Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΑΥΜΑ ΖΩΗΣ!!!!


Recommended Posts

Nickis έγραψε:

Κορίτσια είδα το παρακάτω video και με έχουν πιάσει τα κλάματα....

Είναι πολύ συγκινητικό και είναι πραγματική ιστορία.

to exo ksanadei..apla katapliktiko..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ Η ΑΙΣΘΗΣΗ ΝΑ ΤΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΝΑ ΜΑΓΑΛΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΚΙΝΟΥΝΤΑΙ.

ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΕΙΚΟΝΕΣ

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΑΥΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Αχου μωρέ...:dry: Τι συγκινητικό!

Και το παιδάκι ένα κουκλάκι!

Μακάρι να έχουν όλα τα εμβρυάκια και τα παιδάκια υγεία,να τα χαίρονται οι γονείς τους...Και Θεούλη μου,πάρε τα μωράκια απο αυτές που τα πετάνε και κάνε μια στάση πάνω απο το mammy να στείλεις πολλά πολλά αγγελάκια στις κοπέλες που προσπαθουν!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hope_89 έγραψε:

Αχου μωρέ...:dry: Τι συγκινητικό!

Και το παιδάκι ένα κουκλάκι!

Μακάρι να έχουν όλα τα εμβρυάκια και τα παιδάκια υγεία,να τα χαίρονται οι γονείς τους...Και Θεούλη μου,πάρε τα μωράκια απο αυτές που τα πετάνε και κάνε μια στάση πάνω απο το mammy να στείλεις πολλά πολλά αγγελάκια στις κοπέλες που προσπαθουν!:kiss:

ax nai theouli mou!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,

ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΤΗ ΦΩΤΟ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΗΞΕΡΑ :dry: . ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΛΙΓΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΚΛΑΙΩ :( .

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ!!!ΘΑΥΜΑ ΖΩΗΣ ΟΝΤΩΣ!!!:)

ΑΥΤΟ ΑΣ ΓΙΝΕΙ ΜΑΘΗΜΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΓΙΑΤΡΟΥΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΘΕΩΡΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΤΕΡΜΑΤΙΣΕΙΣ ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΑΡΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ ΜΕ ΝΥΧΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΔΟΝΤΙΑ ΝΑ ΤΗ ΣΩΣΕΙΣ :angry: !!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΚΑΙ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι να μπορουσε να γίνει κατι ανάγολο και στην περίπτωση μου! Πραγματικά πολύ συγκινητικό..γερό ναναι πάντα το παιδάκι και καλότυχο! ΕΥχομαι όλες οι κοπέλες να μπορέσουν να ζήσουν αυτό το υπέροχο θαύμα της ζωής μέσα τους..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όντως... Συγκλονιστικό και συγκινητικό! Το είχα δημοσιεύσει καιρό πριν και κάποια κοπέλα είχε γράψει ότι διάβασε κάπου ότι είναι μούφα και η ιστορία και η φωτογραφία. Προσωπικά δεν πιστεύω ότι είναι μούφα.. Είναι πολύ όμορφο για να είναι ψεύτικο...

Μου το στείλανε με e-mail όταν ήμουν στην ίδια εβδομάδα κύησης με τη μαμά του Samuel όταν έγινε η επέμβαση.. Φαντάζεστε συναισθήματα.. Έβλεπα το χεράκι του και νόμιζα ότι είναι της Μαριώς μου.. Απίστευτο! Το σκέφτομαι και ανατριχιάζω...

tirogaridaki, Φανούλα ... :(:unsure: Μακάρι να μπορούσε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...