροδερμία κάτι που είχα και πέρσι με την εγκυμοσύνη και πονάει η μέση μου.

Τι να πω, αύριο θα δείξει...

Φιλιά

Polly μου, τί να πείς..η καθεμιά μας και κάτι διαφορετικό! Θέλω να σου ξαναπώ ότι η σκέψη μου είναι μαζί σου για αύριο, θα περιμένω με αγωνία μεγάλη τα νέα σου. ΧΧΧ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε Polly

ηρθε η σειρα σου! Γερα με τσαμπουκα!!!;)

Θελουμε να μας ανακοινωσεις τα ιδια με την Ανδριανη.

Σε σκεφτομαι...

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Andriani, συγχαρητήρια!!! Εύχομαι να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!

polly, καλά θετικά αποτελέσματα αύριο!!!

Γλυκούλααααα! Πότε πας για χοριακή εσύ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

snowgirl έγραψε:

Andriani, συγχαρητήρια!!! Εύχομαι να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!

polly, καλά θετικά αποτελέσματα αύριο!!!

Γλυκούλααααα! Πότε πας για χοριακή εσύ?

...την Πεμπτη.:unsure:

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΜΟΥ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΟΥΝ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!ΕΓΩ ΧΘΕΣ ΑΡΧΙΣΑ ΤΟΥΣ ΕΜΕΤΟΥΣ.ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΡΗΞΙΜΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ.ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΑΓΓΙΞΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ.ΓΛΥΚΑ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΡΩΤΗΣΕΣ ΓΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΤΡΑΒΗΓΜΑΤΑ ΣΤΙΣ ΩΟΘΗΚΕΣ,ΠΟΝΟ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ ΣΤΙΣ ΘΗΛΕΣ.ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΚΡΑΤΑΜΕ ΓΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΜΑΣ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Yupi, yupi, yupi, κορίτσια είναι γεγονός είμαι έγκυος και η χοριακή μου πολύ καλή. Την Παρασκευή επαναλαμβάνω.

Εύχομαι σε όλες μας καλή πορεία στην εγκυμοσύνη με ηρεμία ευτυχία και όνειρα.

:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τελεια κοριτσακια μου,ολες εγκυουλες!!!!νομιζω περιμενουμε αλλη μια κοπελα αυριο ε?Σας ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ POLY!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!!!!!!!!!

ΓΛΥΚΑ....ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ Κ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου μπήκα με πολύ αγωνία να μάθω τα νέα σας, το site σέρνεται κ μου σπάει τα νεύρα όταν ανυπομονώ να μάθω ΚΑΛΑ νέα....Είμαι πολύ πολύ χαρούμενη για σας.....Σας εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη. Γλύκα μου σου εύχομαι μόνο θετικά αποτελέσματα. Άντε υπομονή μια μέρα έμεινε ....εγώ θέλω 2 ακόμα αλλά δεν νοιώθω τίποτα...ρε γαμώτο......θα δούμε...Φιλιά κοριτσάκια, θέλω να ακούσω κ άλλα καλά νέα δεν χορταίνω με τίποτα....:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

andriani k polly μπραβο κ στις δυο σας κοριτσια μου καλη κ ευχαριστη εγκυμοσηνη σας ευχομαι....:)

Γλυκα αγαπη μου κ σε σενα οτι καλυτερο κ περιμενουμε τα ευχαριστα...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρτηρια κοριτσια!!! ολες σιγα σιγα μας λετε πολλυ ομορφα νεα!!! Θα εχουμε πολλα πολλα ανοιξιατικα μωρακια τελικα!!!!

Καλη εγκυμοσυνη σε ολα τα κοριτσια και ΑΠΟΛΑΥΣΤΕΤΟ!!! σας αξιζει!

Για τα υπολοιπα κοριτσια που περιμενουν, οτι καλυτερο ευχομαι, καλα αποτελεσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια και σε σένα Poly!!

Σου εύχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και να τη χαρείς όσο μπορείς!!!

Άντε Γλύκα μου, τα δικά σου ευχάριστα έμειναν! Με το καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou sinxaritiria?????????????????

opos kserete kai ego palevo me eksosomatikes.opote xerome dipla otan matheno pos kapia apo mas ta katafere.kai teleftea akouo thetika apotelesmata.makari na pane to septemvri kai se mena kala ta pragmata kai se oles tis kopeles pou anagazomaste na to zoume olo afto.

sas efxome na perasete eftixismeni egimosini,kai me to kalo na kratisete agalia ta morasas.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

polly έγραψε:

Yupi, yupi, yupi, κορίτσια είναι γεγονός είμαι έγκυος και η χοριακή μου πολύ καλή. Την Παρασκευή επαναλαμβάνω.

Εύχομαι σε όλες μας καλή πορεία στην εγκυμοσύνη με ηρεμία ευτυχία και όνειρα.

:laugh:

ΜΠΡΑΒΟ γλυκειά μου, ΣΚΙΖΟΥΜΕ κορίτσια έτσι??!!!

Είμαι πολύ αισιόδοξη, θα πάνε όλα όσο πιό ομαλά γίνεται.

Να είμαστε σε επικοινωνία κορίτσια, να συζητάμε τα νέα μας, τους εμετούς μας (χε χε), τα πρηξίματά μας, την ευτυχία μας γενικότερα!

ΓΛΥΚΑ, ετοιμάσου..αύριο γλεντάμε για 'σένα και τέλος το άγχος για τον Ιούνιο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...