Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πήγατε στο παιδικό φεστιβάλ?


Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα, το Σαβ/κο έγινε το παιδικό φεστιβάλ στο άλσος του στρατού.

Πήγατε τα παιδάκια σας? Εμείς πήγαμε και τις δυο μέρες. Πραγματικά ήταν πολύ ωραία, με πολλές δραστηριότητες για τα παιδιά. Βέβαια τα δικά μου είναι μικρά για να καταλάβουν τι γινόταν (2χρονών, 1 χρονού), όμως το διασκεδάσανε πολύ με τόσο κόσμο που βλέπανε.

Να σας πω την αλήθεια το διασκέδασα κι εγώ πολύ. Ήταν ένα όμορφο και γεμάτο Σαβ/κο για όλους μας.:)

Άντε και του χρόνου ακόμα καλύτερα...:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς δεν καταφέραμε να έρθουμε!Είχαμε πάει όμως στο 1ο που είχε γίνει τον Σεπτέμβρη. Ναι όντως είναι πολύ ωραία. Θυμάμαι ότι είχε μια μπάντα και ο Δημητρακης τους ακολουθούσε παντού και χόρευε.Τα παιχνίδια πάντως είναι για παιδάκια γύρω στα τρία. Όμως είναι οργανωμένο. Άντε και του χρόνου!Την καλημέρα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όντως τα μεγαλύτερα παιδάκια το απόλαυσαν περισσότερο, όμως είπαμε να πάμε κι εμείς να δούμε πως είναι και να ξέρουμε για του χρόνου που θα είμαστε μεγαλύτεροι!!!:)

Άλλωστε τα έσοδα ήταν για φιλανθρωπικό σκοπό, οπότε είπαμε να συνεισφέρουμε κι εμείς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιω μου μιλάμε για το 2ο παιδικό φεστιβάλ που έγινε το Σαββατοκύριακο στο Άλσος Στρατού στο Γουδί!Δες και το site!

http://www.townforkids.gr/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...