Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κοριτσια ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • @Girly να τον χαίρεσαι τον γιο σου, να είναι πάντα τυχερός, υγιής και ευτυχισμένος ♥️♥️ Ανυπομονώ και για τον δικό σου υπέρηχο, όπου σίγουρα το μωρουλι σου θα έχει φωλιάσει για τα καλά και θα μεγαλώνει άψογα 🫶🫶 @Mpourmpoulo περίεργα πράγματα όντως...  Το είχα γράψει κάποια στιγμή στην Μαρίνα μας, ότι και εγώ μετά την αποξεση είχα θετικό τεστ εγκυμοσύνης. Βέβαια εγώ ειχα κανονικά ελεύθερη επαφή. Δεύτερο τεστ λίγο πιο έντονο και τρίτο τεστ αχνό. Χοριακη έκανα μετά το τρίτο τεστ και ήταν μόλις 7. Με τον γιατρό που το συζήτησα δεν μπορούσε να ξέρει αν ήταν χοριακη από την παλινδρομη ή νέα βιοχημική κύηση. Εγώ για να μην τρελαθώ εντελώς το κλείδωσα στο κεφάλι μου ότι ήταν από την προηγούμενη εγκυμοσύνη και πήγα παρακάτω. Αλλά ξαναλέω εγώ είχα ολοκληρωμένες επαφές οπότε ήταν όλα τα σενάρια πιθανά. Από την άλλη έχω μια ανηψια 7 χρόνων που πιάστηκε με διακεκομμένη επαφή.... Θα περιμένουμε τη χοριακη σου και ελπίζω να έρθουν όλα όπως τα θέλεις 🙏🙏🙏
    • Κορίτσι μου όταν βάζεις τεστ στην εφαρμογή, αν αλλάξει ο φωτισμός (όπως βλέπω στο τελευταίο τεστ), αλλοιώνονται και τα αποτελέσματα Επίσης το τεστ το διαβάζεις στον χρόνο που δίνει ο κατασκευαστής. Όταν στεγνώσει εντελώς ενδέχεται να ξεθωριάσει λίγο! Συνέχισε τα τεστ και θα την βρεις την ωορρηξία 🤞🤞🙏🙏
    • Ωωω πήρε καλό βαρος το μωρακι σου από την τελευταία φορά πολύ καλα Εεε ναι λογικά θα έχει κίνηση το Ιασώ μέχρι στο τέλος να έρθει η μέρα του ραντεβού μπορεί να ανοίξουν και τα μικροβιολογικά  μακαρι να έχει αλλάξει προς το καλύτερο να τρως και να μην μπαίνουν κιλά 🥰
    • Θα περιμένουμε νέα σου από τον γιατρό αύριο 😊 Και εγω πρέπει να τα βγάλω να τα ξεδιαλέξω σιγά σιγά τα βρεφικά γιατί τα έχω λίγο μπερδεμένα με βάση το μέγεθος  αλλα εδώ ακόμα δεν έχω κατεβάσει τα καλοκαιρινά τα δικά μας να δω ποτε θα κάτσω να ασχοληθώ 😅
    • Ναι κάποιοι την έχουν βασική εξέταση κάποιοι όχι έτσι έχω καταλαβει δηλαδή εγω από τον ιδιώτη γιατρό  🤷‍♀️ όταν μπήκα στον 8ο μήνα είχε αυξήσει τις επισκέψεις εμένα εκεί που με έβλεπε 3 φορές την εβδομάδα που το έκανε 2 φορές στο 8ο και όταν μπήκα στο μήνα μου πήγαινα 1 φορά την βδομαδα 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...