Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΞΕΡΟΥΝ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΑΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ.ΕΙΜΑΙ 5 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΕΠΙΑΣΑΝ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΔΕΞΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΟΤΑΝ ΠΗΓΕΝΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ.ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΒΡΑΔΥ ΕΦΑΓΑ ΟΣΠΡΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΟΥΝ ΣΤΟ ΕΝΤΕΡΟ.ΜΗΠΩΣ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ?ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΗΝΗΣ ΠΟΝΑΚΙΑ?ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!Μπορει να ειναι το εντερο σου που σε ενοχλει.Ειμαι και γω στον ιδιο μηνα και με ενοχλει που και που.Εχω και πονακια χαμηλα.Ακομα και περιοδου.Λογης λογης :) .Παντα ομως ενημερωνω τον γιατρο αν επιμενουν.Ξερω οτι πονακια εχουμε γενικα.Λιγο το εντερο που πιεζεται,λιγο η κοιλιτσα που μεγαλωνει,η μητρα.Ολα αυτα ενοχλουν.Εμενα με ενοχλει το εντερο επειδη τρωω πολλα φρουτα και λαχανικα,ντοματες κλπ.Αν σε ενοχλει πολυ ομως παρε τον γιατρο σου.Φιλακια και καλη συνεχεια.:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...