Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Αερικό μου συγκινήθηκα πάρα΄πολύ!!!:) ΜΠΡάβο σου , ήσουν υπέροχη στη γέννα σου!!:) Αν και εγώ μπορώ να πω ότι γκάριζα σαν την Αλβανέζα δίπλα σου!!:) :) Τι να κάνουμε...δεν αντέχουν όλοι τον πόνο!!!:) Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου και να τηνδεις όπως ποθείτε και επιθυμείτε!!Παντα ευτυχισμένοι!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΕΡΙΚΟ ΜΟΥ,ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ, ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΑΦΗΣΕΙ ΑΦΩΝΗ!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΟΥ, ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΣΟΥ,ΓΙΑ ΟΛΑ!!!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΕΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΕΣ:) !!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κορίτσι μου να σου ζήσει η μπεμπούλα σου! και σε σένα οτι καλύτερο εύχομαι! Μακάρι να τα καταφέρω και εγώ τόσο καλά όπως εσύ.....

dev208pb___.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΣΟΥ!!ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΗ!!

ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

.......den exw ksanadei gynaika na gennaei kai na xaideyei thn koilia ths panw sthn wdinh kai na leei: kane ipomoni kardoula mou konteyoume..ligo akoma,..i manoula se agapaei!.......

Τι τυχερό το νινί που χει μια τόσο γλυκιά μανούλα....

Να ναι στην ζωή του πάντα γερό, τυχερό και να δίνει στους γονεις του πάντα αφορμές να το καμαρώνουν...

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποσο γλυκια μανουλα εχει η μπουμπουκα σου!!!!! να σου ζησει γερο και καλοτυχο να ειναι το μπουμπουκακι σου!!!!!! περιεγραψες μια ευλογια....μακαρι να το ζησω και εγω αυτο που εζησες εσυ...να κλαιω απο χαρα να μη με νοιαζουν οι πονοι να χαιδευω την κοιλιτσα μου να μιλαω στο νινακι που θα ερχεται σιγα σιγα.. ποπο με συγκινησες πραγματικα........μακαρι να το ζησω και εγωαυτο το μεγαλειο μια μερα.....μου εδωσες εναν ακομη λογο να πρσπαθω ακομη πιο πολυ να γινω μανουλα μια μερα και εγω.... το μυαλο σταματαει πιστευω εκεινη την ωρα...θαυμα ειναι τελικα,ε κοριτσια??.... πρεπει να ημαστε πολυ τυχερες εμεις οι γυναικες... να σου ζησει κουκλα μου!!!! υγεια και τυχη....!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

πρεπει να ημαστε πολυ τυχερες εμεις οι γυναικες...

mikroulaxristos είμαστε πάρα πολύ τυχερές που ζούμε ένα τέτοιο μεγαλείο.. Δεν υπάρχουν λέξεις να περιγράψουν αυτές τις μοναδικές και ανεπανάληπτες στιγμές. Και συνειδητοποιείς το "θαύμα" την ώρα του τοκετού. Τότε που, παρότι ανίδεη για το τι είσαι "ικανή" να κάνεις..., όλα συμβάλλουν ερήμην σου στην πραγματοποίση του. Εσυ είσαι απλά συμπρωταγωνιστής...

Κάθε φορά που το σκέφτομαι δεν βρίσκω λόγια να περιγράψω όσα ένιωσα...

Θα με καταλάβεις όταν με το καλό γίνεις και συ συμπρωταγωνιστής στο έργο του πρωταγωνιστή της ζωής σου!!!!!! Και σου εύχομαι ολόψυχα να το ζήσεις σύντομα. Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κούκλα μου να σου ζήσει η λουλουδένια σου! Να την καμαρώνεις όπως αγαπάς! Καλό σαραντισμό να έχεις και... καλό ταξίδι, στο μαγικό κόσμο της... αγκαλίτσας! Η μπέμπα σου είναι πολύ τυχερή που έχει μία τόσο τρυφερή μανουλίτσα! Φιλάκια και να προσέχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπέροχη η περιγραφή σου!!

Είσαι πολύ γενναία και γλυκειά μανούλα!!

Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου και να είναι γερό και καλότυχο!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελιτσα μου να σου ζησει η μπουμπου σου!!!!

τι ομορφη ιστορια γεννας...τι μαγευτικες στιγμες...συγκινηθηκα παρα πολυ με τη δυναμη της ψυχης σου..μπραβο σου κοριτσι μου!!!οτι καλυτερο ευχομαι για την ομορφη οικογενεια σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AERIKO 2 , ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΣ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ , ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΤΟΣΟ ΕΝΤΟΝΑ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΑ ΟΣΟ ΟΙ ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΓΡΑΨΕΣ.ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ...

ΚΑΛΑ ΛΟΧΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΣΑΡΑΝΤΙΣΜΟ.

ΟΤΑΝ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΑ ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΗΓΕΙΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ.

ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΟ , ΧΩΡΙΣ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΚΙΧ,ΜΕ ΜΙΑ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΜΑΙΑ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΣΗ ΔΥΝΑΜΗ,ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΟΤΕ ΠΩΣ ΕΙΧΑ.( Η ΜΟΝΗ ΜΑΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΤΙ ΔΙΠΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ , ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΑΚΟΥΓΑ)

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΣΩΣΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aeriko mou agapi mou kalimera...

Na sou zisei agapi mou to mwraki sou...

Na stn panta kala kai ola kala...

Sas euxwme ta kalitera agapi mou...

O theoullis pantote mazi sas...

Kala saranta na exetai...

Filia polla...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχ, κοριτσάκι μου, να σου ζήσει το μπεμπάκι σου!!!

Είχες μία γέννα που όλες οι κοπέλες ονειρευόμαστε να έχουμε!!!

Είσαι πολύ τυχερή που έζησες αυτήν τη μαγεία, μπράβο σου!!!

Εύχομαι, όλα να έρχονται τόσο ήρεμα και γλυκά στη ζωή της κόρης σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...